Potvrđeno za B92.net: Grčka zatvara granice za državljane Srbije

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.098
Potvrđeno za B92.net: Grčka zatvara granice za državljane Srbije


Ministar turizma, trgovine i telekominikacija Rasim Ljajić potvrdio je za B92.net da se granice Grčke zatvaraju za srpske državljane od sutra u 6:00.





Kako prenose mediji, turistima iz Srbije koji se trenutno nalaze u Grčkoj biće omogućeno da završe svoje aranžmane.

Ranije je Prva TV nezvanično saznala ovo iz diplomatskih izvora.

Takođe, ranije ni ministarstvo spoljnih poslova Grčke nije za Tanjug moglo da potvrdi informaciju da će Grčka ponovo zatvoriti svoje granice za državljane Srbije zbog pandemije virusa Covid-19, ali nije isključilo takvu mogućnost.

Tanjug se obratio dežurnoj kancelariji u Ministarstvu spoljnih poslova Grčke, koja je zadužena za sva pitanja i informacije vezane za pandemiju virusa, i na pitanje da li je tačna informacija da će Grčka ponovo zatvoriti svoje granice za državljane Srbije dobio sledeći odgovor:

"Nemamo potvrdu o tome. Čuli smo istu informaciju. Verovatno će biti zatvorene granice, ali kao MSP ne mogu da potvrdim tu informaciju u ovom trenutku", rečeno je Tanjugu u toj kancelariji u telefonskom razgovoru.

https://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2020&mm=07&dd=05&nav_id=1703495

Mozemo da imamo, osim stotine botova u komentarima ovog clanka, i 2 struje: ona koja zagovara jel morate bas na more ostanite u Srbiji i onu koja kaze E BAS NECU U SRBIJI DA LETUJEM NEMA TI PARA. Na ove druge botovi lupaju komentare.

U kojem ste vi taboru?

Ja hoću na more da bih pobegao odavde, gde god da odem bezbedniji sam nego u Beogradu. A čuj priču, letujte u Srbiji, gde, Zlatibor sa 100 hiljada ljudi na malom prostoru, ili banje veličine osrednjeg sela gde će se nakrnati 50 hiljada, i to je bezbedno a? Pa tu će korona da pleše, sa našim navikama saborne prisnosti, neka hvala. Samo da me puste preko grane, bežanija čim pre
(MilanCe, 5. jul 2020 23:21)
# Link komentara

Bas mi zao ovih umnih ljudi koji su krenuli na letovanje po p.... materini u ovom haosu. Kako sad da ne izbace slike na instagram, sta ce komsije i foloveri da im kazu. Thats not cool Greece! hahahha
(Dusan, 5. jul 2020 16:42)
# Link komentara

Чувајте паре људи. Скупите породицу, отиђите на Палић, Сребрно језеро, Златарско језеро, Златибор, Тару, Дивчибаре, Дрину, Дунав, Фрушку Гору или неко сеоско домаћинство у природу. Уштедећете а и оставићете паре нашим људима нашој економији. Патриотизам је како трошиш паре. Купиш домаће и тај динар остаје код нас.
(Бинср, 5. jul 2020 16:39)
# Link komentara

Nema Grcke,nema Crne Gore,nema Hrvatske.Ajde svi u Albaniji ,ja sam vec dve nedelje u Sarandi i ovde je prelepo i mnogo jevtinije,a lokalno stanovnistvo su veoma gostoljubiviji.I vecina turista ovde preko 70% su od skandinavskih zemalja koji su ovde kupili apartmane.
(Bojana, 5. jul 2020 16:09)
# Link komentara
 
Diskoteka LAZUR Suncev breg 2007.

Кол'ко имаш године? Петнес?

Лазур је за дечурлију.

Добро, мог'о је да прође почетком века.

Право место за блуд и разврат ти је "Мексо бар" на плажи. У ноћним часовима.

Кад ДиЏеј пусти ону стриптиз песму од Џо Кокера, свако вече се бар по три туристкиње скину за шанком.


После променили ДиЏеја...и више никада неће бити исто.
 
Кол'ко имаш године? Петнес?

Лазур је за дечурлију.

Добро, мог'о је да прође почетком века.

Право место за блуд и разврат ти је "Мексо бар" на плажи. У ноћним часовима.

Кад ДиЏеј пусти ону стриптиз песму од Џо Кокера, свако вече се бар по три туристкиње скину за шанком.


После променили ДиЏеја...и више никада неће бити исто.

Tada sam imao 16
 

Back
Top