Quantcast

Prestavnik Prištine Đokoviću: Ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Ђоковић је пре свега велики тенисер. Шовиниста није сигурно. Рекао бих да није ни националиста. Могуће ја да је популиста. Али пре свега човек кога и као већину нас у датом тренутку повуку осећаји и адреналин. Па и ја бих као Бугарин да сам играо за Србију у том финалу певао Марш на Дрину . Снимак после победе у финалу. Ђоковић пева бугарску песму уз повике из тима Вива Булгариа и Блгари јунаци док чини ми се Кецмановић диже мајицу са бугарском тробојком. Новаче Бугаре! :klap: :klap: :klap:

Podržavam za promociju Bugarske ... :ok: :super:

Vidiš kako znamo da budemo zahvalni ...

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.552
Djokovic pre svega igra za sebe od njegovih pobeda Srbija nema maltene nikakve koristi,znaci to su njegove licne pobede a ne pobede Srbije ili nekog gradjanina Srbije.
Za humanitarne akcije naklon do poda za Djokovica...:super:
E sada da li je pravi ili lazni nacionalista to je za mene licno upitno...
Njegove su humanitarne akcije velebitne, velelepne, svaki medij u Srbiji nekakvih bednih 100.000 dolara ili evra
stavlja u istu ravan kao i recimo miljarde nekih Amerikanaca, i onda ga svi mnogo voilimo jer je dao pare
za neki vrtic,crkvu. Dok ne da milion ( barem milion) za nesto, za mene je on obican slepac.

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.996
Prestavnik Prištine Đokoviću: Ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista
Sofija -- Predstavnik Prištine u Bugarskoj Edon Cana komentarisao je na Tviteru način na koji su srpski teniseri proslavili pobedu na ATP kupu u Australiji.
IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 13.01.2020. | 09:15

Podeli

Foto: Tanjug/AP Photo/Steve Christo

Foto: Tanjug/AP Photo/Steve Christo

On je posebno bio oštar prema Novaku Đokoviću.

"Nakon vojnog marša, nastavili su sa Kosovom. Možeš biti ATP pobednik, ali ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista. Nije slučajno što je Novak Đoković najmanje voljen teniski šampion u istoriji", napisao je Cana.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=13&nav_category=640&nav_id=16
Vidite li braćo Srbi kako šiptari funkcionišu oni biju po Srbima iz svih oružja a Srbi nisu sposobni ni sankcije da im uvedu.Bruka bre.
Nešto ti ovi linkovi ne rade.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.552
Inace, Djokovicev pad poceo je kada je pukla bruka da je zenu varao s cigankom.
Lijeze u krevet s osobom tamne boje koze, cije tamne oci boje mazuta poput crne rupe gutaju i zadnju zraku svjetlosti, pa se onda cudi sto mu se nad dusu nadvila sjena, jos se i ona bitanga Pepe Gmaz odnekud pojavila.
Tu ni hilandarski krst ne pomaze, kada dopadnes u ruke new-age sarlatanima i indijskom, sotonistickom ciganluku.

Aj ne kenjaj molim te.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Зато што Ђетићи, кад негде неког случајно и "побиједе", то славе уз Бетовенову "Оду радости" и Бахову фугу и токату у Д- молу, ниси чула? :lol:

Kako da znam kada montegrini još nigde nisu pobedili . Ako CG i pobedi tada pevaju srpske pesme , jer Srbi i igraju .

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Djokovic pre svega igra za sebe od njegovih pobeda Srbija nema maltene nikakve koristi,znaci to su njegove licne pobede a ne pobede Srbije ili nekog gradjanina Srbije.
Za humanitarne akcije naklon do poda za Djokovica...:super:
E sada da li je pravi ili lazni nacionalista to je za mene licno upitno...

Evo ima i Bugarska, a da neće imati Srbija ..

Poruka
7.537
Aj ne kenjaj molim te.
Ozbiljan sam.
Bijela dusa gubi tlo pod nogama kada bude izlozena utjecaju osoba tamnije boje koze.
Ta ciganka je Djokovica namamila u kucicu od medenjaka, omadjijala ga, njegovom dusom sada odzvanja raskalaseni, lascivni, paklenski cerek.
Pogledao je u bezdan, a bezdan je zauzvrat, pogledao njegovu dusu.
To su teske traume.

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
7.000
Dobro i kakve sve to ima veze sa okolnošću da je čovek deo tima , koji je pobedio, i da slave uz pesmu koja se njima čini prigodna?

Kakve to veze ima sa moralom?

Uzgred ti si licemeran - lepo napišeš da ti se ne dopada pesma uz koju je slavio pobedu. To je baš pošteno i moralno, reći šta tačno misliš.
Pesme su ok pogotovo ``mars na Drinu``koja za mene treba da bude himna.
Licno protiv sam velicanja bilo koga i uzdizanja na nivo bozanstva.
Djokovici su lazni moralisti to se da zakljuciti iz njihovih intervuja i obracanja pocev od Novaka,njegovog oca i strica,pogotovo otac i stric koji su imali neke svoje financiske malverzacije po Srbiji.Ta prica kako novac nije bitan kod Djokovica to ne pije vodu.
Doveo sam u pitanje Novakov nacionalizam,da li je pravi ili je potreba da se dopadne ljudima u Srbij..

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Pesme su ok pogotovo ``mars na Drinu``koja za mene treba da bude himna.
Licno protiv sam velicanja bilo koga i uzdizanja na nivo bozanstva.
Djokovici su lazni moralisti to se da zakljuciti iz njihovih intervuja i obracanja pocev od Novaka,njegovog oca i strica,pogotovo otac i stric koji su imali neke svoje financiske malverzacije po Srbiji.Ta prica kako novac nije bitan kod Djokovica to ne pije vodu.
Doveo sam u pitanje Novakov nacionalizam,da li je pravi ili je potreba da se dopadne ljudima u Srbij..

Vidiš Đoković je neko ko je ovim statusima napravio par vrlo dobrih poteza za državu i čini mi se da on uradi tačno ono što treba u nekom momentu , dakle na vrlo dobar nači obavlja ono što država traži od njega , a realno ne bi morao. Ništa mu , ama baš ne zavisi od ove države .
Uzgred nisu se njegovi žrtvovali i obijali pragove i ulagali novac u njega da nisu mislili da će im se isplatiti.
Koliko su uložili toliko su i dobili
Ako je to cena da njegov tata i stric budu to što navodiš ja nemam ništa protiv

Ne znam da li bi ti bio na visini zadatka kao on u bilo čemu ... pa i da ti povere jednu državnu ovcu da sačuvaš ... i nju bi izgubio samo zato što je državna

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Млако, млитаво...
Они тек треба да се докажу и покажу! :lol:
Загреб тражи јасан дказ лојалности, нису то луди Срби...

Lepo su im odradili oko Dubrovnika , golem posao su im to završili , Tompson je sada samo za proslavu ...

Mr.Infinity

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.514
Ma naravno da nije sve stvar u porezu, zasto bi i inace bilo koji covek placao drzavi koju slavi
i voli nekakav porez :D
Ako treba placacemo mi njemu, samo neka nam svira srpske marsheve.:D

Argumenti onih koji njegovoj veličini nisu čak ni do kolena. Uradi jedan delić onoga što je Nole uradio za Srbiju pa se onda pravi pametna.

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.356
Podržavam za promociju Bugarske ... :ok: :super:

Vidiš kako znamo da budemo zahvalni ...
Ти све повезујеш са гасоводом па и ово певање Ђоковића бугарске песме. Мислим да никакве везе нема са тим. Ђоковић је увек са поштовањем примљен у Бугарској. Он и Димитров су приватно велики пријатељи. Ђоковићев стриц је директор тениског турнира Софиа опен. Тенисер који је пореклом Бугарин из Србије је такође велики пријатељ Ђоковића ако му није чак и у тиму. И пре овог видео снимка ми је запала за око мајица са бугарском тробојком на слици целог тениског тима коју је носио један од репрезентативаца.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Ти све повезујеш са гасоводом па и ово певање Ђоковића бугарске песме. Мислим да никакве везе нема са тим. Ђоковић је увек са поштовањем примљен у Бугарској. Он и Димитров су приватно велики пријатељи. Ђоковићев стриц је директор тениског турнира Софиа опен. Тенисер који је пореклом Бугарин из Србије је такође велики пријатељ Ђоковића ако му није чак и у тиму.

Nisam napisala da povezujem sa gasovodom , već da kada lepo sarađujemo znamo to i da cenimo .

Poruka
18.835
Njegove su humanitarne akcije velebitne, velelepne, svaki medij u Srbiji nekakvih bednih 100.000 dolara ili evra
stavlja u istu ravan kao i recimo miljarde nekih Amerikanaca, i onda ga svi mnogo voilimo jer je dao pare
za neki vrtic,crkvu. Dok ne da milion ( barem milion) za nesto, za mene je on obican slepac.
И ти си за мене и многе на форуму некултурна сељанчура, па шта...
КАКО ТЕБЕ БОЛЕ НЕКА СТВАР ЗА МОЈЕ ИЛИ БИЛО ЧИЈЕ МИШЉЕЊЕ...
тако и Ђоковића боле за твоје стајалиште.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.552
Argumenti onih koji njegovoj veličini nisu čak ni do kolena. Uradi jedan delić onoga što je Nole uradio za Srbiju pa se onda pravi pametna.

И ти си за мене и многе на форуму некултурна сељанчура, па шта...
КАКО ТЕБЕ БОЛЕ НЕКА СТВАР ЗА МОЈЕ ИЛИ БИЛО ЧИЈЕ МИШЉЕЊЕ...
тако и Ђоковића боле за твоје стајалиште.
Od kud znas da ne "radim" taj delic?
Nekultuirna seljancura 1 je besmislen izraz jer to jednostavno nista ne znaci.

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.356
Nisam napisala da povezujem sa gasovodom , već da kada lepo sarađujemo znamo to i da cenimo .
Добро, али мислим да је ово више ради приватних ствари а не ради сарадње две државе. Не треба све односе сводити на државнички ниво и схватати их искључиво кроз ту призму.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.552
Vidiš Đoković je neko ko je ovim statusima napravio par vrlo dobrih poteza za državu i čini mi se da on uradi tačno ono što treba u nekom momentu , dakle na vrlo dobar nači obavlja ono što država traži od njega , a realno ne bi morao. Ništa mu , ama baš ne zavisi od ove države .
Uzgred nisu se njegovi žrtvovali i obijali pragove i ulagali novac u njega da nisu mislili da će im se isplatiti.
Koliko su uložili toliko su i dobili
Ako je to cena da njegov tata i stric budu to što navodiš ja nemam ništa protiv

Ne znam da li bi ti bio na visini zadatka kao on u bilo čemu ... pa i da ti povere jednu državnu ovcu da sačuvaš ... i nju bi izgubio samo zato što je državna

Da ii iole normalan covek, pa neka je i Srbin, moze uopste da svoje dete tako hendluje u nadi da ce se njemu,
roditelju to isplatiti. Divni ste stvarno.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.184
Od kud znas da ne "radim" taj delic?
Nekultuirna seljancura 1 je besmislen izraz jer to jednostavno nista ne znaci.
Хајде ПРЕКИНИ ВИШЕ ДА СЕ БЛАМИРАШ......... стварно си прешла све границе пристојности........ која си па ти фаца ДА ВРЕЂАШ ЈЕДНОГ ЂОКОВИЋА......... да ли си ти уопште при себи.........

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.399
Добро, али мислим да је ово више ради приватних ствари а не ради сарадње две државе. Не треба све односе сводити на државнички ниво и схватати их искључиво кроз ту призму.

Izvini, ja zaboravila da je vas strah da ne pomisle vaši gospodari da smo prijatelji ... Izvini

Da , da , sve je to bilo privatno , nego ja to tako , nisam još doručkovla ..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.