Predložite dobar restoran

Jel još imaju onu kokošku što trčkara? :lol:

Znam za kafanicu naravno. Izbegao bih taj težak etno fazon ipak. Rekao mi zet na finjaka da mu je pun **** više,svi ga ovde kao dileju vodali baš po takvim mestima od kako je prvi put kročio pre desetak godina. Lik prevrne očima kad mu neko kajmak pomene otprilike.
Hvala u svakom slučaju.
ima ,i u zidu neki prozor vidis kad spava :lol:

U devetci i Rubinu sam bio davno..kako je sada nemam pojma verovatno kao i sva mesta u BG...svi hvale a ono prosek.
 
Koji je aktuelan u Košutnjaku,Topčideru,Senjaku eventualno?Treba mi za krštenje sestričine da organizujem pošto je u manastiru Vavedenje da se gosti mnogo ne cimaju posle,pogotovo što su dobrim delom stranci. Nisam duže vremena bio u tom kraju.

Valja li "devetka" još?Rubin? Grafičar? Bio sam samo u Staroj daščari skoro ali nije mi za te prilike više je za krkanluk na račun firme :p . Ima li neki novi?

Najbolje bi bilo da krenem u istraživanje po terenu ali nemam puno vremena,pa svaka pomoć je dobrodošla :D
"Košuta" i pristojni su sa cenama i uslugom
 
Koji je aktuelan u Košutnjaku,Topčideru,Senjaku eventualno?Treba mi za krštenje sestričine da organizujem pošto je u manastiru Vavedenje da se gosti mnogo ne cimaju posle,pogotovo što su dobrim delom stranci. Nisam duže vremena bio u tom kraju.

Valja li "devetka" još?Rubin? Grafičar? Bio sam samo u Staroj daščari skoro ali nije mi za te prilike više je za krkanluk na račun firme :p . Ima li neki novi?

Najbolje bi bilo da krenem u istraživanje po terenu ali nemam puno vremena,pa svaka pomoć je dobrodošla :D

Na kraju završismo u Miloševom Konaku i iskreno nisam oduševljen. Srećom lepo vreme je bilo pa smo mogli da budemo u bašti...ali od grešaka tipa da nisu doneli slanike i salvete za sto, pa do ne baš najsvežije teletine ispod saća i zaista (biću velikodušan) mediokretskog roštilja,muzike koja i pored dobrih napojnica ne ostaje nego završava smenu u 18:00...
Ambijent je zaista lep ali sad i nikad više iskreno na bilo šta sem kafe.
 
U Topcideru sam redovno i danas sam bila..Kada hocu da jedem to radim u Dašcari ili Košuti
Kada hocu da pijem kafu ili pice , sedim u basti i odmaram okice u zelenilu to radim u Kneževom hladu..ostala fensi mesta zaobilazim :)
U Milošev konak nisam usla godinama iz razloga koje si naveo a i udaraju po ušima sa cenama..
Nažalost ili na sreću neko drugi je uzeo organizaciju na sebe tako da sve reklamacije od familije i kumova ne primam ja...:lol:
i nisu nešto drali za meni čini mi se da je i izabran zbog najpovoljnije ponude, zaboravio sam tačno čini mi se 18€ uz neograničeno piće.

Ali eto...i moj savet, nemojte organizovati tamo ništa. Nemaju taj kvalitet.
 
неколико пута у последњих 3-4 месеца сам била у ''завичају'' у скадарлији...одлично. клопа и све је супер. цене потпуно нормалне....да не причам да је аутобуска станица одмах ту, као и такси :lol:
 
бивши ресторан ''ушће'' из осамдесетих, бар сам га знала под тим именом док сам студирала. ишла сам и касније, увек је била добра клопа.... нисам обраћала пажњу на име...а онда ми пре неко вече рекоше ''ајмо у националну класу!''
''где је то?''
кад су објаснили, рекох ''иди бегај...па то је ушће пре свих ушћа''
на десној обали саве, одмах од бранковог моста десно (кад се иде из бгд), неких 100 до 200м кад се сиђе са степеница.
 
Гледам слике ентеријера, јако добро изгледа.
јесте, кажем - модерно потпуно, а услуга одлична...у таквом ентеријеру пребранац са димљеним кобајама је невиђен угођај. посуђе у ком га сервирају - тучано.
 

Back
Top