Quantcast

Prestavnik Prištine Đokoviću: Ostaješ primitivac, zaostao i običan balkanski nacionalista i šovinista

Poruka
19.807
Vaterpolisti?
Svima je nama em milo em drago kad Nole pobedjuje, a zna se da je Srbin, ne mora da nervira svet sa
svojim srpstvom.

Ма, је ли. :think: Значи, НЕРВИРА, ако каже да је Србин. :roll:
Знам да је то намера неких, да ми Срби једноставно нестанемо, али ЏАБА им работа, ми се увек дижемо из пепела и ПОБЕЂУЈЕМО, како год, дал` у спорту или боју. Па, шта!

Rayela

Legenda
Poruka
63.232
Ма, је ли. :think: Значи, НЕРВИРА, ако каже да је Србин. :roll:
Знам да је то намера неких, да ми Срби једноставно нестанемо, али ЏАБА им работа, ми се увек дижемо из пепела и ПОБЕЂУЈЕМО, како год, дал` у спорту или боју. Па, шта!
Ma ti i porodica Milosevic uvek pobedjujete, sta te briga za Novaka.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.726
Prvo procitam naslov, padnem u nesveS od nepismenih Srba sa Kosova, a tu je obicno samo 1
koji cak ne zna ni kako se pise predstava nego bi pisao da u nekom pozoristu danas ima preStava.
Verovatno ni Djokovic ne zna za to "d".
izgleda meni da ti ne znas sta je pismenost, a sta glupost, dva potpuno razlicita pojma. da sam na tvom mestu vise bih potencirao PAMET, a nikako PISMENOST jer dok ti pogledas ko je pismen, a ko nepismen, oni te naprave budalom

Poruka
19.807

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.726
Naravno da ima laznim moralistima su puna usta prica ``kako novac nije bitan`` kako je sve iz ljubavi,kako su svi oni divne i prekasne osobe, dok je istina malo drugacija.
Nekada sam moralan,nekada nisam zavisi ali i kada nisam priznam da nisam.
ko ste onda vi da diskutujete o njegovom moralu, druzite se sa njim, poznate njegovu familiju, poznate njega? zasto niste DISKUTOVALI o moralu onog siptara, da se zapitate za njegov moral?

Poslednja izmena:

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.726

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.726
Ja placam porez tamo gde i radim, ali ja se ne bavim sportom , nisam slobodan umetnik na zici,
nisam ni vrhunski sportista ( zapravo nikakav pa moje ime nije vredno pomena), ali ako Djokovica
uporedimo sa vrshunskim sportistima, recimo sa Nadalom ili Federorom, onda vidimo da ova dvojica
ostaju u svojim drzavama, placaju porez koliko im drzava propise, ali se ne kurche pevajuci i svirajuci
neke nacionalne muzike, nikada se ne busaju u prsa svojim precima ( a sigurno ih imaju kao i on).
Sve ovo vazi i za prvih deset tenisera ili teniserkinjma na ATP listi, jedino za Djokovica ne vazi.
PA I ON PLACA POREZ tamo GDE RADI, da ne radi mozda u srbiji?

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.103
Bugari ispljuvali tog tzv ambasadora, daju nam podrsku.
Naravno da će ga moji Bugari ispljuvati. Đoković je odavno omiljen lik u Bugarskoj i uvek je dobro primljen. A posle ovog videa sa proslave nakon finala svi ga pozdravljaju i hvale ga . Bugari su na društvenim mrežama oduševljeni Novakom i njegovom proslavom uz povike Viva Bulgaria i Bulgari junaci na videu od 6:15 uz bugarsku pesmu i dizanje majice sa bugarskom trobojkom i Đokovićeve reči na 8:05 Pozdrav za naču braću Bugarsku.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.726
Ma ti i porodica Milosevic uvek pobedjujete, sta te briga za Novaka.
ma vazno je samo da nasa srPijanka pobedjuje.NOVAK SKORO UVEK POBEDJUJE,SRBIN VEC 10 GOD NA KROVU SVETA, nervira svabe, engleze sa isticanjem srBstva, u zadnjih 10 god NAJBOLJI SPORTISTA EVROPE, a gle cuda on je SRBIN( za nas nepismene),a za vas pismene da nije mozda srPin?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.