Quantcast

Predigra ona je sve :)

Mastergirl

Primećen član
Banovan
Poruka
822
ne znam gde sam prochitala, verovatno ovde negde, kako je oral, tj pushenje, odlichna predigra!! kakav mozak treba da bude pa da oralni sex, znachi sex uvrsti u predigru.. pa da nije mozda samo penetracija u vaginu sex, kao pravi sex..a ako se yebemo u doope i usta..to je nishta..kao yebite me svi u doope i usta, to se ne rachuna, zasu.

Bullitt13

Iskusan
Poruka
5.841
ne znam gde sam prochitala, verovatno ovde negde, kako je oral, tj pushenje, odlichna predigra!! kakav mozak treba da bude pa da oralni sex, znachi sex uvrsti u predigru.. pa da nije mozda samo penetracija u vaginu sex, kao pravi sex..a ako se yebemo u doope i usta..to je nishta..kao yebite me svi u doope i usta, to se ne rachuna, zasu.

Ууууу каква дилема! А јел се мрак (код типова) скида фелацијом?;)

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.651
Ne,znam bas, npr.. ako je bila duga faza cekanja...onda zajebi predigru...hoce cikica da eksplodira....a poslije toga moze predigra...mada volim kada je nema..kao ulazimo u sobu i odma napadi jedno na drugo skidanje..ljubljenje do centra i bum tako...:D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.