Poznati Dorćolci

drinka i te ciganske skole su na dorcolu...al meni je najbliza bila Vuk...i nemora da znaci ako zivim na dorc.da tu i idem u skolu...

ali sto se tice srednjih(prva,drpasin,drvana)ljudi moji dal je neko svestan da je DRVNA puna frajera:):):):)ja otisla kod drugarice na odmor zaljubila se u 10najmanje
 
pazi ovo....vook karadžić je iznad b. bašte....dakle paliloola......... to ne da nije dorć......nego baš nije.... a aga je na zereku...to je ta tvoja "g.granica"...pravi dorćol....ili dorchol ( :

JA sam i rekao. Za Vuk KAradjic sam se slozio, ja sam samo reagovao da Dorcolci idu iskljucivo u Agu.
btw jeste na granici jer je "gornja" granica Dorcola u Zmaja od Nocaja ulici ispod Studentskog parka i cela ta linija.

Inace ja sam isao u tada Braca Ribar sada Kralj Petar skolu iako sam na Dorcolu rodjen tako da to nema neke veze u koju si skolu isao a gde zivis.
 
baš ti je daleko bilo......u kralja petra... za 5 minoota....alii bi ti bilo daleko 30 min. od škole do kooće............a pravilo je da je osnova najbliže kooći... pored 4 u komšolooku....na droogu opštinu ide 1% dece.......
 
da u pravu si.
JA sam pripadao Agi medjutim u to doba je izbila neka zesca afera u toj skoli sa narkomanijom i moji se utripovali pa me upisali u Ribar :lol:
Dobro, mozda i nisu pogresili, fino sam ispao :lol:
 
škola se tako zove.. nisu čuo za nju?.....mislim da postoji i hor...ne znam nishta o braći.........osim da je barooh jjevrejsko prezime.....a na dorćolu su živeli kao starosedeoci ko, psihologue??

....ti si moderator...trebalo bi da znaš.........a vrlo je mogooće da su b.b..dorćolci........ postoji i srpsko- jevrejsko pevačko drooštvo .....braća barooh...
 
Ja sam pripadala Djuri, tj. Skadarliji.. :D
I danas tvrdim da je opasno jaka shkola, shto se
tiche uchenja, znanja, ali odvratnije shkole nema
na celom svetu! Kako bi ushao u dvorishte, morash
da prodjesh 3 zhizhane ograde. Vishe lichi na
zoloshki. :?
 
škola se tako zove.. nisu čuo za nju?.....mislim da postoji i hor...ne znam nishta o braći.........osim da je barooh jjevrejsko prezime.....a na dorćolu su živeli kao starosedeoci ko, psihologue??

....ti si moderator...trebalo bi da znaš.........a vrlo je mogooće da su b.b..dorćolci........ postoji i srpsko- jevrejsko pevačko drooštvo .....braća barooh...
Cuo sam za njih ali nisam zano da su Dorcolci..
 

Back
Top