Preuzvišeni sex i čakre

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
body_c10.jpg




Bolest je sukob između ličnosti i duše. Bol u grlu odbija ljude, jer ne mogu da komuniciraju nevoljama. Stomak ima opekotine kada ljutnja ne može da izađe vani. Dijabetes napada kada usamljenost boli. Telo se masti kada iz njega ističe nezadovoljstvo. Glavobolja je depresivna kada se pojavi sumnja. Srce labavi kada smisao života izgleda kao put do beskraja. Grudi se tresu kad ponos porobljava duh i telo. Krvni pritisak pritiska mokraćnu kesu i tada strah od ejakulacije postaje tamnica za mokraću. Neuroza parališe matericu i nerođeno dete nasilnika. Groznica je topla kada odbrana eksploatiše granice imuniteta. Kolena bole kada se vaš ponos ne savija. Rak vas može ubiti kada se umorite od života. Ovako nekako izgleda orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... ha ha ha...
 
Pogledaj slikicu kako se stapaju čakre i trebalo bi samo da ti se kaže... ako si prosvetljen. Neki ezoterijski redovi koriste sex za prosvetljenje... i otvaranje čakri... a i da bi doživeli organizam, pardon, orgazam...
 
Pa da nađemo neku prosvetljenu da nas prosvetli i da nam se otvore čakre dok se sexamo sa njom, da procvetaju kao ruža, kao na ovoj slikici... pa da doživimo i prosvetljenje i organizam, pardon, orgazam, istovremeno. Da ubijemo dve muve jednim udarcem.
 
body_c10.jpg




Bolest je sukob između ličnosti i duše. Bol u grlu odbija ljude, jer ne mogu da komuniciraju nevoljama. Stomak ima opekotine kada ljutnja ne može da izađe vani. Dijabetes napada kada usamljenost boli. Telo se masti kada iz njega ističe nezadovoljstvo. Glavobolja je depresivna kada se pojavi sumnja. Srce labavi kada smisao života izgleda kao put do beskraja. Grudi se tresu kad ponos porobljava duh i telo. Krvni pritisak pritiska mokraćnu kesu i tada strah od ejakulacije postaje tamnica za mokraću. Neuroza parališe matericu i nerođeno dete nasilnika. Groznica je topla kada odbrana eksploatiše granice imuniteta. Kolena bole kada se vaš ponos ne savija. Rak vas može ubiti kada se umorite od života. Ovako nekako izgleda orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... ha ha ha...

mene bole koljena i to nije bas za zajebanciju, sto znaci da sam ponosan
 
body_c10.jpg




Bolest je sukob između ličnosti i duše. Bol u grlu odbija ljude, jer ne mogu da komuniciraju nevoljama. Stomak ima opekotine kada ljutnja ne može da izađe vani. Dijabetes napada kada usamljenost boli. Telo se masti kada iz njega ističe nezadovoljstvo. Glavobolja je depresivna kada se pojavi sumnja. Srce labavi kada smisao života izgleda kao put do beskraja. Grudi se tresu kad ponos porobljava duh i telo. Krvni pritisak pritiska mokraćnu kesu i tada strah od ejakulacije postaje tamnica za mokraću. Neuroza parališe matericu i nerođeno dete nasilnika. Groznica je topla kada odbrana eksploatiše granice imuniteta. Kolena bole kada se vaš ponos ne savija. Rak vas može ubiti kada se umorite od života. Ovako nekako izgleda orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... o-o-organizam... o-o-orgazam... ha ha ha...

И на коју фору повеза ти ове наведене болештине са сексом жив био?
 
Udruzi se sa Vrelom Cicom..sa tim mantrama oko sexa...

Nikad čuo. Ovo nema veze sa mantranjem.

6 cakra je sex eli?

Ne. To je čakra “Treće oko”. Sex je 2 čakra.

mosh samo izgubiti erekciju ili eksplodirati ka vulkan..:D

Ne možeš. Erekcija se pojačava.

ja sam ukapirala da je njegov mozak povezan sa njenom guzom :lol:

Ti funkcionišeš samo na dve donje čakre; mada si donekle dobro ukapirala.

И на коју фору повеза ти ове наведене болештине са сексом жив био?

Pa te boleštine se leče ispravnim spajanjem čakri partnera.

Drugar, bavio sam se kundalinijem nekoliko godina. Sve je to super, i ako imas nameru da udjes u to dublje posto vidim da imas interesovanja, obavezno nadju guru-a.

I ja sam praktikovao Kundalini Jogu jako dugo. Sad sam prešao na Kondilomi Jogu. Guru je prevarant, zanimaju ga samo pare.

kao dete vrteo sam čake, ako to ima neke veze sa ovim... :neutral:

Nema veze. U stvari ima, ako hoćeš da završiš kao Bruce Lee.
 

Back
Top