Previranja u Ukrajini i u vezi sa njom - nova tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NATO prekida odnos sa Rusijom,dok Amerika pojačava naouražanje unutar i oko Ukrajine.Po meni su to najvažnije vesti današnjeg dana,a znače dosta.

Расмусен је такође изјавио да "ниједан запослени на нивоу цивилне или војне структуре неће одржавати састанке са Русијом за сада."

"Управо сам председавао искреном и важном састанку Савета НАТО-Русија о ситуацији у Украјини ... и питао сам руског амбасадора да пренесе чврсту поруку НАТО-а у Москву", рекао је Расмусен.

Генерални секретар НАТ-а је признао да НАТО и даље жели "да задржи врата отворена за политички дијалог" са Русијом.

"Ми смо спремни да одржимо састанке амбасадора у Савету НАТО-Русија, као што смо урадили данас," изјавио је он.
 
Ruska glumica angazovana da glumi "zabrinutu gradjanku" u pet gradova :lol:

"The 'aggrieved housewife', the 'soldier's mother' and the 'Kiev resident': Did Russian television 'use actress to portray FIVE different women' as it reported normal Ukrainians backed Kremlin"

article-2574131-1C0F186F00000578-456_634x536.jpg

http://www.dailymail.co.uk/news/art...eported-normal-Ukrainians-backed-Kremlin.html


Cak i da je to istina, to nije nista naspram manipulacija zapadnjackih medija. Setite se samo onih slika ''velikih protesta'' protiv Chavesa u Karakasu kada su namontirali slike velike mase naroda, a ulica je ustvari bila prazna. :eek:
 
Meне само занима шта је са 200.000 Татара?
Ћутимо а?

Bratac, malo kasniš. Vrati se jedno 50 strana nazad i imaš izjave od današnjeg dana šta je sa Tatarima i sa njihove današnje sednice, a ne da upadaš ovako ko sa Marsa i da pitaš šta je. Informiši se malo pre nego što odvališ nešto. Ili ljubazno zamoli da ti kažemo.
 
Aman, drugari, gde je Kličko?

Inače, ako Car hoće da obezbedi kakvu-takvu stabilnost mora preduzeti i nepopularne mere - vodje i extreniste likvidirati, grešna mi duša.

Rano je - Putinu sad savrseno odgovara ovakvo divljanje pucista jer homogenizuje Ruskojezicko stanovnistvo, a i zapad nije odusevljen njihovim zakonima i izjavama .... Neka ih jos malo - kad dodje cas pokupice njih desantciki iz Pskova u dzakove .... Rusko tuzilastvo je vec podiglo optizbe protiv najekstremnijih , prebacice njih ,,nepoznati vojnici ,, u nepoznatom smeru .....
 
Расмусен је такође изјавио да "ниједан запослени на нивоу цивилне или војне структуре неће одржавати састанке са Русијом за сада."

"Управо сам председавао искреном и важном састанку Савета НАТО-Русија о ситуацији у Украјини ... и питао сам руског амбасадора да пренесе чврсту поруку НАТО-а у Москву", рекао је Расмусен.

Генерални секретар НАТ-а је признао да НАТО и даље жели "да задржи врата отворена за политички дијалог" са Русијом.

"Ми смо спремни да одржимо састанке амбасадора у Савету НАТО-Русија, као што смо урадили данас," изјавио је он.

:hahaha: a Putinu se baš sad uzbudio....on je sve ovo već predvideo da će se desiti i već je spremio sledeći korak. Ovo nije ništa novo na šta oni nisu mislili.
 
Ma u redu je...ni ja ne mogu da je gledam....brkata baba...:D...ali znam da je ZLO nevidjeno...

Navodno je Putin na tu njenu izjavu odgovorio "hvala dragom Bogu, Rusija nije Irak". Međutim, cela priča je, valjda, potekla od nekog spoljnopolitičkog Putinovog savetnika, koji je preneo Putinu njene reči sa nekog predavanja ili slično, a ona je kasnije demantovala da je rekla bilo šta slično. Samo, takvom ološu je za verovati taman koliko i ustašama koji su '41 govorili Srbima kako ih vode na popis...
 
NATO prekida odnos sa Rusijom,dok Amerika pojačava naouražanje unutar i oko Ukrajine.Po meni su to najvažnije vesti današnjeg dana,a znače dosta.

Uh, a u kakvom su to odnosu bile Rusija i NATO ? :zcepanje:
Nadajmo se da nece doci do nekog ozbiljnijeg sukoba. Mislim da za sada i jedni i drugi samo malo demonstriraju silu, cisto kao neke politicko-marketinske poteze.
 
Српски добровољци у Севастопољу

Добровољци из Србије који су се представили као припадници "Четничког покрета", стигли су у Севастопољ, јавља "Итартас".

У Севастопољ је, како наводи Итартас, стигло пет добровољаца из Србије и они ће, према козачким изворима, бити распоређени на једном од чек-поинта на уласку у град.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/1539341/Српски+добровољци+у+Севастопољу.html
 
Rano je - Putinu sad savrseno odgovara ovakvo divljanje pucista jer homogenizuje Ruskojezicko stanovnistvo, a i zapad nije odusevljen njihovim zakonima i izjavama .... Neka ih jos malo - kad dodje cas pokupice njih desantciki iz Pskova u dzakove .... Rusko tuzilastvo je vec podiglo optizbe protiv najekstremnijih , prebacice njih ,,nepoznati vojnici ,, u nepoznatom smeru .....

Znam da je rano, ali je greota za normalni ljudski rod da udiše isti vazduh sa njima.

E, danas čuh Vučića da kaže da će se Južni tok graditi.
 
Српски добровољци у Севастопољу

Добровољци из Србије који су се представили као припадници "Четничког покрета", стигли су у Севастопољ, јавља "Итартас".

У Севастопољ је, како наводи Итартас, стигло пет добровољаца из Србије и они ће, према козачким изворима, бити распоређени на једном од чек-поинта на уласку у град.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/1539341/Српски+добровољци+у+Севастопољу.html

A gde je sad korisnik Srba Srbic. I on je hteo da ide. Da nije i on medju tih 5 ?
 
Uh, a u kakvom su to odnosu bile Rusija i NATO ? :zcepanje:
Nadajmo se da nece doci do nekog ozbiljnijeg sukoba. Mislim da za sada i jedni i drugi samo malo demonstriraju silu, cisto kao neke politicko-marketinske poteze.

Bili su u sasvim solidnom odnosu budući da zapadna civilizaciju u koju spada i Rusija ima zajedničkog neprijatelja: Kinu. Međutim, vama Srbima je iz nekog razloga pobrkana geopolitička realnos današnjeg svijeta i ne želite prihvatiti da su Rusija i EU glavni suradnici. Baš malo listam vaše komentare, i dojma sam da ste uvjereni u koaliciju Rusija-Kina-Indija protiv "zapadnih fašista", dok zaboravljate u kakvim su odnosima navedene zemlje. Pitajte Ruse što misle o Kinezima pa će vam biti jasno.

Ultimativni šah mat i dugoročna pobjeda zapadne civilizacije bi bilo priključenje Rusije NATO savezu. U tom slučaju Europa ne bi morala strahovati od Azije još dugo, baš dugo vremena.
 
Meni se cini da Rusija prelazi u defanzivu?
Da li je to namerno ili slucajno videcemo. Uglavnom ,,vlast'' u Ukrajini hoce da ukine cirilicu, hoce da ide u NATO, EU obecava 11 milijardi ali ako duplo poskupi gas, nafta...za gradjane Ukrajine.
Zapad u ofanzivi a Rusi u defanzivi.
Ko je bre ovde lud?
Ovi namerno guraju prst u oko Rusima!
Namerno idu u NATO iako po sporazumu ne smeju da idu ako hoce da Rusija garantuje teritorijalnu celovitost.
Samo da ne bude: dzaba smo krecili!
 
Bili su u sasvim solidnom odnosu budući da zapadna civilizaciju u koju spada i Rusija ima zajedničkog neprijatelja: Kinu. Međutim, vama Srbima je iz nekog razloga pobrkana geopolitička realnos današnjeg svijeta i ne želite prihvatiti da su Rusija i EU glavni suradnici. Baš malo listam vaše komentare, i dojma sam da ste uvjereni u koaliciju Rusija-Kina-Indija protiv "zapadnih fašista", dok zaboravljate u kakvim su odnosima navedene zemlje. Pitajte Ruse što misle o Kinezima pa će vam biti jasno.

Ultimativni šah mat i dugoročna pobjeda zapadne civilizacije bi bilo priključenje Rusije NATO savezu. U tom slučaju Europa ne bi morala strahovati od Azije još dugo, baš dugo vremena.


Samo kad bi jos Amerika odustala od sulude zelje za ovladavanjem prirodnim bogatstvima Sibira i kada bi prestali da daju podrsku ruskim unutrasnjim i spoljnim neprijateljima... :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top