Potresen sam !!

Dr.Art

Zainteresovan član
Poruka
397
Ljudi ja sebi ne mogu da dodjem !!!!!

Danas odem do prodavnice da kupim namirnice ,cekam u redu da platim kad jedna Zena trazi od prodavacice da joj izmeri 3 mandarine,2 banane i nekih 300 grama oslica,prodavacica joj izmeri Voce ali nije mogla ribu jel se zadesilo da nema male komade (zamrznute ),zena kaze Ok moze i taj od pola kilograma ,vadi novcanik da plati kad ustanovi da nema dovoljno.Zena ima dvoje dece pa je htela da rasporedi obrok i voce. Znaci da ti pripadne muka koliko mi bilo zao !

Dodjem kuci kad mi na zid Fejsa okacen ovaj klip
kao SLAG NA TORTU!!

ukljucim TV naletim na vesti a ono svugde strajkovi ,bolestine ,ubistva ,poskupljenja i sl.
Jer se ja to tripujem ili se mi nalazimo u jednoj velikoj ''bolestini''!!!??
Ovo ovako nece da ide .
 
Ljudi ja sebi ne mogu da dodjem !!!!!

Danas odem do prodavnice da kupim namirnice ,cekam u redu da platim kad jedna Zena trazi od prodavacice da joj izmeri 3 mandarine,2 banane i nekih 300 grama oslica,prodavacica joj izmeri Voce ali nije mogla ribu jel se zadesilo da nema male komade (zamrznute ),zena kaze Ok moze i taj od pola kilograma ,vadi novcanik da plati kad ustanovi da nema dovoljno.Zena ima dvoje dece pa je htela da rasporedi obrok i voce. Znaci da ti pripadne muka koliko mi bilo zao !

Dodjem kuci kad mi na zid Fejsa okacen ovaj klip
kao SLAG NA TORTU!!

ukljucim TV naletim na vesti a ono svugde strajkovi ,bolestine ,ubistva ,poskupljenja i sl.
Jer se ja to tripujem ili se mi nalazimo u jednoj velikoj ''bolestini''!!!??
Ovo ovako nece da ide .

Моли Бога да не доживиш и немој много да се нервираш...
Шугава реалност
 
Pa vidis da ide.

А замисли 6 фебруара,дедињска елита закука што дадох силне новце за ЕНТЕРИЈЕР:

image-170776-galleryV9-hknx.jpg
 
Најбоље је да изабереш неки од реалити програма и оптимистички се удубиш у исти. Иначе, ако много размишљаш о стварима које нису у реду, може свашта да ти падне на памет. Чак и насилан можеш да постанеш. А то, већ, није европски.
 
Slusaj ovo: Odem ti ja danas u Ustanicku po zapisnik sa lica mesta o saobracajnoj nezgodi. Povredjen sam u njoj i otpusten iz Urg. centra kao nov. Naravno, nisam kriv, udario nas lik odpozadi, da oprostis.

... I tako, ja dodjem po zapisnik, kaze onaj drski cinovnik iza saltera: " evo vam ove dve uplatnice i idite u banku, platite 550 din ! ? ! ?
zasto !? Nisam kriv, to sigurno mozete da procitate u zapisniku...

"Nema veze! Jel `oces ti ovaj papir, plati pa nosi. ".

Ja bas potrosio celu penziju, i fali mi jos za struju oko 5.000 din, oblije me ladan znoj i progutam pljuvacku: jedan slabasan listic papira 550 din? Majku im.. ne znam kome majku.... al mi lakse kad kazem. I tako... Pozdrav
 
Најбоље је да изабереш неки од реалити програма и оптимистички се удубиш у исти. Иначе, ако много размишљаш о стварима које нису у реду, може свашта да ти падне на памет. Чак и насилан можеш да постанеш. А то, већ, није европски.

Znaci Hleba i igara ali ustvari bez hleba ...samo Igre
 
Slusaj ovo: Odem ti ja danas u Ustanicku po zapisnik sa lica mesta o saobracajnoj nezgodi. Povredjen sam u njoj i otpusten iz Urg. centra kao nov. Naravno, nisam kriv, udario nas lik odpozadi, da oprostis.

... I tako, ja dodjem po zapisnik, kaze onaj drski cinovnik iza saltera: " evo vam ove dve uplatnice i idite u banku, platite 550 din ! ? ! ?
zasto !? Nisam kriv, to sigurno mozete da procitate u zapisniku...

"Nema veze! Jel `oces ti ovaj papir, plati pa nosi. ".

Ja bas potrosio celu penziju, i fali mi jos za struju oko 5.000 din, oblije me ladan znoj i progutam pljuvacku: jedan slabasan listic papira 550 din? Majku im.. ne znam kome majku.... al mi lakse kad kazem. I tako... Pozdrav

Ебга, демократија је ...

А Кркобабић у коалицији ...

Добио си 2% повећање, шта се сада буниш ????
 
pa mozes da bude potresen samo ako si dosao iz Nemacke ili neke druge zapadne zemlje.....

posto je srbija u istim gownima zadnjih 20 godina, tako da su te stvari svakodnevnica ovde odavno
 
Ljudi ja sebi ne mogu da dodjem !!!!!

Danas odem do prodavnice da kupim namirnice ,cekam u redu da platim kad jedna Zena trazi od prodavacice da joj izmeri 3 mandarine,2 banane i nekih 300 grama oslica,prodavacica joj izmeri Voce ali nije mogla ribu jel se zadesilo da nema male komade (zamrznute ),zena kaze Ok moze i taj od pola kilograma ,vadi novcanik da plati kad ustanovi da nema dovoljno.Zena ima dvoje dece pa je htela da rasporedi obrok i voce. Znaci da ti pripadne muka koliko mi bilo zao !

Dodjem kuci kad mi na zid Fejsa okacen ovaj klip
kao SLAG NA TORTU!!

ukljucim TV naletim na vesti a ono svugde strajkovi ,bolestine ,ubistva ,poskupljenja i sl.
Jer se ja to tripujem ili se mi nalazimo u jednoj velikoj ''bolestini''!!!??
Ovo ovako nece da ide .

Јел` видиш како је тешка ЕУропска болест? Све уништава пред собом, немилосрдно, а они који шире зло и немаштину живе у вилама и живе на грбачи свих нас. За њих СИЛОМ има пара, али нема за ове сиромашне људе.

Ми немамо економске проблеме, него моралне. Нико овде никога не гледа, сем себе. Па, ако је потребно да се зарад неких *ебених интеграција уништава све живо - нема проблема, рећићемо да су "жртве транзиције" или "колатерална штета".

Важно је да ЕУ нема алтернативу...
 
pa mozes da bude potresen samo ako si dosao iz Nemacke ili neke druge zapadne zemlje.....

posto je srbija u istim gownima zadnjih 20 godina, tako da su te stvari svakodnevnica ovde odavno

Тако је. Као што каже министар Коферче, ми смо на то навикли и то је наша предност у односу на друге земље.
 
pa mozes da bude potresen samo ako si dosao iz Nemacke ili neke druge zapadne zemlje.....

posto je srbija u istim gownima zadnjih 20 godina, tako da su te stvari svakodnevnica ovde odavno

De, nemoj ta pričaš koješta. Srbija iz koje sam otišla i Srbija u koju sam se posle četiri godine vratila nije isto.
Sada je očigledno puno gore.

To samo ovi 'genijalci' tipa Jom i Kami ne kapiraju već ovde svršavaju od vlastite 'prosvećenosti i duhovitosti'
 
Ебга, демократија је ...

А Кркобабић у коалицији ...

Добио си 2% повећање, шта се сада буниш ????

Mozda sam dobio ali da izvines, jos nisam. Krkobabici idu na dobrotvorne. Mi penzioneri nismo ni glasali za te spodobe. Neko ih vesto "uturio" pa jos potpredsednik vlade, da nam CAST BUDE! A nama ni kupus. Vec tri godine nema povecanja, susimo se na vetru, stizu opomene,, prete nam drzavni organi za to sto nemamo od cega da placamo, Jos siroti Zoran Zivkovic, dobio milion dolara od drzave, a porucio pre sedam godina penzionerima: NEKA SE STRPE BAKE I DEKE dok nama malo ne bude bolje....
E pa strpili smo se, nema nas pola od tada. A ovo sto na s je ostalo oni pricaju da nas ima duplo vise i da smo teret drzavi... Jaooj Boze! Iscrpli su nas do te mere da ne moze vise da dizemo motke, znaju oni sta rade...
 
pa mozes da bude potresen samo ako si dosao iz Nemacke ili neke druge zapadne zemlje.....

posto je srbija u istim gownima zadnjih 20 godina, tako da su te stvari svakodnevnica ovde odavno
Није СРС продао сву домаћу индустрију Српским непријатељима по ниској цени, није СРС слуга антиСрпским тајкунима, ЕУ и Америци. Али "демократе" јесу. Мада "демократама" откуцава задњи час.
 

Back
Top