Popis stanovnistva u Crnoj Gori 2011 i veliki pad Srba

Daj ne s.eri više majke ti i Bogu si više dosadio sa tim crnogorčenjem svega živog na Balkanu, pa pola moje familije je došlo iz Crne Gore tj njihovo celo pleme(ljudi znaju ko su i šta su i odakle su došli) pre 300 god u Dalmaciju, tamo se naselili i bili okruženi Hrvatima pa su znali da su Srbi.
Tamo su došli kao Srbi i ostali su Srbi nikad nisu rekli da su Crnogorci.
Alo Crni pre 300 god. su znali da su Srbi i opstali su tamo kao Srbi okruženi Katolicima i gde im sigurno niko nije govorio ko su i šta su.
Zato ne s.eri više i idi leči negde te tvoje nacionalne frustracije i zablude, a nemoj nas ovde koji znamo ko smo i šta smo učiti tim milovim idejama.
Ako je tebi i tvom ocu koji te je vaspitao pamet kratka meni i drugima koji znamo svoje pretke nije!!!
Milo mi je što potvrđuješ moje pisanje. I što sam vi dosadio s crnogorčenjem. Sad možete viđet kako je nama s vašijem dosadnijem srbovanjem i posrbljavanjem svega crnogorskoga. Srbi zapadno od Drine proizvod su srbske propagande XIX stoljeća, ali taj dio mene ne zanima, pišite se i u Aškalije ako vi se sviđa. Ja samo rekoh da tamo ima puno ljudi koji znaju za svoje crnogorske korijene. I ništa više. Sad da ti mene iz tvojijeh .. zabiti.. učiš ko su bili moji predci, malo je prekoviše. Znam ja da se to neposredno reflektuje i negira tvoja uvjerenja, ali što se može. Fakti su neumoljivi.
Vas tamo nije održala nekakova srbska svijest već vaša vlaška crkva pravoslavna. A i dosta ignorantski stav Katoličke crkve radi interesa bečkoga dvora. Zablude će svako svoje izpaštat. Vi vaše već izpaštate. I još ćete. Mi smo naše ostavili iza nas.
 
Milo mi je što potvrđuješ moje pisanje. I što sam vi dosadio s crnogorčenjem. Sad možete viđet kako je nama s vašijem dosadnijem srbovanjem i posrbljavanjem svega crnogorskoga. Srbi zapadno od Drine proizvod su srbske propagande XIX stoljeća, ali taj dio mene ne zanima, pišite se i u Aškalije ako vi se sviđa. Ja samo rekoh da tamo ima puno ljudi koji znaju za svoje crnogorske korijene. I ništa više. Sad da ti mene iz tvojijeh .. zabiti.. učiš ko su bili moji predci, malo je prekoviše. Znam ja da se to neposredno reflektuje i negira tvoja uvjerenja, ali što se može. Fakti su neumoljivi.
Vas tamo nije održala nekakova srbska svijest već vaša vlaška crkva pravoslavna. A i dosta ignorantski stav Katoličke crkve radi interesa bečkoga dvora. Zablude će svako svoje izpaštat. Vi vaše već izpaštate. I još ćete. Mi smo naše ostavili iza nas.

Pod hitno na lekarsku komisiju...o mom trošku....
 
A, što bih to treba čitat "dobro"? Rezultate lažnoga referenduma na kojemu su učestvovali i glasove prebrojavali samo oni koji su ga organizovali? Referendum iz 2006. pokaza je ono što treba - građani Crne Gore žele nezavisnu državu. Vama je glavno dokazat kako nijesu Crnogorci željeli nezavisnost već su ih na to prisilili Marsijanci, pa prekopavate statistike e da bi viđeli đe ste omanuli s propagandom. Onda se "vadite" na nacionalne manjine. Ako ti dobro mućneš glavom viđećeš da je doprinos manjina upravo u onijeh 5% što su ni pod pritiskom Beograda nametnuli iz EU mimo svakojega zakona i razuma. Razumije se, poslije dugogodišnje veljesrbske propagande običan svijet i od ranije sviknut da na BG gleda ka na Dogmu neće tek tako napuštit svoje zablude, ali kad se priśetimo AB revolucije, moramo bit zadovoljni i tempom i kvalitetom razvoja društvene svijesti.

Petre, ne s..i vise tako se ne prica ni na vr Stavora.
Koliko ti bratstvenika zivi ili se skolovalo u Beogradu.
Sram te bilo.
 
Od srpskog "stabla" otpalo je mnogo iverje..uključujući i Crnogorce....zovite se kako hoćete,ali vas odaje jezik,genetika,fizionomija,običaji itd.....

Molim?????
Pa ako je po ovome vi ste Turci brate, a mi Arijevci :D

nemoj se vise blamirati.

sramotno je reci jednom Crnogorcu da je genetski slican Srbinu. Ili ne daj boze obicaji.

Da te zamolim, rekao si to sad i nikad vise.
 
Molim?????
Pa ao je po ovomevi ste Turci brate, a mi Arijevci :D

nemoj se vise blamirati.

sramotno je reci jednom Crnogorcu da je genetski slican Srbinu. Ili ne daj boze obicaji.

Da te zamolim, rekao si to sad i nikad vise.

Crnogorci su kao i Srbi Arijevci a ti si po svoj prilici nekakva sumešnja od raznijeh trava od kojih boli glava..
 
Milo mi je što potvrđuješ moje pisanje. I što sam vi dosadio s crnogorčenjem. Sad možete viđet kako je nama s vašijem dosadnijem srbovanjem i posrbljavanjem svega crnogorskoga. Srbi zapadno od Drine proizvod su srbske propagande XIX stoljeća, ali taj dio mene ne zanima, pišite se i u Aškalije ako vi se sviđa. Ja samo rekoh da tamo ima puno ljudi koji znaju za svoje crnogorske korijene. I ništa više. Sad da ti mene iz tvojijeh .. zabiti.. učiš ko su bili moji predci, malo je prekoviše. Znam ja da se to neposredno reflektuje i negira tvoja uvjerenja, ali što se može. Fakti su neumoljivi.
Vas tamo nije održala nekakova srbska svijest već vaša vlaška crkva pravoslavna. A i dosta ignorantski stav Katoličke crkve radi interesa bečkoga dvora. Zablude će svako svoje izpaštat. Vi vaše već izpaštate. I još ćete. Mi smo naše ostavili iza nas.

Uuuu sad prećera pa nijesu oni od juče ka vi pa da ne znaju ko su i šta su.
A koja je to naša "vlaška crkva" nisam znao da su Vlasi toliko rasprostranjeni u CG pa kad su išli odatle išli i sa vlaškim popovima.
Ti si jedan jako žalostan mali čovek, šta drugo reći nego nastavi i dalje da živiš u toj tvojoj maloj fantaziji...
 
Uuuu sad prećera pa nijesu oni od juče ka vi pa da ne znaju ko su i šta su.
A koja je to naša "vlaška crkva" nisam znao da su Vlasi toliko rasprostranjeni u CG pa kad su išli odatle išli i sa vlaškim popovima.
Ti si jedan jako žalostan mali čovek, šta drugo reći nego nastavi i dalje da živiš u toj tvojoj maloj fantaziji...
Ne no su od postanka svijeta.
Vlaško ime dali su im oni koji su im udijelili komad zemlje kako bi im vjerno služili. Nijesu se usrećili, ali nije se ni natrag moglo.
Moja mala fantazija, vaša velika tužna istina.
 
Ne no su od postanka svijeta.
Vlaško ime dali su im oni koji su im udijelili komad zemlje kako bi im vjerno služili. Nijesu se usrećili, ali nije se ni natrag moglo.
Moja mala fantazija, vaša velika tužna istina.

Pa dali isti oni koji su tvog mentalnog sklopa i koji su preko noći promenili veru i ime, a što se nisu usrećili to zahvali takvima kao što si ti.
Znaš kako kažu: -"gori je poturica od turčina"!
J.b.g kako da ti sam sebi dokažeš da si ono što nisi nego da napadaš ono što si bio, žalim te...
 
Pa dali isti oni koji su tvog mentalnog sklopa i koji su preko noći promenili veru i ime, a što se nisu usrećili to zahvali takvima kao što si ti.
Znaš kako kažu: -"gori je poturica od turčina"!
J.b.g kako da ti sam sebi dokažeš da si ono što nisi nego da napadaš ono što si bio, žalim te...
Ajde, ne budali. Moji predci su Crnogorci, ja sam Crnogorac. Tvoji predci su Crnogorci, ti si Srbin. I, ko je onda "poturica"? (Eto, ka pitanje iz ovijeh modernijeh kvizova, za maloumne)
 
Ajde, ne budali. Moji predci su Crnogorci, ja sam Crnogorac. Tvoji predci su Crnogorci, ti si Srbin. I, ko je onda "poturica"? (Eto, ka pitanje iz ovijeh modernijeh kvizova, za maloumne)

Ma jeste, još kad ne bih znao istoriju! To što ti od regionalne pripadnosti praviš naciju to je tvoj problem i takvih kao ti.
Još da Njegoš nije pisao ono što je pisao pa gde bi ti bio kraj...
Eto vidiš ja sebi ne moram dokazivati ko sam i šta sam, dok ti to moraš činiti svaki dan i to ćeš raditi do kraja svog života!
Vidim da s tobom više nema smisla ulaziti u neku diskusiju, tako da MONTENEGRO ćao i svako dobro!
 
Ma jeste, još kad ne bih znao istoriju! To što ti od regionalne pripadnosti praviš naciju to je tvoj problem i takvih kao ti.
Još da Njegoš nije pisao ono što je pisao pa gde bi ti bio kraj...
Eto vidiš ja sebi ne moram dokazivati ko sam i šta sam, dok ti to moraš činiti svaki dan i to ćeš raditi do kraja svog života!
Vidim da s tobom više nema smisla ulaziti u neku diskusiju, tako da MONTENEGRO ćao i svako dobro!
"Znao istoriju"? "Regionalna pripadnost"? "Praviš naciju"? "Njegoš pisao"? => "Eto vidiš"
Pa, što da viđu? Vaše mantre? Ponavljate toliko te laži, ka 'no papagaji, da ste i sami počeli u to vjerovat. Ma, nemoj ti sebe ništa dokazivat, vjeruj što ti drago, ali odista "nema smisla ulazit u neku diskusiju" sa mnom, jer za diskusiju trebaju argumenti, a ne mantre. A, argumenata niđe. Sem onijeh tipa: Ako ne vjeruješ mene, pitaj brata mi lažova.
No, lijepo je posmatrat prepisku s vama. Prvo me "gađate" vašijem "povijestnijem faktima", pa kad ovi ne izdrže probu pred argumentima, prijeđete na sprdnju, omalovažavanje i vrijeđanje, a kad vidite da se na to ne "primam", slavodobitno zaključite kako ste vi pametni, a ja nemam pojma i - nestanete.
Zapravo, vaš je problem što ste veljesrbske mantre uzeli "zdravo za gotovo" i kad ih neko ospori nađete se u čudo: kako neko može negirat "ono te svi znaju"? Što se može, ja "ne znam".
 
"Znao istoriju"? "Regionalna pripadnost"? "Praviš naciju"? "Njegoš pisao"? => "Eto vidiš"
Pa, što da viđu? Vaše mantre? Ponavljate toliko te laži, ka 'no papagaji, da ste i sami počeli u to vjerovat. Ma, nemoj ti sebe ništa dokazivat, vjeruj što ti drago, ali odista "nema smisla ulazit u neku diskusiju" sa mnom, jer za diskusiju trebaju argumenti, a ne mantre. A, argumenata niđe. Sem onijeh tipa: Ako ne vjeruješ mene, pitaj brata mi lažova.
No, lijepo je posmatrat prepisku s vama. Prvo me "gađate" vašijem "povijestnijem faktima", pa kad ovi ne izdrže probu pred argumentima, prijeđete na sprdnju, omalovažavanje i vrijeđanje, a kad vidite da se na to ne "primam", slavodobitno zaključite kako ste vi pametni, a ja nemam pojma i - nestanete.
Zapravo, vaš je problem što ste veljesrbske mantre uzeli "zdravo za gotovo" i kad ih neko ospori nađete se u čudo: kako neko može negirat "ono te svi znaju"? Što se može, ja "ne znam".
Matereti ajd prevedi!!Ja ništa nekontam.
Jel to na Vašem novom jeziku pisano?
 
Đe si...
Mi Srbi u Bosni i Hercegovini nismo dali na sebe, nismo se prodali kao vi Mili velekriminalcu za saku evra, stoga smo i dalje ponositi Srbi za razliku od vas. A vama neka ide na obraz pogotovo sto ste prije 20 godina bili najveci Srbi od svih Srba, pojesce vas vasa braca Siptari, samo bi im u tom smislu dao podrsku.

Da te upozorim, da ima mnogo više onih Crnogoraca, koji nemaju ništa sa tom prodajom o kojoj ti govoriš.
I da nemamo ama baš ništa protiv Srba i Srbije.
Mi jednostavno želimo i hoćemo da budemo samo ono što jesmo i što smo bili 1000 i više godina.
To je naše prirodno i ljudsko pravo a posledica smo itekako svjesni.
To nikakvo podplaćivanje i nikakva sila nemože zabraniti.

To da se muslimani u CG ,BIH i Srbiji i albanci preko vjere udružuju sa ciljem da sve neislamsko razbiju što se može, pa da se ujedine nekad u budućnosti sve po vjerskoj liniji, misleći da će tako biti slobodniji i više zaštićeni je VEĆ VIĐENO.
Tako masovan odaziv na referendumu je sigurno bio u tom smislu postavljeni cilj. Znamo mi to dobro, ko je iskren a ko ne.

To razbijanje svega neislamskoga na ovim prostorima je propaganda nekih islamskih ekstremista, koja će dovesti do velike nesreće ali će ta nesreća biti mnogo gora baš za one, koji to budu prihvatili.
Znamo mi to dobro.
Ali ima i za to lijeka. Kad smo se mogli spasiti od toga, kad je iza njih stajala jaka turska carevina, možemo mnogo lakše i danas, kad podržku za to od ove okoline i EU nikad neće dobiti već obratno.
Neki kopaju za sebe jamu iz koje više nikad neće izaći.
Ali neka kopaju, prije će ih nestati a oni koji budu željeli da sa ostalima žive u ljubavi i slozi, imaće za to priliku. ,
 
Poslednja izmena:
Imas pravo komsho. z:)

na ovo sam zaboravio..... kako se srbi daju za 25 eura.

smijesno mi jekako to njihovov srpstvo kosta 25 eura u p.m. :D kako ih jegospodar provalio z:mrgreen:

Pa ti si prodana dušo dokaz te formule sa 25 eura.Ti si vjeru, ime i naciju prodao za 25 eura, ne Srbi. Pravi Srbi su i dalje ono što su im bili prađedovi.

Evo ti izvještaj proustaškog CEDEMA, pa crkni...pored svih ispiranja mozgova nemate ni polovičnu većinu u "sopstvenom" Montenegru.

anketadecembar2010cg.jpg
 
Pa ti si prodana dušo dokaz te formule sa 25 eura.Ti si vjeru, ime i naciju prodao za 25 eura, ne Srbi. Pravi Srbi su i dalje ono što su im bili prađedovi.

Evo ti izvještaj proustaškog CEDEMA, pa crkni...pored svih ispiranja mozgova nemate ni polovičnu većinu u "sopstvenom" Montenegru.

anketadecembar2010cg.jpg

Sad će poturčena vam braća da vas malo karaju, a mi ćemo da im aplaudiramo budite sigurni....

Muslikani su vam izglasali Montenegro, ne što ga vole nego što misle da će tako lakše da ostvare svoje ciljeve ka pravljenju islamske Dzamahirije na Balkanu. Puca im k... za vaš Dukljanstan...kao i nama Srbima, što će vam rezultirati nestankom države u skorije vrijeme.
 
Poslednja izmena:
Sad će poturčena vam braća da vas malo karaju, a mi ćemo da im aplaudiramo budite sigurni....

Muslikani su vam izglasali Montenegro, ne što ga vole nego što misle da će tako lakše da ostvare svoje ciljeve ka pravljenju islamske Dzamahirije na Balkanu. Puca im k... za vaš Dukljanstan...kao i nama Srbima, što će vam rezultirati nestankom države u skorije vrijeme.
Kako li će to tvoje srbsko-bokeško srce podnijet?
Ili se lako odriječete zavičaja kad ga "poklopi" neko jači od vas?
Koješta vi se može reć, ali kukavičluk i zlobnu zavist niko vi ne može osporit.
 
Pa ti si prodana dušo dokaz te formule sa 25 eura.Ti si vjeru, ime i naciju prodao za 25 eura, ne Srbi. Pravi Srbi su i dalje ono što su im bili prađedovi.

Evo ti izvještaj proustaškog CEDEMA, pa crkni...pored svih ispiranja mozgova nemate ni polovičnu većinu u "sopstvenom" Montenegru.

anketadecembar2010cg.jpg


Kako li će to tvoje srbsko-bokeško srce podnijet?
Ili se lako odriječete zavičaja kad ga "poklopi" neko jači od vas?
Koješta vi se može reć, ali kukavičluk i zlobnu zavist niko vi ne može osporit.

Ne laprdaj, ratovali smo i borili se za srpsku Crnu Goru kad god je trebalo ne manje i značajnije nego i sami Crnogorci iako nijesmo pripadali Crnoj Gori, ali za Dukljanstan i crnolatinaški Montenegro nijesmo niti ćemo.

Dizali smo bune i ustanke kad Matija Gubec nije bio ni u petogodišnjem planu.

Ovo je sada okupacija, ali ne jačeg nego ljigavijeg...kad god krenemo da vas pritiskamo i gazimo...počnete da plačete da ćemo izazvati građanski rat, ali i on će doći nećemo ga moćspriječiti jer idtete ka nasilnom gašenju i ukidanju svega srpskog u Crnoj Gori...ukidate samu Crnu Goru a pravite monstruoznu bruku od države Montenegro, Duklju, Milostan...pi.

"Ne trebuje sarstvo neljudima
nako da se pred svijetom ruže"
 
Poslednja izmena:
Sad će poturčena vam braća da vas malo karaju, a mi ćemo da im aplaudiramo budite sigurni....

Muslikani su vam izglasali Montenegro, ne što ga vole nego što misle da će tako lakše da ostvare svoje ciljeve ka pravljenju islamske Dzamahirije na Balkanu. Puca im k... za vaš Dukljanstan...kao i nama Srbima, što će vam rezultirati nestankom države u skorije vrijeme.

Samo puste zelje, ako cemo realno :mrgreen:
 

Back
Top