Quantcast

Poznati Dorćolci

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.853
mogo si i koštoonicu da staviš....on je starosedelac dorćola........misim....pa gloomci.....svi penzosi košarkaši zvezde i partizana......... profesori okolnih faxova..........gloomci i ostali........lokalne dangoobe....i oni koji nisu emigrirali..........kod dorćola je zanimljiva ta strooktoora poznatih i nižih socijalnih........toga ima i droogde....roma, onih starosedeoca........čini mi se najviše ima na vračaru i čooboori...i oni daju posebnu draž celoj priči...........mix različitosti..............ima ih i na tošinom boonaru...al tamo nema mixa....pa je taj kraj i nezanimljiv....

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.845
Ne diraj te mi moj dorcol...Nebojsa Glogovac mi je komsa,isto i bivsi gradonacelnik Mihajlovic...i Dzeja vidjam kod one njegove kockarnice...Marko Pantelic...ima dosta dosta dorcolca...Olja Karleusa...Giga iz srecnih ljudi(ili neka takva serija)

M

matora63

Gost
mene pitaš...? pa nisam. volim nbgd, a stan na dorćolu smo prodali pre nekoliko meseci, jer se nešto komšiluk naglo počeo urušavati po pitanju vaspitanja, a sa tim i imidž zgrada. a stan bio baš u krugu dvojke...i nije mi žao.

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.853
matora...znam za tvoj kraj.......nego anu pitam.....a otkad je vook karadžić na dorćolu.......? e...nema veze.......dorćolci idu u peru agu......nema veze...kažem....nego ne mogu da baš povežem da pominješ kao viđenije....gigu moravca....olju karleoošu......btw. ona se preselila na neimar, bila joj mala gajba...... a glogovac nije iz bg-a.......nema veze...oprosti, ana.... (:

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.845
Zato sto mi je najbliza Vuk Karadzic...Zivim na dorcolu ne moram da radim lili idem u skolu koja je u sitom kraju...Kazem samo za koga znam da je na dorcolu,a da je poznatiji tj ljudi znaju za njih...

greba

Elita
Poruka
20.596
Ne diraj te mi moj dorcol...Nebojsa Glogovac mi je komsa,isto i bivsi gradonacelnik Mihajlovic...i Dzeja vidjam kod one njegove kockarnice...Marko Pantelic...ima dosta dosta dorcolca...Olja Karleusa...Giga iz srecnih ljudi(ili neka takva serija)
onda si ti u ulici gundulicev venac,i ja sam jedno krace vreme zivela tamo..a giga moravac ne izbija iz jedne male kafanice kod bajlonija