POŠTEN POLITIČAR, POSTOJI LI TO OD NAS?

alergicna:
I da se vratimo na temu
Evo, vecheras u Idsajderu Milovan Bojic, vernik, hrishcanin,pravoslavac, klinika Ostrog, kakvo strashno svetogrdje i licemerje
Добро вече колегинице, мој наклон.
a200.gif

Није ме скоро било, па рекох да се јавим, ниси љута на мене ? :shock:
 
Lacibg:
Е знао сам. Дођоше ова два радикала :lol: да ми нервирају колегиницу.
И тако ја демократа не могу да досгенем до полемике с енцикло.... овај , колегиницом. :lol:
Misoni je radikal, a ja sam Vucicev klon 8-)

Nego kolega da ti samo znas sta je ona sve pricala prosle nedelje :shock:
Sta god da se spomene, i kakava god da je tema, aljergicna samo o nekim perverzijama, orgijama, mentalnom sexu, ma sramota me da ponovim sta sve naprica :twisted:

A sad se pravi fina :wink:
 
Salvantis:
Misoni je radikal, a ja sam Vucicev klon 8-)

Nego kolega da ti samo znas sta je ona sve pricala prosle nedelje :shock:
Sta god da se spomene, i kakava god da je tema, aljergicna samo o nekim perverzijama, orgijama, mentalnom sexu, ma sramota me da ponovim sta sve naprica :twisted:

A sad se pravi fina :wink:
Ништа вам не верујем колега. :wink: Алергична никад не би причала о перверзијама. Толико је стидљива да не могу ни добро вече да извучем ... а камо ли нека секс прича, перверзије. Не, Немогуће ! :lol: Ништа вам не верујем. Што рече Аналитичар - ви сте фарисеји без образа у време светог поста. :lol:
 
Lacibg:
Не знам како је у другим земљама ал код нас ти је тражити поштеног политичара исто као тражити невину у борделу ...
Eh Laci Laci, ti kao da nikad nisi bio u bordelu. Pa tamo ima nevinih uvek, samo su skuplje. Doduse i kod nas ima skupljih i jeftinijih politicara, ali svi su korumpirani, samo je pitanje cene!
Evo na primer dr Vladan Batić. Da li je bila neka afera sa njegovim imenom vezana za neku proneveru ili sl. Ono sto je hapšen to je Vojina osveta, licne prirode, obojica se trpe kao pas i mačka. Nema, Da li je to dokaz da je pošten. Ne nije, Nego. To je dokaz da je spretan u rabotama ispod žita. :wink:
 
Mit dunavskih rusalki:
Eh Laci Laci, ti kao da nikad nisi bio u bordelu. Pa tamo ima nevinih uvek, samo su skuplje. Doduse i kod nas ima skupljih i jeftinijih politicara, ali svi su korumpirani, samo je pitanje cene!
Evo na primer dr Vladan Batić. Da li je bila neka afera sa njegovim imenom vezana za neku proneveru ili sl. Ono sto je hapšen to je Vojina osveta, licne prirode, obojica se trpe kao pas i mačka. Nema, Da li je to dokaz da je pošten. Ne nije, Nego. To je dokaz da je spretan u rabotama ispod žita. :wink:
Можда ћеш, колега, мислити да то и није неки грех али Батића сам лично гледао на ТВ-у док је говорио о 7 милијарди $ које чекају на граници (да се Срби послуже) само ако народ успешно тресне о ледину Слободана Милошевића.
Чак и слабији рачунџија ће видети да су то огромне паре и да ће схватити да се с том количином новца овде живот може изменити драстично. Поготову гледано из те перспективе - 1997 или 1998 године.
Дакле лагао је.
Како кажу - ко лаже тај краде - може се извући закључак да га још нису ухватили у лоповлуку. А лаже.
Наравно, шалим се, изрека и није баш да се закунеш. Кажем, сигуран сам да је лагао, а да ли је способан и да украде - не знам, нити сам чуо за такву аферу с њим.
 
Salvantis:
Misoni je radikal, a ja sam Vucicev klon 8-)

Nego kolega da ti samo znas sta je ona sve pricala prosle nedelje :shock:
Sta god da se spomene, i kakava god da je tema, aljergicna samo o nekim perverzijama, orgijama, mentalnom sexu, ma sramota me da ponovim sta sve naprica :twisted:

A sad se pravi fina :wink:


Ako nisi sposoban da razumesh o chemu ja pricham, prochitaj i idi dalje
Vec sam ti nekoliko puta rekla da kad nemash shta da kazesh ti se "uhvatish za moj nick ili za rech koja ima sasvim drugo znachenje. To shto ti bukvalno shvatash, samo znachi da nemash shta da kazesh pa plasirash neki jadan humor koji samo tebe uveseljava
I poslednji put cu ti reci da, citajuci tvoje komentare zaista imam utisak da veliko zadovoljenje nalazish u temema o najgorim zlochinima i opravdavash ih. I kako se to zove?
PATOLOGIJA u kojoj vidim UZIVASH kao i tvoji istomishljenici
Pa narochito kad se leshinarski udruzite pa sve "brate ovo si dobro rekao"
 
alergicna:
Ako nisi sposoban da razumesh o chemu ja pricham, prochitaj i idi dalje
Vec sam ti nekoliko puta rekla da kad nemash shta da kazesh ti se "uhvatish za moj nick ili za rech koja ima sasvim drugo znachenje. To shto ti bukvalno shvatash, samo znachi da nemash shta da kazesh pa plasirash neki jadan humor koji samo tebe uveseljava
I poslednji put cu ti reci da, citajuci tvoje komentare zaista imam utisak da veliko zadovoljenje nalazish u temema o najgorim zlochinima i opravdavash ih. I kako se to zove?
PATOLOGIJA u kojoj vidim UZIVASH kao i tvoji istomishljenici
Pa narochito kad se leshinarski udruzite pa sve "brate ovo si dobro rekao"
Auuu, sta sve naprica sirota, ovo ti je jedan od najvecih postova ikada :shock:
A opet nista pametno...
Nego sad ce kolega Laci da bude ljubomoran, sto mi posvecujes ovoliko paznje.

Inace tvoj nik je naravno jedino za sta bih se kod tebe uhvatio, sve ostalo je malo, hm, pa moz' se dobije alergija od toga, a ja sam poprilicno gadljiv na neke stvari, znas :D
 
Sad malo ozbiljno:
sta ocekujes da ti neko kaze kad od kada si ovde, za skoro 700 postova, nisi rekla nista kulturno, civilizovano ili argumentovano. Samo se dernjas, provociras, srices neke prosto prosirene recenice, koje se sastoje iskljucivo iz jednih te istih plitkih uvredica, i izvikivanja partijskih parola. Ruzno i primitivno, a ja jedino isto tako mogu da ti odgovorim. Jednostavno takav stil ne zasluzuje vreme ni ozbiljnost, a plasim se da neces ni razumeti nista drugo.

Steta, jer da se ponasas pristojno i pokusas da budes argumentovana, evo garantujem ti da te nikada ne bih ni najmanje uvredio, cak i da se ne slazemo u svemu. Nazalost ti to ocigledno nisi u stanju, a optuzujes sve druge upravo za svoje mane.
Razmisli.

A ja sigurno uvek mogu da te uvredim mnogo gore nego ti mene....
 
alergicna:
Pa GORAN SVILANOVIC
Odlichan diplomata, mlad, obrazovan i naravno bez i jedne mrlje, sto znachi POSHTEN chovek


Diletant.....sa 38.godina stupio u diplomatiju, pravo na mesto ministra inostranih poslova.
Da se ikada pre tridesetosme godine života bavio diplomatijom, ne bi mu palo napamet da povuče tužbu protiv BiH, niti da se u gradu gde je poubijano više od 5 000 Srba izvinjava
bilo kome.
 

Back
Top