Prison Break

Nove epizode ce poceti sa prikazivanjem 17.04 u Americi,sto znaci da ce nama sa prevodom biti dostupne par dana posle toga.Spoiler alert!!!Jako sam srecna sto ce vratiti u seriju C-note,i agenta Kallermana....Snimljeno je jos 6 epizoda+ jos neka dva sata koja nece biti svugde prikazivana iz ne znam kojih razloga....
 
Nove epizode ce poceti sa prikazivanjem 17.04 u Americi,sto znaci da ce nama sa prevodom biti dostupne par dana posle toga.Spoiler alert!!!Jako sam srecna sto ce vratiti u seriju C-note,i agenta Kallermana....Snimljeno je jos 6 epizoda+ jos neka dva sata koja nece biti svugde prikazivana iz ne znam kojih razloga....

Da, prikazaće se 17.04, ali će download biti moguć 18.04 ujutru dok će prevod biti gotov do 17:00 istog dana.
 
Alex Mahone je najjaci lik u seriji. Ima jednako zanimljivu koncepciju kao i Majkl Skofild. Glumac koji tumaci lik Mahuna je fenomenalan. Pohvalio bih jos i glumca koji glumi Billa Kima. Takodje, dobra uloga.
 
A jesmo li videli kako ubijaju Kelermana???Nismo zapravo...Uostalom oni zele da naprave bum jer je kraj serije...Pa zato dovode likove koji su "kao"umrli...Ili jednostavno nestali...

........
meni je ono sa Charlesom totalno bezveze...:(

Jedno pitanje:
Zašto raspravljate o istoj stvari kao i na prošloj strani iznova?
Sad je na redu neko ko će da pita: "Kad se prikazuje 17. epizoda?"
 
Skoro sam poceo da gledam ovu seriju. Dobar mi je onaj sto je sebi odsekao ruku. Nekako se bori sa sopstvenim duhovima. Rastrzan je. U sustini samo je hteo ono sto nije imao kad je bio dete. Kad nije dobio to ipak je izabrao borbu ali i samocu.
Palo mi je na pamet da bi mogao sa onom facom i da glumi Abrahama Linkolna:
slid6w.jpg
 
Skoro sam poceo da gledam ovu seriju. Dobar mi je onaj sto je sebi odsekao ruku. Nekako se bori sa sopstvenim duhovima. Rastrzan je. U sustini samo je hteo ono sto nije imao kad je bio dete. Kad nije dobio to ipak je izabrao borbu ali i samocu.

T-Bag nije sam sebi odsekao ruku, već mu je Abruzzi odsekao dana kada su pobegli iz zatvora zato što su bili zavezani lisicama jedan za drugog.

Koliko sam video, sinoć je bila poslednja epizoda druge sezone.

Moja greška, sinoć je bila pretposlednja epizoda druge sezone, večeras je poslednja.
 
koja je poslednja epizoda izashla?
izvinjavam se shto pitam, al me mrzi da trazhim flash na kom mi je chetvrta sezona da vidim koja je bila poslednja pre pauze...znachi, koja je sad izashla??fala
 

Back
Top