POSTOJE LI MUSKO-ZENSKA PRIJATELJSTVA ?

  • Začetnik teme COOL GIRL
  • Datum pokretanja
guitarrr_babe:
Inace, ja za drugove biram potpuno drugacije tipove nego za potencijalne momke. Moji drugovi pre svega moraju da budu dobri prema meni (a momci... ne bas, ili ne na onaj nacin na koji zelim drugovi da budu dobri prema meni... uh al' sam se zapetljala).

da, sve sam skontao :wink:
heheheh
cekaj, ti to zelis da drugovi budu pazljivi prema tebi, sta ja znam, a momci ne ???
ehm .....
ti se bas upetlja :lol:
 
Keeper:
guitarrr_babe:
Inace, ja za drugove biram potpuno drugacije tipove nego za potencijalne momke. Moji drugovi pre svega moraju da budu dobri prema meni (a momci... ne bas, ili ne na onaj nacin na koji zelim drugovi da budu dobri prema meni... uh al' sam se zapetljala).

da, sve sam skontao :wink:
heheheh
cekaj, ti to zelis da drugovi budu pazljivi prema tebi, sta ja znam, a momci ne ???
ehm .....
ti se bas upetlja :lol:

Ne, nisam se upetljala, tj. rekla sam sve tacno onako kako sam htela: ne zelim pazljive frajere!
 
Keeper:
sule:
Ja ne mislim, ja sam sigurna da ne postoje, to znam iz licnog iskustva.

..... najnovija vest: svet se ne vrti oko tebe :twisted: ono sto se tebi desava ili ne desava ne znaci da se uopste desava ili ne desava.

e, al me nervirate svi vi koji negirate postojanje prijateljstva izmedju suprotnih polova, i to samo zato sto to jos zapravo i niste ni upoznali :twisted:



Respect!!!
 
Keeper:
sule:
Ja ne mislim, ja sam sigurna da ne postoje, to znam iz licnog iskustva.

..... najnovija vest: svet se ne vrti oko tebe :twisted: ono sto se tebi desava ili ne desava ne znaci da se uopste desava ili ne desava.

e, al me nervirate svi vi koji negirate postojanje prijateljstva izmedju suprotnih polova, i to samo zato sto to jos zapravo i niste ni upoznali :twisted:

Izvini ali svet se ne vrti ni oko tebe,i to je moje misljenje, a na kraju ces i ti skontati da musko i zensko mogu biti drugovi ali najbolji nikako!!
Jedno od njih uvek pocne da gaji simpatiju prema onom drugom.
 
sule:
Keeper:
sule:
Ja ne mislim, ja sam sigurna da ne postoje, to znam iz licnog iskustva.

..... najnovija vest: svet se ne vrti oko tebe :twisted: ono sto se tebi desava ili ne desava ne znaci da se uopste desava ili ne desava.

e, al me nervirate svi vi koji negirate postojanje prijateljstva izmedju suprotnih polova, i to samo zato sto to jos zapravo i niste ni upoznali :twisted:

Izvini ali svet se ne vrti ni oko tebe,i to je moje misljenje, a na kraju ces i ti skontati da musko i zensko mogu biti drugovi ali najbolji nikako!!
Jedno od njih uvek pocne da gaji simpatiju prema onom drugom.

hehehehhe. e, mlatis gluposti.
pa prema svakom prijatelju gajis simpatiju, zar ne?
covece, pa slusaj, ti kao da oces da me uveris da sam zaljubljen u svoje drugarice, ukljucujuci i najbolju ....... oh, my goood.
odrasti :wink: take a look around .......
 
vecj je bila tema al aj (jbt. nauchite da koristite opciju "Pretrazhi" :lol:
Naravno da postoje....ja se ustvari samo s momcima i druzhim...imam 2 drugarice kojima verujem i to je to.... razlog: (bar sam ja imala takvo iskustvo: ) momci su manje qchke od devojaka i manje su zavidni i manje te ogovaraju.... (((:
 
LJUDI STA MISLITE POSTOJE LI MUSKO-ZENSKA PRIJAELJSTVA?MOJE LICNO ISKUSTVO-NE!!!!!

ne znam sta da kazem,mislim verovatno da postoje ali ja jos uvek nisam nasla pravog druga,sta vise ni jednom iz odeljenja u opste ne moze da se veruje.a ne smatram da pravo prijateljstvo moze da se prtvori u vezu,cak sta vise ako se to desi onda prijateljstvo nije ni postojalo,a kad se zavrsi veza i prijateljstvo obicno prestaje-znaci nije ga ni bilo.
 

Back
Top