Quantcast

prevarila a ni trepnula nisam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

mandarina

Gost
:D :D :D , ljudi su poludeli!!!!
Verujte, ja sam imala grizu savesti, jer sam se izljubila sa deckom, koji mi se svidja i koga zelim, a u klimavoj sam vezi za koju ne mogu da nadjem vremena da raskinem!
Sada mi je mnogo lakse, pa ja sam andjeo!
Sto sinoc nisam svratila na forum, nego se mucim celi dan, razmisljajuci.
HVALA VAM LJUDI!!

Z

zaza

Gost
Evo me! hocu da rascistimo nesto.
Zasto se ne razvedes? takvo naivno pitanje postavljaju oni od 17 god. ili oni koji nikad nisu ni ziveli sa nekim a kamoli bili u braku. TO SE TAKO NE RADI! prosto i jednostavno. zasto? zato sto bi bilo glupo plus komplikovano.zato sto bi posle 4 godine pocela isto da radim sa novim partnerom i opet u krug. isto sam bila zaljubljena i u svog muza pre 4 godine , pa je usahlo... izgubila se zelja , strast , uzbudjenje..i ne znam da li ce se vratiti...Druga stvar: ja NISAM NIKAKVA DROlJA NITI KURA kako me ovde neki prozivaju. ja sam zena koja ima 29 godina i normalnu zelju za sexom a ne dobijam ga u bracnom krevetu uopste. Da li ste svesni koga i za sta ga osudjujete ili ste samo : lazno moralni , nesigurni u sebe, glupi, naivni ...ili nesto drugojos gore??

A

anakin

Gost
ej Zazo, a sta se sad desava sa tim tipom? jeste li zajedno ili je to bilo jednokratno?
ja te ne osudjujem....ali mozda bi ti bilo lakse da ipak porazgovaras sa muzem o stvarima moje ti ne odgovaraju u braku?
medjuljudski odnosi su ionako komplikovani da bi ih cutanjem jos vise komplikovali :cry:
ponekad izbegavanje konflikta vodi u jos goru situaciju!
usputnim zaljubljivanjima mozes samo kratkorocno da pomognes sebi (sto i nije toliko lose) ali sustinski, da li nesto resavas?

Zak

Iskusan
Poruka
6.409
Kada bih ja znao šta je lepo u umetnosti, ne bih se kolebao, već bih je strogo poštovao.

Pablo Pikaso
=================================================
Evo ti recept Zazo,pa se ti nama samo lepo opusti i nemo vise da se pravdas. :)

Gost
grovra:
Sramota ziva kakvih ovde prica ima, ne mogu da verujem da ovo pricate sramota ja jesam muskarac koji je isao u zensku skolu, i slusao sve ovo vi se ni sa godinama ne menjate, uvek vas goni onaj najbedniji zivotinjski instikt!!! Zato nikada nista ni biti nece od vas, sumnjam da se neka od vas moze pohvaliti nekim uspehom u zivotu osim sto je napravila sarmu ili nadojila dete!!!
dobro a sad napisi direktno sta ima lose u 'prevari'

Gost
krklj:
ana maria:
i ja sam svog prevarila,pa sta!nece saznati nikad!i bilo je vise nego dobro!i opet cu to uraditi,cim mi se ukaze prilika!!ko mu je kriv,kad me ne zadovoljava cesto,kao pre? :lol: :wink:
ma fala bogu i ja sam to radila pa nije mi bash bio decko a i sto da ne; ko zna shta oni rade inache
a i ne zato nego sam si sebi drug a ne zbog nekih kvazimorala da izbegavash... mislim ako neces ok ali ako ti se radi a kao ne smes... au stvari hoces

G

GLASIC RAZUMCIC!

Gost
VIDI PANETNJAKOVICU! :roll: DA SE RAZVEDEM,NECU,JEDINO SI U PRAVU STO MI KAZES DA MI JE LEPO TU GDE JESAM!A STO SE TICE TOGA DA ME ON IZDRZAVA,GRESIS,JA CAK ZARADJUJEM I VISE OD NJEGA.I UPSTE ME NISI IZNERVIRAO,CAK STAVISE,NASMEJAO SI ME SVOJIM GLUPIM KOMENTAROM! :roll: ZAZO,RADI SAMO,AL PAMETNO! :wink: A STA JE SA ZAKOM? 8) :wink:

N

neka rech

Gost
GlasicRazumcic:
mastan burek:
Nadam se da ovo nije istina i da si samo hteo da ovim bludnicama pokazes koliko su jadne. Iskreno se nadam da ovo nema veze sa istinom i da se sad negde slatko smejes jer si uspeo i ti njima zgadis zivot kao sto su one svima nama svojim "mudrim" komentarima. Ali, ako je ovo istina ni ti nisi nista bolji. Ponizavas zenu sa tamo nekom fanfuljom. Sramota! :x :x
Sta je, bre, vama svima ljudi? :?
Sto su 'bludnice' jadne i u kom smislu?

Gost
anakin:
ej Zazo, a sta se sad desava sa tim tipom? jeste li zajedno ili je to bilo jednokratno?
ja te ne osudjujem....ali mozda bi ti bilo lakse da ipak porazgovaras sa muzem o stvarima moje ti ne odgovaraju u braku?
medjuljudski odnosi su ionako komplikovani da bi ih cutanjem jos vise komplikovali :cry:
ponekad izbegavanje konflikta vodi u jos goru situaciju!
ma jok:) kakav konflikt

Gost
mastan burek:
Anonymous:
a ponajvise volim da pre odlaska u svalerinu kresnem zenu pa se ne zaplaknem nego ga onavog umazanog od zene strpam ravi u usta :twisted: :D sve samkomplekse sto sam imaoizlecio kad sam saznao da ima i takvih koje jedva cekaju da budu toalet papir i da im jos bude lepo, :twisted: za zlobnike sto ce da kazu da ce i mene zena jednom da zavrne,e pa nece jer je servisiram svaki dan po dvatriput,kad vise nemogu onda neka joj je sa alalom.al dotad nece ni da se seti za drugog 8)
a sta bi ti hteo da one urade... mislim te cure koje nisu zhena

Zak

Iskusan
Poruka
6.409
GLASIC RAZUMCIC!:
VIDI PANETNJAKOVICU! :roll: DA SE RAZVEDEM,NECU,JEDINO SI U PRAVU STO MI KAZES DA MI JE LEPO TU GDE JESAM!A STO SE TICE TOGA DA ME ON IZDRZAVA,GRESIS,JA CAK ZARADJUJEM I VISE OD NJEGA.I UPSTE ME NISI IZNERVIRAO,CAK STAVISE,NASMEJAO SI ME SVOJIM GLUPIM KOMENTAROM! :roll: ZAZO,RADI SAMO,AL PAMETNO! :wink: A STA JE SA ZAKOM? 8) :wink:
====================================================
Sta Zak,tu sam ja,zar ste sumnjale? :twisted: :wink:

V

verna-malo sutra

Gost
Ma kakvi da budem verna muzu?
12 Godina sam mu bila verna,fizicki i duhovno..
Negovala nam decu,kuvala ribala,prala,
zarad braka zrtvovala karijeru!!!
A on?
Kako mi vrati?
Djubre jedno,uhvatio se sa najvecom drocom iz naseg mesta,koja se za pare ...!
I sad sam i ja okrenula drugi list!
Necu vise da budem sluga nekom,zarad braka i dece!
Varam,al sad i ja!
Tako mu i treba kad nije znao da ceni to sto ima!
I,zato,molim vas VI koji osudjujete prevaru,zavezite 1 ta svoja usta zasvagda!!
Bolje vam i ne treba!!
Jer,neznate da cenite nekog,vec jurcate *urcom a ne glavom! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

G

GlasicRazumcic

Gost
zaza:
Evo me! hocu da rascistimo nesto.
Zasto se ne razvedes? takvo naivno pitanje postavljaju oni od 17 god. ili oni koji nikad nisu ni ziveli sa nekim a kamoli bili u braku. TO SE TAKO NE RADI! prosto i jednostavno. zasto? zato sto bi bilo glupo plus komplikovano.zato sto bi posle 4 godine pocela isto da radim sa novim partnerom i opet u krug. isto sam bila zaljubljena i u svog muza pre 4 godine , pa je usahlo... izgubila se zelja , strast , uzbudjenje..i ne znam da li ce se vratiti...Druga stvar: ja NISAM NIKAKVA DROlJA NITI KURA kako me ovde neki prozivaju. ja sam zena koja ima 29 godina i normalnu zelju za sexom a ne dobijam ga u bracnom krevetu uopste. Da li ste svesni koga i za sta ga osudjujete ili ste samo : lazno moralni , nesigurni u sebe, glupi, naivni ...ili nesto drugojos gore??
Razvedi se, pa nadji nekog drugog da te zadovoljava i emotivno i seksualno, nemoj vise ponizavati svog supruga. Znas ti dobro sto neces da se razvedes! :x Ima tome vise razloga i svi do jednog proracunati. 1.razlog: odlicna kamuflaza, fina udata dobra supruga.... 2. finasijska sigurnost....itd. Izgleda da taj sa kojim si prevarila muza nije dovoljno finansijski obezbedjen a i nije mu do zenidbe, nije lud da zeni neku koja bi i njemu to sutra uradila. Ako si dovoljno emancipovcan, slobodna i samosvesna ti lepo presavij papir podnesi tuzbu za razvod braka i gotovo. Resices sve svoje probleme.
Ne branim tvog muza jer i ne znam kakav je ali osudjujem tebe jer si pokazala kakva si. Ako brak ne stima, i ako ti planiras da sa ovakvom praksom nastavih i u buducnosti, najbolje ga je okoncati.
Sad nemoj da se pravdas, trebalo je da razmislis pre nego si napravila glupost.
Znas ti dobro sta si i bez da ti neko ovde na to ukaze!
Kod mene nema ni trunke laznog morala. Sve sto kazem i mislim, a tako se i ponasam. Moju iskrenost u zivotu jos niko nije zloupotrebio (umem da se cuvam i biram sa kim se druzim) ljudi znaju da je cene i postuju moje stavove. A iskrenost i fer plej su recept za srecu.

Mislite o tome!
8)

P.S. moji prethodni postovi su vise bili upuceni osobi koja sebe naziva Ana Maria i koja se ovde daleko vise eksponirala i hvalila svojim "podvizima" :roll:

G

GlasicRazumcic

Gost
GLASIC RAZUMCIC!:
Ma da.... i to je sve sto imas da kazes na moj post...

fuuufice fuuufice idite na police,
ajte malo domu svomu da probate tu aromu,
fuuuufife fuuuuufice zlobne male vestice
apso-lut-no grooo-zneeeee steeeee!!!!
8) :P (muzicka potka iz reklame za noblice, izvinjavam se proizvodjacu noblica sto njihovu reklamu koristim u ove svrhe)

I pozdrav svim pravim noblicama, ako ih jos ima na ovom forumu! :D

G

GlasicRazmucic

Gost
verna-malo sutra:
Ma kakvi da budem verna muzu?
12 Godina sam mu bila verna,fizicki i duhovno..
Negovala nam decu,kuvala ribala,prala,
zarad braka zrtvovala karijeru!!!
A on?
Kako mi vrati?
Djubre jedno,uhvatio se sa najvecom drocom iz naseg mesta,koja se za pare ...!
I sad sam i ja okrenula drugi list!
Necu vise da budem sluga nekom,zarad braka i dece!
Varam,al sad i ja!
Tako mu i treba kad nije znao da ceni to sto ima!
I,zato,molim vas VI koji osudjujete prevaru,zavezite 1 ta svoja usta zasvagda!!
Bolje vam i ne treba!!
Jer,neznate da cenite nekog,vec jurcate *urcom a ne glavom! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Listen to me carefully cause i shall say this only once...Voice of the mind 8)
Pa dobro a sto si ti jos uvek sa njim :?: Pomisli malo kako ti se deca osecaju! Samo nemoj o ono "deca nista o ovome ne znaju", jer znaju i te kako. Bolje se i razvesti pa ostati u kako tako lepi odnosima sa ocem svoje dece, a ne ziveti sa nekim koga ne podnosis i u takvom okruzenju gajiti decu! :x :x :x :x :x :x :x

P.S. necu da zavezem! :P :P :P :P :wink:

V

verna malo sutra

Gost
A ko si ti mali,da dajes neke savete?
Kad budes bio u istom sosu,sam ces svoj zivot sredjivati a ne cekati na pomoc ljudi iz foruma?!!!
To sto necu da se razvedem,nije do mene vec do preljubnika mog!
Dosao je na moja ledja da zivi,pa nece da ode
lepo mu..Ja ga perem,peglam,kuvam mu!
Ljubavnice to ne rade!
PS.Unajmila sam privatnog detektiva,cekam sada...
Na sudu cu se pojaviti sa slikama,pa ce dati razvod
i te kako!!!
A to sto napadas anu-mari,nisi u pravu!
Ne branim je al'
lepo zena rece da nema uopste odnose sa muzem?!
I kad ga VARA cini pametno!
Idi malo kod psihijatra pa popricaj na tu temu,da vidis sta ce ti on reci!
IL JA DA TI KAZEM?
Zena treba da ima redovne odnose,bar 3 puta nedeljno
da bi funkcionisala!
To je prociscava duhovno i fizicki,nema stresa,nerviranja,cira na zelucu..
Al bolje idi sam pa se uveri a ne da ovako glumis ''isusa hrista''i delis savete!
Ujedno i sebe malo leci,koji dan!
poz :evil:

G

GlasicRazumcic

Gost
verna malo sutra:
A ko si ti mali,da dajes neke savete?
Kad budes bio u istom sosu,sam ces svoj zivot sredjivati a ne cekati na pomoc ljudi iz foruma?!!!
To sto necu da se razvedem,nije do mene vec do preljubnika mog!
Dosao je na moja ledja da zivi,pa nece da ode
lepo mu..Ja ga perem,peglam,kuvam mu!
Ljubavnice to ne rade!
PS.Unajmila sam privatnog detektiva,cekam sada...
Na sudu cu se pojaviti sa slikama,pa ce dati razvod
i te kako!!!
A to sto napadas anu-mari,nisi u pravu!
Ne branim je al'
lepo zena rece da nema uopste odnose sa muzem?!
I kad ga VARA cini pametno!
Idi malo kod psihijatra pa popricaj na tu temu,da vidis sta ce ti on reci!
IL JA DA TI KAZEM?
Zena treba da ima redovne odnose,bar 3 puta nedeljno
da bi funkcionisala!
To je prociscava duhovno i fizicki,nema stresa,nerviranja,cira na zelucu..
Al bolje idi sam pa se uveri a ne da ovako glumis ''isusa hrista''i delis savete!
Ujedno i sebe malo leci,koji dan!
poz :evil:
Bice da i tebe taj tvoj novi ne zadovoljava dovoljno posto si mi nesto mnogo besna! Mozda bi ti malo trebala da razmislis o poseti cika psihicu, meni ne treba, lepo mi je i ovako. :D :D :D :wink:
Unajmila detektiva <------ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drago mi je ako zaista :?: :!: radis na tome da se razvedes od takvog coveka. To je mnogo zdravije i za tebe i za decu a u krajnjoj liniji i za njega... mozda oboje nesto i naucite! :P
Jedan savet: ne izjednacavaj sebe sa ostalim fanfuljama sa ovog foruma, jer su se moji postovi najmanje odnosili na zene u tvojoj situaciji.

Iskoristicu ovaj citat Mark Twain-a kao odgovor na vase komentarisanje mojih postova :wink:
===================================================================
Few things are harder to put up with than the annoyance of a good example - Mark Twain

D

dugi7777jezik

Gost
8) 8) 8) Uhuhu, sestre, darnule ste u zmijsko gnezdo, ova tema je pravi osinjak ! Nisam hteo da mudrujem ni da pametujem, jer je tesko biti to kada su svi akteri tog i takvog dogadjaja na neki nacin iznevereni i povredjeni... Nemoguca misija ! Ne osudjujem nikog i ne odobravam blanko nista, samo se javljam da sam prisutan, po pozivu meni jako drage Ane Marije i da sam iznenadjen kompleksnoscu teme, koja je za sve, samo ne za zezanje... Ovo je moj nulti( po korisnosti ) komentar na sve ovo i ne znam sta bi pametno i od pomoci drugima mogao o svemu reci ovako... na prvu loptu... Sve vas volim, ribe najvise !!! varale ili ne...!!! VOLIM VAS !!! :P :P :P

VIONA

Početnik
Poruka
11
Kad sam to uradila ja prvi i poslednji put (mada nije bio sex u pitanju nego samo mali flert)bilo mi je dovoljno jasno sta to zapravo donosi i zato ako ubuduce to resim da uradim ponovo necu varati muza nego tada ce vec on biti bivsi muz.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.