Prestavnik Prištine Đokoviću: Ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista

Хајде ПРЕКИНИ ВИШЕ ДА СЕ БЛАМИРАШ......... стварно си прешла све границе пристојности........ која си па ти фаца ДА ВРЕЂАШ ЈЕДНОГ ЂОКОВИЋА......... да ли си ти уопште при себи.........
Aj , Mito, ako ti nije tesko, preskoci me.
 
Da ii iole normalan covek, pa neka je i Srbin, moze uopste da svoje dete tako hendluje u nadi da ce se njemu,
roditelju to isplatiti. Divni ste stvarno.

Meni su roditelj i dete isto. Neko ulaže u školovanje , neko u sport, ali sa ciljem da se to kad tad njegovom detetu isplati

Ali tako kada krenete da radite neke akrobacije , samo da bi opljunuli
 
Meni su roditelj i dete isto. Neko ulaže u školovanje , neko u sport, ali sa ciljem da se to kad tad njegovom detetu isplati

Ali tako kada krenete da radite neke akrobacije , samo da bi opljunuli

Tako je Natasa, roditelju ulazu ( ovako ili onako, nekada to i nisu neke pare) u decu u nadi
da ce deca biti uspesna, srecna i zadovoljna, ali nikada da bi oni ( roditelji)
imali vajdu od recimo naucnickog rada svoje dece.
 
Izvini, ja zaboravila da je vas strah da ne pomisle vaši gospodari da smo prijatelji ... Izvini

Da , da , sve je to bilo privatno , nego ja to tako , nisam još doručkovla ..
Наташа, оде ти далеко. Од песме коју пева Ђоковић до геополитичке ситуације у свету. Мислим да мало претерујеш у својој визији светских прилика и све догађаје сводиш на такву визију света. Није све тако црно бело нити сви догађаји имају везе са односом Русије и Америке који узгред и нису непријатељски већ конкурентски.
 
Наташа, оде ти далеко. Од песме коју пева Ђоковић до геополитичке ситуације у свету. Мислим да мало претерујеш у својој визији светских прилика и све догађаје сводиш на такву визију света. Није све тако црно бело нити сви догађаји имају везе са односом Русије и Америке који узгред и нису непријатељски већ конкурентски.

Ja lepo napisah da nisam doručkovala i da lupetam . Izvini
 
I Nolo je nečije dete. Da nije Nadala bio bi pervi reket na mir. Mi smo nekulturan narod jer svoju decu ne poštujemo.

Ja sam imala prilike da recimo ui Nemackoj gledam sta se dogadja sa najvecom teniserkom po imenu Stefi Graf.
Njena biografija moze da se uporedi sa biografijom naseg Djokovica jer je i ona postala velika teniserka tako
sto su njeni roditelji zrtvovali sve za njen uspeh, a oboje ( i Novak i Stefi bili su jos malih nogu izuzetni talenti).
Njen otac je od te silne love ( on je bio i njen menadzer) poludeo, ali oni su porez placali u Nemackoj, uhvacen
je za neki bezvezan ugovor za koji nije placen porez, i onda iako je ona neprestano osvajala sve moguce
turnire, covek lepo optuzen, osudjen, bio je u zatvoru nekoliko godina, a radilo se zaista o malim parama.

Boris Beker takodje biva osudjen i to za jos manji prestup, jedva je izbegao zatvor placajuci silne milione
kao obestecenje za neplacanje poreza,. Zasto bih ja obozavala ljude koji ne zele da placaju porez u Srbiji?
 
Kako god da okreneš ovaj Duci ima teški psihički poremećaj. Priča protiv stvari koje je i sam u mladosti radio.
Ali je covjek u pravu.
Ljudi danas, ne nuzno samo u Srbiji, vec diljem svijeta, imaju krivo poslagane prioritete.
Po meni jedan anonimni doktor opce prakse u Srbiji u jednom danu doprinese drustvu vise nego taj glavati jugo-lapan koji se svalera s cigankama i prebacuje lopticu s jednog kraja terena na drugi.

To je svugdje nazalost tako, nedavno razgovaram sa svojim starim koji tvrdi kako se u sportu izgubio onaj izvorni duh, da je danas sve industrija, blablabla, a taj moj isti stari ce naviti sat u tri ujutro kako bi gledao neke crne gorile iz zatvora, dok si u kavezu u Nevadi medjusobno razbijaju njuske.
 
Tako je Natasa, roditelju ulazu ( ovako ili onako, nekada to i nisu neke pare) u decu u nadi
da ce deca biti uspesna, srecna i zadovoljna, ali nikada da bi oni ( roditelji)
imali vajdu od recimo naucnickog rada svoje dece.

Jok nego da bi imali štetu

Vajda je i ako im nisu okačeni na grbaču i žicaju od njih pare

Kad uhvatiš jedan pojam pa počneš da ga razvlačiš i valjaš , bez ikakvog smisla
 
Jok nego da bi imali štetu

Vajda je i ako im nisu okačeni na grbaču i žicaju od njih pare

Kad uhvatiš jedan pojam pa počneš da ga razvlačiš i valjaš , bez ikakvog smisla

Cekaj, tebe tvoji slali da ucis za advokata da bi im sada placala danak u krvi ili u evrima?
Mene moji nisu , zato ne razumem o cemu pricas.
 
Cekaj, tebe tvoji slali da ucis za advokata da bi im sada placala danak u krvi ili u evrima?
Mene moji nisu , zato ne razumem o cemu pricas.

Čekaj , a ti nemaš osnovnu kulturu da ne svodiš diskusiju na privatno ?

Želim ti prijatan dan... besmisleno je nastavljati dalje dijalog , razvlačeći priču.. da bi ti dokazala nešto
Spusti sujetu
 
Čekaj , a ti nemaš osnovnu kulturu da ne svodiš diskusiju na privatno ?

Želim ti prijatan dan... besmisleno je nastavljati dalje dijalog , razvlačeći priču.. da bi ti dokazala nešto
Spusti sujetu

Kakva bre sujeta, rekli ste da roditelji ulazu u decu da bi i sami imali vajde.
Taj je nacin razmisljanja za mene nedopustiv.
Ne , niste vi neki rekli nego si ti rekla ovako:

Neko ulaže u školovanje , neko u sport, ali sa ciljem da se to kad tad njegovom detetu isplati
 



Kako god okrenes, ovaj covjek je u pravu.
Mozda je previse grub u izricaju, ali je u pravu.
Predstavnik Prištine lupeta. Duci je u pravu da se sport zloupotrebljava i da svi visoko plaćeni sportisti ustvari igraju na patnji mnogih. Ali to što su se vrhunski sportisti snašli u datoj situaciji ne treba kriviti sportiste već globalni sistem.
 

Back
Top