Quantcast

Predigra ona je sve :)

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
kraljevi... neko je jos 2003 provalio kako je predigra sve... znaci... jos pre 4 i po godine... 'eeeejjjjjj... nego, sta mislite vi... jel moze valensija da dobije nocas? ja sam razmisljao i o sevilji, al' oni su igrali ligu sampiona u sredu... pa su umorni mozda... bas sad nesto razmisljam... ima ovde ljudi sa svih strana... pa bismo mogli da napravimo neki sistem sa dojavama... delimo pare posteno... sto? majke mi... lako cemo za to...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
a predigra ima i za ligu sampiona.. to bi bilo ovako... kad je Partizan igrao, tog dana svi uzmu slobodan dan... to kad igra u gostima... i onda je od ranog jutra bilo dobro raspolozenje... pa se dobro krka... pa se dobro popije... pa su svi srecni... i tako ta predigra traje po 15 sati... i posle, ono najbolje kad dodje... nema vise nicega... to je sve... dok ne dodje... posle je postigra... uz smeh, salu i dobru muziku se ostane do kasno u noc... i sutra, umesto slobodnog dana se uzme bolestan dan... vidis... tek sam sad provalio vezu... 'dana', nasa drugarica sa foruma, i 'slobodnog dana'... a nije vam palo na pamet, priznajte...

Priboj

Zainteresovan član
Poruka
232
obozavam predigru...i volela bih da traje duuuugo...ali uvek imam taj problem da ne mogu da izdrzim....ponekad ga toliko zelim,da me to plasi...obicno je ovo svojstveno muskarcima,ali sta da radim...ne mogu dugo da izdrzim predigru... :(:(:(:(

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Kad biste vi znali kako je Dusko junior bio pripremio predigru za mene. Kao kad spremas ispit. Tako se sprema prakticni deo ispita, tako kao sto se on pripremio. Ne sme da me dohvati jako. Strogo pazi da bude nezno. Prvi pocinje, to mora da se zna. :-)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.