Povratna karta do Moskve više od 150.000 din!

То знаш из ризика...
Otvaraču, imaš gugl mapu ... pogledaj detaljnije gradove, regione , države, entitete ... po Ruskoj federaciji ... udubi se malo pa ćeš videti tu lepotu i raznovrsnost :D

Znaš li ti koliko je naroda prolazilo Volgom , Kamom, Dnjeprom ... do Turske, Persije, Bagdadskog kalifata pa i Egipta? ... trgovina robom i robovima između pomenutih? ... tokom celog Srednjeg veka a i pre?

Imaš recimo roman "Srce tajge" ... eto preporuke da se malo obrazuješ :D
 
Otvaraču, imaš gugl mapu ... pogledaj detaljnije gradove, regione , države, entitete ... po Ruskoj federaciji ... udubi se malo pa ćeš videti tu lepotu i raznovrsnost :D

Znaš li ti koliko je naroda prolazilo Volgom , Kamom, Dnjeprom ... do Turske, Persije, Bagdadskog kalifata pa i Egipta? ... trgovina robom i robovima između pomenutih? ... tokom celog Srednjeg veka a i pre?

Imaš recimo roman "Srce tajge" ... eto preporuke da se malo obrazuješ :D
Читао сам.
Неки су им градови настајали на местима гулага.
Атрактивна места за лов и риболов.
Неосвојена пространства...
 
Читао сам.
Неки су им градови настајали на местима гулага.
Атрактивна места за лов и риболов.
Неосвојена пространства...
Otvaraču, ja ti govorim O Sredjem veku! ... Govorim ti o Vikinzima, Šveđama i nemcima i ... a ti se hvataš za period komunizma u XX veku.

Ja pokušavam da te nešto naučim, da ti proširim znanje, da te unapredim ... Šta si čitao?
 
Otvaraču, ja ti govorim O Sredjem veku! ... Govorim ti o Vikinzima, Šveđama i nemcima i ... a ti se hvataš za period komunizma u XX veku.

Ja pokušavam da te nešto naučim, da ti proširim znanje, da te unapredim ... Šta si čitao?
Руске класике.
Они о себи.
Шта мислиш о кинеској књижевности?
 
Ovih dana pretražujem letove Moskva Bg i nazad za neke goste, fora je da ne tražiš u oba pravca na istom sajtu

Našla sam u oba pravca (ne povratna, nego dva leta) za oko 250 eura, ali je svaki pravac na različitom sajtu. Air Serbia direktni let je u oba slučaja, nisu presedanja preko Istanbula, Abu Dabija i slično

Ima, ali moraš malo da se iscimas jbg
Zar nije air srbija na air srbiji?
 

Back
Top