POŠTEN POLITIČAR, POSTOJI LI TO OD NAS?

nesha taxista:
Dobro, neko je naveo Batića, meni on malo mangupski deluje, ali stvarno ne znam kakvo mu je imovno stanje. Može li neko još nekog da se seti?


Mozda deluje mangupski ali u pozitivnom.
Koliko znam, zivi u Obrenovcu,u porodichnoj kuci, vishe od 20 goduna se bavi advokaturom, doktorirao na pravnom fakultetu (ne u Kragujevcu) pa i ako je "dobrostojeci" vidi se i odakle.
Svakako se secate bezlichnog, tunjavog Shainovica.
Lepo ga je opisao Slavoljub Djukic i knjizi KRAJ SRPSKE BAJKE gde kaze " Za njega je samo izvesno da je sin svoga oca i unuk svoga dede"
Skroz neupadljiv,ne rachunajuci one chuvene brkove, miran, tunjav, a imamo prilike da vidimo koliko je duboko umeshan u kriminalne poslove oko iznoshenja para na Kipar
 
alergicna:
Mozda deluje mangupski ali u pozitivnom.
Koliko znam, zivi u Obrenovcu,u porodichnoj kuci, vishe od 20 goduna se bavi advokaturom, doktorirao na pravnom fakultetu (ne u Kragujevcu) pa i ako je "dobrostojeci" vidi se i odakle.
Svakako se secate bezlichnog, tunjavog Shainovica.
Lepo ga je opisao Slavoljub Djukic i knjizi KRAJ SRPSKE BAJKE gde kaze " Za njega je samo izvesno da je sin svoga oca i unuk svoga dede"
Skroz neupadljiv,ne rachunajuci one chuvene brkove, miran, tunjav, a imamo prilike da vidimo koliko je duboko umeshan u kriminalne poslove oko iznoshenja para na Kipar
Da, izgled može i da prevari...
 
Ako je imovinsko stanje koje ostaje u amanet kriterijum,jedan od najposhtenijih politichara sa ovih prostora bio je Broz.On svojoj deci i unucima nije prepisao vile i imanja.
Milim da ne samo kod nas nego u svetu uopshte,kad se bavish politikom u opisu posla ti je da budesh baraba....shto je dobro ako si sposoban pa iskamchish i nehto za svoju zemlju pritom,a loshe ako nisi pa se sve svodi na trpanje u dzep do isteka mandata.I ovako i onako mislim da poshtenja u politici generalno u 99% nema,retki izuzetci su tu da potvrde pravilo.Naravno,kad se mandat zavrshi razlika izmedju sredjenih i nesrednjenih zemalja je u tome shto kod prvih odgovarajuci sudski organi pokrenu istragu,pa lik ma ko bio na kraju zaglavi a kod drugih sve prodje sa"dobro je bar da se skinuo konachno iz fotelje,evo obecava-nece vishe".
 
nesha taxista:
Naslov beše ''pošten političar'', šta onda imaš za mene biti siguran?
Prelistaj prethodnu stranu, kazce ti se samo.
A bre nesho cuo si valjda nekada i negde za nesto sto se zove humor :roll:
Mada nisam siguran....

U svakom slucaju sto bih ja morao da imam 'kandidate' za postenog politicara? Nekako po defaultu politicar i postenje ne idu zajedno u istom kontekstu.
 
Evo,jedan vrli maldi politichar mislim da nije imao ni dan radnog staza,lider jedne partije,necemo reci koje,ima para za gorile ko da je Americhki precednik....i stalno kuka da oce da mu podmecu bombe pod kola.Mene samo interesuje odakle mu pare,i koji je to magichni nachin da se ne radeci nishta zaradi,jer ja duboko verujem da je on do novca doshao na poshten nachin.
Toliko o poshtenju...
 
Enfroz2891.:
Evo,jedan vrli maldi politichar mislim da nije imao ni dan radnog staza,lider jedne partije,necemo reci koje,ima para za gorile ko da je Americhki precednik....i stalno kuka da oce da mu podmecu bombe pod kola.Mene samo interesuje odakle mu pare,i koji je to magichni nachin da se ne radeci nishta zaradi,jer ja duboko verujem da je on do novca doshao na poshten nachin.
Toliko o poshtenju...

Aleksandar Vuchic?
 
Enfroz2891.:
Evo,jedan vrli maldi politichar mislim da nije imao ni dan radnog staza,lider jedne partije,necemo reci koje,ima para za gorile ko da je Americhki precednik....i stalno kuka da oce da mu podmecu bombe pod kola.Mene samo interesuje odakle mu pare,i koji je to magichni nachin da se ne radeci nishta zaradi,jer ja duboko verujem da je on do novca doshao na poshten nachin.
Toliko o poshtenju...
Ko bi to mogao da bude :shock: :twisted:
 
sunflowerv:
Sve same postenjacine. Toliko postenih nema ni u spanskim serijama.
Da znas da i nema. Tamo su svi zli i lopuze, samo je glavni i glavna posteni do imbecilnosti.
I svi su portiv njih, i smeshtaju im, kradu im decu, pronalaze svoju ukradenu, a u poslednjoje epizodi, sve kao u Raju. Gluvi procuju, slepi progledaju, grbavi se usprave, deca se pronadju, sanza im se i pravi otac i prava majka, a onih dvoje glavnih i proganjanih, oni se vencaju i zive srecno do neke nove serije...
Malo sale nije na odmet:)
 
Salvantis:
Prelistaj prethodnu stranu, kazce ti se samo.
A bre nesho cuo si valjda nekada i negde za nesto sto se zove humor :roll:
Kako da ne, to je bilo ono o poštenim radikalima. Mada, ko zna, što reče Torrente možda u nižim ešelonima.
Salvantis:
U svakom slucaju sto bih ja morao da imam 'kandidate' za postenog politicara? Nekako po defaultu politicar i postenje ne idu zajedno u istom kontekstu.
Jednom da se i s tobom složim.
 

Back
Top