Poverenje u ljude

Имам поверење и верујем да је више добрих људи само су тиши. Уопште нећу због оних лоших да живим у параноји и стављам зид унапред. Ако се пређем рачунам да је на губитку онај ко ме је изиграо. Идемо даље.
Да, сматрам себе поузданом и некомпромитујућом за друге.
 
Не вјерујем никоме ништа више (највећа грешка у животу али научи се).
Учен сам и одгајан да будем пристојан према људима, да су људи добри итд.

Ђе год се појавиш бар пола људи у групи су гов на а другу полу треба добро пробрати. Углавном сјајни појединци и гомила гов. свуђе.
 
Мени је далеко боље у животу одкад сам промијенио однос шта значи "добар" а шта "гованца".

Добар је човек који држи реч и који је у стању да општи интерес стави испред своје себичности.
 
Добар је човек који држи реч и који је у стању да општи интерес стави испред своје себичности.
Јако мало држи ријеч а други дио је урођен (бар што се тиче мога посматрања) или се штапом мора утјерати међу оне који немају.
 
Јако мало држи ријеч а други дио је урођен (бар што се тиче мога посматрања) или се штапом мора утјерати међу оне који немају.
Срећна сам што познајем најмање петоро који одговарају опису.
 
Koliko imate poverenja u ljude, i da li ste vi, za ljude, osoba od poverenja?
Са годинама природно долази неповерљивост у људе, јер смо слабост људског бића спознали личном искуством...

То значи да поверење треба зрелошћу пребацити на Бога, а људе разумети као сапотребнике истог ослонца у поверењу...

Немати ни у кога поверење је крајње опасно, јер људска душа не функционише без поуздања
 
Koliko imate poverenja u ljude
😁
IMG_20240204_160327.jpg
 
Са годинама природно долази неповерљивост у људе, јер смо слабост људског бића спознали личном искуством...

То значи да поверење треба зрелошћу пребацити на Бога, а људе разумети као сапотребнике истог ослонца у поверењу...

Немати ни у кога поверење је крајње опасно, јер људска душа не функционише без поуздања
Да ли је могуће да сам ово написао?

Сад и мени треба ово...
 

Back
Top