Previranja u Ukrajini i u vezi sa njom - nova tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vezano za ovu aktuelnu ukrajinsku krizu poseban utisak na mene je ostavila izjava predsednika Ramzana Kadirova da ce se sa svojim saradnicima rado pojaviti u Ukrajini, posto su celnici opozicije pozvali Umarova da im pomogne Kadirov se ponudio da umesto njega razmotri situaciju, samo ne verujem da ce evromajdanovci biti raspolozeni za konstruktivne razgovore s Kadirovom. :mrgreen: :lol:
 
Vezano za ovu aktuelnu ukrajinsku krizu poseban utisak na mene je ostavila izjava predsednika Ramzana Kadirova da ce se sa svojim saradnicima rado pojaviti u Ukrajini, posto su celnici opozicije pozvali Umarova da im pomogne Kadirov se ponudio da umesto njega razmotri situaciju, samo ne verujem da ce evromajdanovci biti raspolozeni za konstruktivne razgovore s Kadirovom. :mrgreen: :lol:

Sutra se sastaju Rusi i Amerikanci, biće to prijateljska partija pokera.
 
Vezano za ovu aktuelnu ukrajinsku krizu poseban utisak na mene je ostavila izjava predsednika Ramzana Kadirova da ce se sa svojim saradnicima rado pojaviti u Ukrajini, posto su celnici opozicije pozvali Umarova da im pomogne Kadirov se ponudio da umesto njega razmotri situaciju, samo ne verujem da ce evromajdanovci biti raspolozeni za konstruktivne razgovore s Kadirovom. :mrgreen: :lol:

On je valjda, na pitanje da li su čečenski specijalci prisutni u Kijevu (dok je još trajalo sranje), odgovorio u stilu "da su čečenski specijalci tamo, ne samo da demonstranti ne bi protestovali, već bi počistili ulice i odneli đubre sa sobom" :worth:
 
Budimo malo realniji u celom pogledu na stvar.

Postoje dva realna scenarija sa danasnje tacke gledista.

1. Nove vlasti u Ukrajini se distanciraju od ekstremista, Krim dobija siru autonomiju nego do sada, i uz obavezivanje da Ukrajina nece u NATO, cela situacija dozivljava deflaciju i cekaju se izbori.

2. Ukrajina se pretvara u BiH, sa dva-tri entiteta, nestabilna, pred pucanjem.

Do rata nece doci, jer prosla je tacka usijanja.
 
  • Podržavam
Reactions: Nez
Budimo malo realniji u celom pogledu na stvar.

Postoje dva realna scenarija sa danasnje tacke gledista.

1. Nove vlasti u Ukrajini se distanciraju od ekstremista, Krim dobija siru autonomiju nego do sada, i uz obavezivanje da Ukrajina nece u NATO, cela situacija dozivljava deflaciju i cekaju se izbori.

2. Ukrajina se pretvara u BiH, sa dva-tri entiteta, nestabilna, pred pucanjem.

Do rata nece doci, jer prosla je tacka usijanja.

Vidiš da nije bilo strašno :cool:
 
Cini se da ce Evropa da amputira desni sektor sa spiska pozeljnih organizacija, dovesce se neko milije lice na celo rezima u Kijevu, vratice ruski jezik, i Rusija ce to da prihvati kao dobru polaznu tacku.

- - - - - - - - - -

Vidiš da nije bilo strašno :cool:

To samo zato sto nam nema drugara koji kopaju oci na sve sto nije "Divna pobeda Rusije, ala smo izdominirali, sledeca je Srbija xexexexe nepobedivi smo".

Mislim, zaista.
 
Kill russians and jews - we are the Europe!



alDYQXP.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top