Povratna karta do Moskve više od 150.000 din!

Ajd ja i ti u opkladu da će MI skupiti 1000 potpisa?
Recimo da se vidimo negde kod Kalče i ono par lincura, tries ćevapa sa močom + pileći batak i nekoliko piva ... ja plaćam ako MI ne skupi1000 potoisa.
Дакле, јасно ти је да је МИ удбашки пројекат, те да ће да им СНС скупи 1000. потписа.

Прихватам! Ово није опклада, тако да није против моралних начела.

Вучић већ има сличан пројекат у Нишу, као што је Несторовић на нивоу Републике, тако да му Несторовић неће требати за Ниш. Писао сам о том СНС лажном пројекту на оној теми. Такође лекар, угледан у средини, као сукобљава се са (здравственим) естаблишментом, скупља разне професоре универзитета и сл... потпуно иста прича као Несторовић.

Ниш већ има свог Несторовића, тако да им прави није потребан.
 
Шта ћеш у Москву?
Иди у Њемачку

Ја бих ишао у Москву.

Објавиш слике на Инста са Црвеног Трга, па из Кремља и сл. и обориш Инста по броју лајкова!

Па, ноћу, оне шљаштеће уличне расвете, одлично за фоткање.

Увече, у клубу на'ваташ неку разведену Славицу са малим жгебчетом које оставила кући да га баба чува, а она јурца по клубовима. Боља Москва од Закинтоса!
 
Рускиња од прошлог лета ми се баш малопре похвалила да је у маркету нашла производ из мог родног града, па, рекох, да се и ја похвалим.

1000006670.jpg
 
Рускиња од прошлог лета ми се баш малопре похвалила да је у маркету нашла производ из мог родног града, па, рекох, да се и ја похвалим.

Pogledajte prilog 1498224
Закинтос за 10 грама, наше је, без сумње...
 
Видиш Москву,вид'о си Русију...
ABsolutno NE tačno!
Odi u Grozni, Joškarolu, Kirov, Novosibirsk, Krasnojarsk, Perm, Krasnodarsk, Rostov na Donu, Petrozavodsk, Murmansk, Viborg, Tomsk, Habarovsk, Toljati, Volgograd (Staljingrad), Kazanj, Irkutsk, Vladivostok, Petropavlovsk(Kamčatski), Jekatarinburg, Omsk, Južnosahalinsk, Kalinjngrad, Samara, Saratov ...

... Sve je to priča za sebe ... i sve je u poletu u izgradnji i napretku ...
 
ABsolutno NE tačno!
Odi u Grozni, Joškarolu, Kirov, Novosibirsk, Krasnojarsk, Perm, Krasnodarsk, Rostov na Donu, Petrozavodsk, Murmansk, Viborg, Tomsk, Habarovsk, Toljati, Volgograd (Staljingrad), Kazanj, Irkutsk, Vladivostok, Petropavlovsk(Kamčatski), Jekatarinburg, Omsk, Južnosahalinsk, Kalinjngrad, Samara, Saratov ...

... Sve je to priča za sebe ... i sve je u poletu u izgradnji i napretku ...
До пре десет година нико није могао да набројао пет руских градова...
Шта се променило?
Ми?
 
Autirska tema.

Žali mi se prijatelj treba da ide za moskvu kaže povratna karta više od 150.000 din. Pre krize je bila tri puta jeftinija!

Dokle će er srbija da se bogati na tuđoj muci?!??

Jedan smer:

Pogledajte prilog 1498175
To nikad ne bukiraš direktno kod prevoznika osim ako nemaju neki super dil. Idi preko agencija. Avio prevoznici daju druge cene dilerima, pa onda i tebi na kraju ispadne jeftinije
 

Back
Top