POSTOJE LI MUSKO-ZENSKA PRIJATELJSTVA ?

  • Začetnik teme COOL GIRL
  • Datum pokretanja
Naravno da postoje... Ja sam pravi primer za to... Drugarica imam milion ali one prave mogu na prste da nabrojim.... A nema ih ni za 5 prstiju... HA HA HA... Koje ludacko poredjenje! A sto se tice drugova... Ja se mnogo bolje slazem sa drugovima nego sa drugaricama... Oni uvek imaju vremena da me posavetuju i uvek su tu za mene.. Ni jedan drug me nikada do sada nije ispalio, dok drugarice.... Npr. ja sam tu za njih kada im je najteze a kada ja njih zovnem njih bukvalno "zabole"! U zadnje vreme se dosta oslanjam na musko drustvo... Mogu ta prijateljstva da budu i zanimljiva i korisna... Svi muskarci misle isto, tako da je najbolje kad te musko posavetuje... Ja to redovno radim! Pricam sa drugom o mom decku i on mi sve lepo izanalizira...! :)
 
Svi stariji mi kazu da te drug nikad ne moze izneveriti kao shto to moze drugarica!
Ali loshe je to shto neko moze da pochne da oseca neshto vishe od prijateljstva...
Postoje samo ako su obe strane totalno emotivno operisane jedno od drugog! Ali to je teshko!
Npr. ja sam zaljubljena u mog druga... :(
 
Ja se oduvek bolje slazem sa drugovima!
Drugarica te se seti kad joj trebas,sa njom je jedina tema ogovaranje....ona kad zatreba tebi-zaboravi!
A drugovi su uvek tu,uvek imaju savet...sa njima pricas o filmovima,muzici,sportu....a ne ko je sta obukao i ko se s kim poljubio...a i...drugovi imaju lepe drugove...i kazu ti koji je kakav prema devojkama,dal imas sanse...
A kad osetis da ti se neki drug svidja,batali to!Samo se raspadne prijateljstvo!
Ja imam 3 najbolja druga koji znaju o meni sve,apsolutno sve!I jednu drugaricu koja bi se mogla nazvati najboljom!
 
Tesko ... meni se uvek desavalo da me drugovi muvaju ... tako da moram sa njima da razjasnim da ne ocekuju nista vise od prijateljstva ... prihvate oni to, i bude sve ok, ali opet primetim da im nije svejedno kad sam u vezi sa nekim deckom. To je neko moje licno iskustvo ...
Kada su drug i drugarica pristojnog fizickog izgleda, a pritom se odlicno slazu, pre ili kasnije ce pomisliti da bi bili dobar par
 
Smatram da ne postoje. Tačnije, iz iskustva, i to ne samo mog, znam da muško - ženska prijateljstva mogu da opstanu jedino pod uslovom da je tom prijateljstvu prethodilo neko ljubavno iskustvo. Da je jedna od tih prijatelja, makar tajno osećala simpatiju, pa je onda na kraju to prestalo... e tad tek može da se govori o pravom muško - ženskom prijateljstvu...
 
Pa naravno da DAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!Sto da ne????Sto se mene licno tice prvo zovi drugaricu u pomoc i za savet a druga malkice teze!!!:)

NORMALNO...........najbolje prvo drugaricu zoves kada si u nevolji..............ja to redovno radim posto stalno mi iskrsne neki problem..........uvek mi pomogne.........;):D
Mnogo znaci kada imas dobru drugaricu ili drugarice........
 

Back
Top