Quantcast

Prestavnik Prištine Đokoviću: Ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista

KraNp

Iskusan
Poruka
6.727
Naš se ne plazi na svakoj fotografiji kao ona njihova nadrogirana kravetina Dua Lipa
Није он "Наш" пошто су њему Срби и Хрвати "Исто" ! Он је грађанизовани југословен, латентни кроатофил, пошто воли тамо да летује а и мајка му је Хрватица. Све може бити само не "Наш". Џаба му српска иконографија.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.398
Koga zabole šta tvituje i misli uopšte neki minorni šiptarski birokrata u nekoj Bugarskoj na temu tenisa i svetskog broja 2. Što kaže kolega gore može samo da ga povuče i to ako pismeno podnese molbu i stane u red pa tamo negde 2030-te

Mislim ljudi zar se zaista ništa ne dešava u ovoj zemlji ili svetu kada je ovo udarna vest na našim portalima ? I barem neki ministar da polemiše sa njim malo na temu po mogućstvu Vulin ili Slina čisto da se ne uvredi dotični "gospodin".... da diskusija bude na nivou i u skladu sa važnošću njegove persone.
O jbm ti i novinarstvo srpsko...uvek dokažu da može i niže da padne.

Šiptarčina je samo ponudila objašnjenje i pokušava da umanji štetu koja im je nanesena .

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.398
Није он "Наш" пошто су њему Срби и Хрвати "Исто" ! Он је грађанизовани југословен, латентни кроатофил, пошто воли тамо да летује а и мајка му је Хрватица. Све може бити само не "Наш". Џаба му српска иконографија.

U ovom slučaju je naš ...

dragan10

Veoma poznat
Poruka
14.030
Ja bih rekla da cak nije ni to. On je 1 onako POLUPISMEN covek koji ima neodljivu potrebu da ga svi vole
( to si i sam lepo primetio) i ako bi mu to donelo ljubav publike recimo na Vimbldonu pevao bi on i svirao sve
tri britanske himne.
Odlican teniser, ali zamlata.
procitas li ti nekad nesto, pre nego sto to objavis? ne verujem, jer nebi lupala ko otvoren prozor

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.997
sta ima novac sa moralom. moralan si ili nisi?
Naravno da ima laznim moralistima su puna usta prica ``kako novac nije bitan`` kako je sve iz ljubavi,kako su svi oni divne i prekasne osobe, dok je istina malo drugacija.
Nekada sam moralan,nekada nisam zavisi ali i kada nisam priznam da nisam.

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.356
Ђоковић је пре свега велики тенисер. Шовиниста није сигурно. Рекао бих да није ни националиста. Могуће ја да је популиста. Али пре свега човек кога и као већину нас у датом тренутку повуку осећаји и адреналин. Па и ја бих као Бугарин да сам играо за Србију у том финалу певао Марш на Дрину . Снимак после победе у финалу. Ђоковић пева бугарску песму уз повике из тима Вива Булгариа и Блгари јунаци док чини ми се Кецмановић диже мајицу са бугарском тробојком. Новаче Бугаре! :klap: :klap: :klap:

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.551
pa i ti si srPkinja , a ne placas porez u srbiji, kao ni ja

Ja placam porez tamo gde i radim, ali ja se ne bavim sportom , nisam slobodan umetnik na zici,
nisam ni vrhunski sportista ( zapravo nikakav pa moje ime nije vredno pomena), ali ako Djokovica
uporedimo sa vrshunskim sportistima, recimo sa Nadalom ili Federorom, onda vidimo da ova dvojica
ostaju u svojim drzavama, placaju porez koliko im drzava propise, ali se ne kurche pevajuci i svirajuci
neke nacionalne muzike, nikada se ne busaju u prsa svojim precima ( a sigurno ih imaju kao i on).
Sve ovo vazi i za prvih deset tenisera ili teniserkinjma na ATP listi, jedino za Djokovica ne vazi.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.398
Naravno da ima laznim moralistima su puna usta prica ``kako novac nije bitan`` kako je sve iz ljubavi,kako su svi oni divne i prekasne osobe, dok je istina malo drugacija.
Nekada sam moralan,nekada nisam zavisi ali i kada nisam priznam da nisam.

Dobro i kakve sve to ima veze sa okolnošću da je čovek deo tima , koji je pobedio, i da slave uz pesmu koja se njima čini prigodna?

Kakve to veze ima sa moralom?

Uzgred ti si licemeran - lepo napišeš da ti se ne dopada pesma uz koju je slavio pobedu. To je baš pošteno i moralno, reći šta tačno misliš.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
23.599
Dobro i kakve sve to ima veze sa okolnošću da je čovek deo tima , koji je pobedio, i da slave uz pesmu koja se njima čini prigodna?
Зато што Ђетићи, кад негде неког случајно и "побиједе", то славе уз Бетовенову "Оду радости" и Бахову фугу и токату у Д- молу, ниси чула? :lol:

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.997
Novak se toliko već dokazao kao patriota i nacionalista svim svojim humanitarnim akcijama i igrom za Srbijom tako da možemo reći da je pravi patriota.
Djokovic pre svega igra za sebe od njegovih pobeda Srbija nema maltene nikakve koristi,znaci to su njegove licne pobede a ne pobede Srbije ili nekog gradjanina Srbije.
Za humanitarne akcije naklon do poda za Djokovica...:super:
E sada da li je pravi ili lazni nacionalista to je za mene licno upitno...

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.551
procitas li ti nekad nesto, pre nego sto to objavis? ne verujem, jer nebi lupala ko otvoren prozor

Prvo procitam naslov, padnem u nesveS od nepismenih Srba sa Kosova, a tu je obicno samo 1
koji cak ne zna ni kako se pise predstava nego bi pisao da u nekom pozoristu danas ima preStava.
Verovatno ni Djokovic ne zna za to "d".

Poruka
7.534
Inace, Djokovicev pad poceo je kada je pukla bruka da je zenu varao s cigankom.
Lijeze u krevet s osobom tamne boje koze, cije tamne oci boje mazuta poput crne rupe gutaju i zadnju zraku svjetlosti, pa se onda cudi sto mu se nad dusu nadvila sjena, jos se i ona bitanga Pepe Gmaz odnekud pojavila.
Tu ni hilandarski krst ne pomaze, kada dopadnes u ruke new-age sarlatanima i indijskom, sotonistickom ciganluku.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
23.599
Inace, Djokovicev pad poceo je kada je pukla bruka da je zenu varao s cigankom.
Lijeze u krevet s osobom tamne boje koze, cije tamne oci boje mazuta poput crne rupe gutaju i zadnju zraku svjetlosti, pa se onda cudi sto mu se nad dusu nadvila sjena, jos se i ona bitanga Pepe Gmaz odnekud pojavila.
Tu ni hilandarski krst ne pomaze, kada dopadnes u ruke new-age sarlatanima i indijskom, sotonistickom ciganluku.
Никако да му опростиш што ти се пентрао на госпођу, а? :sad2:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.