Quantcast

Predigra ona je sve :)

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Hmmm , posto sam opet u sedlu da nastavim sa nekim temama o kojima sam hteo da cujem sta mislite :)
Predigra ...mmmm...kako to fino zvuci ...Devojke prvo vi ....da li ste zadovoljne koliko traje predigra izmedju vas i vasih partnera...obicno se desava da tu oni nesto smadrljaju i sto pre bi da "utrce"mada ima i onih koji to dugo , dugo , dugo , dugo :) rade....vasa iskustva o tome ?
Muskarci :) sad vi , da li volite predigru ili vam je dovoljno malo , pa onda pravo u centar?
Sta je predigra za plavusu?
Posla sata ubedjivanja.

Ne zamerite za salu!

Predigra treba biti osnovni sastojak kompletnog iskustva. Oba partnera trebaju "ono nešto" da se potpuno uzbude i da postignu maksimalno zadovoljstvo. Predigra je savršeno vreme za

proučavanje što vaš partner (ili partnerica) voli. Ne radi se o sistematskom i utreniranom postupku nego u otkrivanju što vašem partneru u tom trenutku stvarno godi ...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Predigra je i sve ono sto se desava na mentalnom nivou i pre same konkretne fizicke predigre. Meni je taj deo najvazniji, jer bez njega nema trajnog kvaliteta u seksuano-ljubavnim odnosima, bar u mom slucaju. Sto se tice fizicke predigre, kako kad, al' svakako da ljudi koji umeju da uzivaju u predigri, umeju da izvuku maksimum uzitka iz vodjenja ljubavi. Poenta u dugim predigrama nije paljenje, nego "odlaganje", koje donosi samo jos vise uzitka, pa i jaci intenzitet istog.

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.104
Kad nisam zadovoljna onda mu jasno stavim do znanja da predje na ozbiljnije stvari. :P

A volem ponekad ono i to razvlacenje , ali....Uzimajuci u obzir da sam prava predstavnica ovnujskog znaka....Strastno,brzo i vatreno.Bez mnogo filozofiranja.

Kuchketina

Primećen član
Banovan
Poruka
943
ali svi vole da izmishljaju do yayaaaaa.. ljudi se yebu od kad je sveta i veka i sad neki dodju da palamude..predigra nja nja nja..ybt skinesh gace i to je to.mada i ne morash da skinesh gace..probushish rupu ili ih pomerish...ali ne, ajde da yebeno filozofiramo o predigri..da li ce da me uhvati za sisu ili za doope ili da mi gurne prst u nos ..yee

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
ali svi vole da izmishljaju do yayaaaaa.. ljudi se yebu od kad je sveta i veka i sad neki dodju da palamude..predigra nja nja nja..ybt skinesh gace i to je to.mada i ne morash da skinesh gace..probushish rupu ili ih pomerish...ali ne, ajde da yebeno filozofiramo o predigri..da li ce da me uhvati za sisu ili za doope ili da mi gurne prst u nos ..yee

ajmo malo maste da upotrebimo...treba se i ebati onako seljacki i na brzaka i bez razmisljanja.....ali moze i drukcije i svakako....jer ko voli puno mora valjda malo i da filozofira da mu nebi dojadilo :lol:.....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.