Последњи пуцањ у ДРУГАРИЦУ ЈОВАНКУ!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
blajbi nas malo ....

dinos3.jpg
 
Misliš da je neki drugi Narod u Srbiji posle tita? Vanzemaljci?

Pa kad bi znala zašto Blajbi forsira zvaku, mislim da bi mu glavu skinula. Kako ga nisi provalila? :lol:


Ups, izvini, tek sad sam te shvatio.... :ok:

Ma opušteno drugar , dobro ja znam ko je ko ovde ma kako da se maskira/klonjira ...;)

Ni sam život nije uvek ozbiljan , a kamoli ovaj virtuelno ...živ bio :D
 
Види то је једноставно чињеница , некада су жене ,које много знају одводили у манастире , прогонили из земље , убијали то није ништа ново то јесте наша историја .

Царица Милица у манастир , Наталија Обреновић протерана , Краљица Драга убијена , Мира Марковић побегла ипак мислим да је Јованка најгоре прошла

Ma da Jovanka najgore prosla a Draga, sto navodis da je ubijena, njoj je bas gust sto je ubili, ma milina :roll:.A Miri M. je stvarno lose pati se zena.Jovanki je najgore ,pa da tema je o njoj pa zato treba nju da zalimo,zaboravih.
 
Izvini još jednom, nisam odmah na brzinu obratio pažnju. :)

Živa i zdrava bila! :lol:

Nemo' se uzbuđivaš pobogu :heart:

Da ti drugarica plastično objasni kako doživljava ovo mesto : kao napr. bivšeg frajera za kojeg je savršeno zabole dupence...može da skiči, vrišti, plače , skače s mosta , neće se osvrnuti jer je više ne interesuje dok je ranije kada joj je bilo stalo mnoge stvari doživljavala ličnije ;)

Uzdravlje, odo' baš danas izgubidanih :cao:
 
Nemo' se uzbuđivaš pobogu :heart:

Da ti drugarica plastično objasni kako doživljava ovo mesto : kao napr. bivšeg frajera za kojeg je savršeno zabole dupence...može da skiči, vrišti, plače , skače s mosta , neće se osvrnuti jer je više ne interesuje dok je ranije kada joj je bilo stalo mnoge stvari doživljavala ličnije ;)

Uzdravlje, odo' baš danas izgubidanih :cao:
Haha, verujem ti. :cmok::lol:
 
da za ldpu kao beli luk za vampire
kakav ldpu?

ne vidim čemu potresenost i pijetet za te komunjarske metuzaleme.

- - - - - - - - - -

Možda drugaricine komunistkinjine temilice ne bi bile pretvorene niušta drugo osim pljuvačinu po njoj samoj da nije večito neke "histerije" u naslovima njenih temilica.

ma nisam ni čitala temu, zabole me za stanje drugarice jovanke, ali naslov je prosto uleteo u oko , ko mušica.
 
Потпуно сам згрожена да они и даље настављају да пуцају на једну ЖЕНУ ХЕРОЈА која је осуђена на тишину , жена која нема право да
се брани јер су јој одузели право на реч .

Ево ја ћу да говорим уместо ње , нека пуцају на мене

:eek:

Dalje

Citajuci ovih 9 strana kao da se cita Kurir..svi sve znaju i svi su informisani,svi su iscitali poverljiva dokumenta,
imali pristup dosijeima o bivsoj prvoj dami, poznavali je licno i pricali sa njom, i pri tom zivu zenu sahranili...
usput izvredjali pa korisnika

Tema lock

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/blago-poboljsanje-sveti-jovanke-broz/
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top