Quantcast

PREDLOZITE DOBAR RESTORAN

K4lee

Zainteresovan član
Poruka
300
Pinokio je preko puta Doma Vazduhoplovstva, tj. od poshte u Zemunu josh malo pravo ima jedna Apoteka i to je tu;)))) A ima josh jedna palachinkarnica u Zemunu tamo kod SC Pinkija, ja mislim da se ta ulica zove Vrtlarska a palachinkarnica je Crepe's.

RAKOVICA

Početnik
Poruka
29
za prave palacinkarnice ne znam ali za ove s nogu keops u centru je naduvan skupi su i cekas red pola sata. Ako si u centru imas na Zelenjaku u podzemnom prolazu kada krenes ka Moskvi, kod menjacnice a sto se tice celog grada najbolji je Casper iznad trznjaka na Banjici.

T

typhoon1

Gost

:D Definitivno Keops ali kod Juge...ovaj je vise za gric-usput! Izbegavam keops koliko god mogu,onako zaobilazim u sirokom luku...naravno da ponekad ne uspem da zaokrenem!
Pozdrav i svi na Keopssssssssssssssssss

Jovaana

Početnik
Poruka
31
E,IMATE STRAVA!!!! PALACINKE KOD PETE BG-SKE GIMN...KAD SE KRENE KA BUSU....KA MARKOVOJ CRKVI....MNOOOGO SU DOBRE!SLATKE SU PREPUNE ,ZAVISI STA VOLITE...RETKO KO USPE DA POJEDE CELU SLATKU...A SLANE SU MNJAM MNJA UKUSNE!E NJIH MOZETE I VISE!hehe probajte stvarno su dobre! pozz svima :wink:

mario80

Elita
Poruka
20.019
u zemunu ima mnogo dobra palacinkarnica u prvomajskoj ulici....ogromna je i debela....i samo cure prilozi iz nje. ima oko 200 recepata....a kosta 60 dindzi! od jedne riknes! palacinkarnica se zove TOTO. ja stalno jedem kad sam u zemunu.takvu jos nigde nisam video... :D

minasweet

Početnik
Poruka
20
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?

Nina2

Domaćin
Poruka
4.198
minasweet:
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?

Porto je super ali nevidjeno skup!

E

Elleni

Gost
Dobar restoran je Pepen na Banovom brdu,hrana je odlicna,od ribe,pasti,pica,mesa...
Restoran Daca na Karaburmi je dobar za odlazak na rucak.
novootvoreni restoran Trebeka je fantastican,a i nije skup.U Portu je riba odlicna.
Restoran Knez je isto veoma dobar.