prevariti i to reci?

cvetak beli

Početnik
Poruka
13
Da li se i vam desilo da vam decko sa kojim se vidjate kaze da vas je prevario i jos vas gleda i ocekuje neku reakciju? Kako biste odreagovali?

Slucaj za posmatranje: vidjamo se dva meseca, sve je komplikovano (jer on to radi) cas vruce cas se ne javlja, sex sjajan, nece nista ozbiljno jer je pre nekoliko meseci okoncao vezu od 12 godina. Vidjamo se par dana sve sjajno, pocinje da se opusta, onda ode na par dana iz zemlje i vraca se sa pricom o grizi savesti, kako sve nema smisla jer on odlazi odavde... Pri tome meni odgovara veza koja ne nosi mogucnost da moze da potraje jer i sama nisam spremna za to. I onda posle najlepseg seksa dosad on meni kaze da je bio sa nekom pre par dana. Prvo sto mi je palo na pamet da pitam je "kako je bilo?". On koji mi kaze kako ja nisam normalna.... ne bitna je cela prica... Nije me povredio, ali sam se razocarala u njega kao coveka, ocigledno sam imala drugaciju sliku o njemu...

Nego, sta nekog navede da moze to da kaze nekome? Razumem ako ti je do nekog stalo, ali ako ti nije stalo do nekog ZASTO???
 
Ocigledno je covek u konfuziji, nesiguran, ne zna sta hoce. Posle tako duge veze, nije ni cudo, narocito ako je to bilo bolno iskustvo.
Pa bolje da ti je rekao nego da nije. Ako mene pitas, to je skroz fer.
A dobar sex u vezi ne mora da bude merilo bilo cega, osim ako je los.
 
Da li se i vam desilo da vam decko sa kojim se vidjate kaze da vas je prevario i jos vas gleda i ocekuje neku reakciju? Kako biste odreagovali?

Slucaj za posmatranje: vidjamo se dva meseca, sve je komplikovano (jer on to radi) cas vruce cas se ne javlja, sex sjajan, nece nista ozbiljno jer je pre nekoliko meseci okoncao vezu od 12 godina. Vidjamo se par dana sve sjajno, pocinje da se opusta, onda ode na par dana iz zemlje i vraca se sa pricom o grizi savesti, kako sve nema smisla jer on odlazi odavde... Pri tome meni odgovara veza koja ne nosi mogucnost da moze da potraje jer i sama nisam spremna za to. I onda posle najlepseg seksa dosad on meni kaze da je bio sa nekom pre par dana. Prvo sto mi je palo na pamet da pitam je "kako je bilo?". On koji mi kaze kako ja nisam normalna.... ne bitna je cela prica... Nije me povredio, ali sam se razocarala u njega kao coveka, ocigledno sam imala drugaciju sliku o njemu...

Nego, sta nekog navede da moze to da kaze nekome? Razumem ako ti je do nekog stalo, ali ako ti nije stalo do nekog ZASTO???

ako si samo u takvoj shemi, posto taj vas odnos definitivno nije veza, i lepo ste to rascistili, nijedno od vas ne zeli da se vezuje odmah sada, onda, u cemu je problem??? cime te razocarao, cime te povredio? svasta...
 
meni se upravo tako nesto i desava....lepo je kada si iskren....sto na um, to na drum...a to sto jedna recenica moze nekom da unisti zivot zauvek, nikom nista....ponekad je bolje lagati, veruj mi....
 
ja se ne slazem. koliko sam shvatila, oni imaju definisan odnos. oni prosto nemaju vezu. ne znam sta je ona umislila, verovatno postoje emocije sa njene strane, ali, on joj naprosto nije decko. i sama kaze da ne zeli to. s kojim poravom takva drama? cime je on to nju povredio, uvredio ili sta vec? ako sa nekim definisem odnos poput tog koji imaju njih dvoje, onda nema nista lepse od iskrenosti. treba da joj glumi vernost neko ko joj nije decko? hajte molim vas...
 
Ja sam uvek za to da se prizna prevara....ako mi sam prizna sve, o svemu cu dobro da razmislim...ako mi radi iza ledja i saznam od nekog drugog ( a uvek se sazna ), bez razmisljanja i jedne reci odlazim...

Za mene je uvek bolja istina...ma koliko bolela...bar znam na cemu sam...;)

Inace te uopste ne razumem...to nije zdrav odnos...samo sebi stvaras komplikacije...bezveze...

Bolje biti sam, nego sa pogresnom osobom! ;)

P.s. i kao sto rekose iznad...vi i niste u vezi....
 
Po meni, kres shema moze da bude odlicna stvar, ako su oboje saglasni da je to ono sto zaista hoce...
Nasuprot tome, biti u takvom odnosu s nekim s kim zelis da imas nesto vise, apsolutna je glupost i ponizavanje samog sebe...
Treba biti prvo iskren prema sebi, a onda i prema drugima... I, ponasati se u skladu sa tim...
U suprotnom, sve su prilike da ce neko da bude povrijedjen...
 
Da li se i vam desilo da vam decko sa kojim se vidjate kaze da vas je prevario i jos vas gleda i ocekuje neku reakciju? Kako biste odreagovali?

Slucaj za posmatranje: vidjamo se dva meseca, sve je komplikovano (jer on to radi) cas vruce cas se ne javlja, sex sjajan, nece nista ozbiljno jer je pre nekoliko meseci okoncao vezu od 12 godina. Vidjamo se par dana sve sjajno, pocinje da se opusta, onda ode na par dana iz zemlje i vraca se sa pricom o grizi savesti, kako sve nema smisla jer on odlazi odavde... Pri tome meni odgovara veza koja ne nosi mogucnost da moze da potraje jer i sama nisam spremna za to. I onda posle najlepseg seksa dosad on meni kaze da je bio sa nekom pre par dana. Prvo sto mi je palo na pamet da pitam je "kako je bilo?". On koji mi kaze kako ja nisam normalna.... ne bitna je cela prica... Nije me povredio, ali sam se razocarala u njega kao coveka, ocigledno sam imala drugaciju sliku o njemu...

Nego, sta nekog navede da moze to da kaze nekome? Razumem ako ti je do nekog stalo, ali ako ti nije stalo do nekog ZASTO???


WE ALL KNOW THAT SHIT!
ma ne znam koja jim to logika...da mi je to znat
 
kres šeme..ljubavne šeme...oženjeni šeme...udavača šeme..samac šeme..sve ste živo šematizovali, zato ste i izgubili spontanost i osećaj za..očuvanje čovekove okoline..
Vidi kako piči dim iz onog dimnjaka! a vama samo šeme u glavi..

umotam li vam mozak u ..milimetarsku artiju..
 
Da li se i vam desilo da vam decko sa kojim se vidjate kaze da vas je prevario i jos vas gleda i ocekuje neku reakciju?

Desilo mi se obrnuto, ja sam prevarila i rekla. Nekoliko razloga je bilo u pitanju zashto sam to uradila:

1) Bolje da sazna od mene nego eventualno od drugih.

2) Ne mogu da delim zivot sa nekim koga bih pravila budalom, u smislu one poshalice 'ja ti berem cvece a drugi te kitom kiti'

3) Nekako sam mu stavila do znanja da nam u vezi ne cvetaju ruze i da je zadnje vreme doshlo da se stvari pokrenu sa mrtve tachke

4) Htela sam da me ostavi, jer sama nisam imala herca da izadjem iz veze

Dodushe, u mom sluchaju je bio u pitanju brak .. pa posto se i posle toga nista nije poboljsalo - razveli smo se.
 
Превара не постоји!
Али, никад немојте признати да сте спавали с другим/другом.
Сујета је скоро увек јача од љубави...
 
Али, никад немојте признати да сте спавали с другим/другом.

I dalje smatram da treba reci, i uvek cu reci .. dodushe, ja volim da se kockam i pomeram granice.

Сујета је скоро увек јача од љубави...

Majku mu,onda sam ja bila sve sa nesujetnima .. jer me niko nije ostavio zbog preljube. Ali, definitivno, kad dodje do preljube nema tu vise ljubavne ljubavi, vec vise kao bratska ljubav, navika, interes .. da se ostane dalje u toj zajednici.
 
I dalje smatram da treba reci, i uvek cu reci .. dodushe, ja volim da se kockam i pomeram granice.

Majku mu,onda sam ja bila sve sa nesujetnima .. jer me niko nije ostavio zbog preljube. Ali, definitivno, kad dodje do preljube nema tu vise ljubavne ljubavi, vec vise kao bratska ljubav, navika, interes .. da se ostane dalje u toj zajednici.


Slazem se...od prve do zadnje reci...;)
 
Ja sam uvek za to da se prizna prevara....ako mi sam prizna sve, o svemu cu dobro da razmislim...ako mi radi iza ledja i saznam od nekog drugog ( a uvek se sazna ), bez razmisljanja i jedne reci odlazim...
Ne slažem se.
Naročito se ne slažem sa ovim da se uvek sazna...
Po meni, kres shema moze da bude odlicna stvar, ako su oboje saglasni da je to ono sto zaista hoce...
Nasuprot tome, biti u takvom odnosu s nekim s kim zelis da imas nesto vise, apsolutna je glupost i ponizavanje samog sebe...
Treba biti prvo iskren prema sebi, a onda i prema drugima... I, ponasati se u skladu sa tim...
U suprotnom, sve su prilike da ce neko da bude povrijedjen...
Da, to bi bilo to.
.
 
I dalje smatram da treba reci, i uvek cu reci .. dodushe, ja volim da se kockam i pomeram granice.



Majku mu,onda sam ja bila sve sa nesujetnima .. jer me niko nije ostavio zbog preljube. Ali, definitivno, kad dodje do preljube nema tu vise ljubavne ljubavi, vec vise kao bratska ljubav, navika, interes .. da se ostane dalje u toj zajednici.

Обично су жене сујетније...
Ја сам једном давно признао излет и учинио највећу глупост у животу...
Тад сам био млад...
Сад сам научио.
Мада се не трудим да нађем неког за дружење, али никад не бих признао...
То би била крес комбинација и потпуно небитна у смислу важности самог односа...
 
То би била крес комбинација и потпуно небитна у смислу важности самог односа...

Nisu kres kombinacije uopste nebitne, kako preljubnici pokusavaju da opravdaju preljubu .. iz nekog razloga se ulazi u tu komb .. a taj razlog ima veze sa tekucim partnerom .. pa kad me `ebe i izebe ne pada mi na pamet druga kita .. kad sam zaljubljena isto ... i gde jedna kombinacija tu i druga, peta, deseta .. a ovamo teche paralelno neka veza .. kome, chemu .. ja sam uvek vrlo jasna i kad ulazim u vezu kazem ovako: od sad se jebesh samo sa mnom, ako kresnesh drugu - prijavi .. a onda cu da razmishljam da li cu da budem dalje sa tobom .. obrnuto isto vazi .. a mozemo i zajedno da pravimo kombinacije i da pricamo o tome. Ukoliko samo naslutim da mi nesto mulja, a da se to naslutiti .. prekidam istog chasa vezu. Bila u pravu, ili ne, u vezi tog muljanja.
 

Back
Top