prevarila a ni trepnula nisam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rebecca:
Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.
====================================================
====================================================
Devojko ti si dno dna.
Kazes stalo ti je do tvog decka i razumela bi ga da on tebi uradi isto(prevari) i to je u redu samo da ti ne saznas.
Koja je ovo glupost.U samom startu lazes samu sebe.A nisi li mozda pomislila da on kada te vara,nije samo u pitanju sex,nego pusta i emocije u kontaktu sa drugom devojkom,dozvoljavajuci sebi i da se zaljubi u istu,iako je i dalje sa tobom.Sta mislis o ovome pametnice ili cool ribo?
 
gost0708:
Rebecca:
Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.

Nije to stvar morala, nego stanje duha. Mozda bi bilo interesantno da napises zasto ne bi volela da znas za to. Ako si toliko tolerantna i razumes, zar ne bi bilo fer i da prihvatis ako ti se objasni tvojim jezikom normalnog

Ne bih volela da znam jer bi me to vuklo da i ja njemu kazem a mozda on nije tako tolerantan kao ja.
Eto ti!
 
Panter:
ana maria:
rebecca,pa ne mogu da cekam vecito na muza!a i nema cari kao pre,sa drugim je sve drugacije,novije,uzbudljivije,a najvaznije-diskretno,nabijeno strastscu!!zato,podrzavam sve koji misle kao ja,a za druge me bas briga!!

:shock:

kvoc, kvoc, curli, curli, ...

Nemoj da brines, sa vama je uvek kao pre, i vi ste u svemu savrsene, naravno. Hocete sve a ne dajete NISTA ! Eh, kad bi ste bile malo manje dokone mozda bi covek i video svrhu vaseg postojanja.

Video bi svrhu naseg postojanja?
Pa neke se stvari podrazumevaju :wink:
8)
 
ana maria:
ZAK!!zahvaljujem ti se na podrsci i razumevanju! 8) vidis,iako sam 2 puta prevarila muza,nemam grizu savesti.i apsolutno ga nikad nebih prevarila sa nekim iz naseg manjeg grada,sto bi mu ukaljalo reputaciju.ja sam zena vatrena,nisam ninfomanka,ali ono sto nemam u svom braku,moram da nadjem ,,sa strane"! :wink: muskarci me ovde mogu osudjivati,ali malo njih i podrzati!

A sto se ti cico, ne bi onda razvela, ako muz vec ne ispunjava supruznicke obaveze u meri u kojoj bi to tebi odgovaralo. Ali neces ti da se razvedes, lepo je tebi tu gde si, on te izdrzava i pruza sigurnost a ti sa strane radis sta hoces! Trebalo bi da se stidis! :evil:
Mislim da ste ti i tvoje istomisljenice smucile zenski rod svima na ovom forumu!
:x :x :x :x
 
mastan burek:
Anonymous:
Kod mene sve je bilo ceznja,zelja,srce lupa ko ludo-ko nekad ja mislila i ajde rekoh prevaricu ga,kad me on poljubi ja odustadoh(sreca da me on pusti)mislim se sta radim ja ovo,dal sam normala e od tada volim svog muza jos vise i mislim da je to bez veze,nekako se stvarno vrati sve u zivotu.Ne da osudjujem prevaru,postoji neki razlog za to sigurno, ali to je eto moje iskust :D vo.

:D ma neka ih bre neka se trpaju sa strane :D ,ja te najvise volim,tretiras ke kao krpu.lazes kolko god se setis,istreses miska,spakujes ga u gace i odes kuci kod zene. a ponajvise volim da pre odlaska u svalerinu kresnem zenu pa se ne zaplaknem nego ga onavog umazanog od zene strpam ravi u usta :twisted: :D sve samkomplekse sto sam imaoizlecio kad sam saznao da ima i takvih koje jedva cekaju da budu toalet papir i da im jos bude lepo, :twisted: za zlobnike sto ce da kazu da ce i mene zena jednom da zavrne,e pa nece jer je servisiram svaki dan po dvatriput,kad vise nemogu onda neka joj je sa alalom.al dotad nece ni da se seti za drugog 8)


Nadam se da ovo nije istina i da si samo hteo da ovim bludnicama pokazes koliko su jadne. Iskreno se nadam da ovo nema veze sa istinom i da se sad negde slatko smejes jer si uspeo i ti njima zgadis zivot kao sto su one svima nama svojim "mudrim" komentarima. Ali, ako je ovo istina ni ti nisi nista bolji. Ponizavas zenu sa tamo nekom fanfuljom. Sramota! :x :x
Sta je, bre, vama svima ljudi? :?
 
Zak:
Rebecca:
Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.
====================================================
====================================================
Devojko ti si dno dna.
Kazes stalo ti je do tvog decka i razumela bi ga da on tebi uradi isto(prevari) i to je u redu samo da ti ne saznas.
Koja je ovo glupost.U samom startu lazes samu sebe.A nisi li mozda pomislila da on kada te vara,nije samo u pitanju sex,nego pusta i emocije u kontaktu sa drugom devojkom,dozvoljavajuci sebi i da se zaljubi u istu,iako je i dalje sa tobom.Sta mislis o ovome pametnice ili cool ribo?

Jel tebe Zak tako riba prevarila pa te ovo toliko pogadja :wink:
 
Anonymous:
Zak:
Rebecca:
Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.
====================================================
====================================================
Devojko ti si dno dna.
Kazes stalo ti je do tvog decka i razumela bi ga da on tebi uradi isto(prevari) i to je u redu samo da ti ne saznas.
Koja je ovo glupost.U samom startu lazes samu sebe.A nisi li mozda pomislila da on kada te vara,nije samo u pitanju sex,nego pusta i emocije u kontaktu sa drugom devojkom,dozvoljavajuci sebi i da se zaljubi u istu,iako je i dalje sa tobom.Sta mislis o ovome pametnice ili cool ribo?

Jel tebe Zak tako riba prevarila pa te ovo toliko pogadja :wink:
=====================================================
8) 8) 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top