Popis stanovnistva u Crnoj Gori 2011 i veliki pad Srba

Ne laprdaj, ratovali smo i borili se za srpsku Crnu Goru kad god je trebalo ne manje i značajnije nego i sami Crnogorci iako nijesmo pripadali Crnoj Gori, ali za Dukljanstan i crnolatinaški Montenegro nijesmo niti ćemo.

Dizali smo bune i ustanke kad Matija Gubec nije bio ni u petogodišnjem planu.

Ovo je sada okupacija, ali ne jačeg nego ljigavijeg...kad god krenemo da vas pritiskamo i gazimo...počnete da plačete da ćemo izazvati građanski rat, ali i on će doći nećemo ga moćspriječiti jer idtete ka nasilnom gašenju i ukidanju svega srpskog u Crnoj Gori...ukidate samu Crnu Goru a pravite monstruoznu bruku od države Montenegro, Duklju, Milostan...pi.

"Ne trebuje sarstvo neljudima
nako da se pred svijetom ruže"
Ajde, čoče! A, đe ste to ratovali za Crnu Goru? Sem kad ste dočekali zgodu da se uz pomoć iste Crne Gore sakrijete pod njezine skute? Sad ste na veliku vašu nesreću zajedno s vašijem bivšijem gospodarima ravnopravni građani Crne Gore i to vi je "rana neprebolna". Šćeli biste vi njima gospodarit, ali to u Crnu Goru ne biva. Ako vi treba srbska država eto vi Srbije. Crna Gora to nije nigda bila, čak ni za vrijeme najvećega srbovanja N.Petrovića, pa neće nigda ni bit.
Da carstvo ne trebuje neljudima, pokazali ste sami. Ostali ste bez njega.
 
Ajde, čoče! A, đe ste to ratovali za Crnu Goru? Sem kad ste dočekali zgodu da se uz pomoć iste Crne Gore sakrijete pod njezine skute? Sad ste na veliku vašu nesreću zajedno s vašijem bivšijem gospodarima ravnopravni građani Crne Gore i to vi je "rana neprebolna". Šćeli biste vi njima gospodarit, ali to u Crnu Goru ne biva. Ako vi treba srbska država eto vi Srbije. Crna Gora to nije nigda bila, čak ni za vrijeme najvećega srbovanja N.Petrovića, pa neće nigda ni bit.
Da carstvo ne trebuje neljudima, pokazali ste sami. Ostali ste bez njega.

Crna gora je Srpska i za vreme najveceg antisrbizma u njoj,kao sto je mechka mechka i ako stavis skodine felne,samo sto izgleda malo ruzno ali ***.
 
Ajde, čoče! A, đe ste to ratovali za Crnu Goru? Sem kad ste dočekali zgodu da se uz pomoć iste Crne Gore sakrijete pod njezine skute? Sad ste na veliku vašu nesreću zajedno s vašijem bivšijem gospodarima ravnopravni građani Crne Gore i to vi je "rana neprebolna". Šćeli biste vi njima gospodarit, ali to u Crnu Goru ne biva. Ako vi treba srbska država eto vi Srbije. Crna Gora to nije nigda bila, čak ni za vrijeme najvećega srbovanja N.Petrovića, pa neće nigda ni bit.
Da carstvo ne trebuje neljudima, pokazali ste sami. Ostali ste bez njega.

Čitaj istoriju pa ćeš viđeti đe su Srbi iz Boke ratovali za Crnu Goru. Rođeni brat mojeg đada pogibe na Mojkovcu u pvom svjetskom. Na Carevom Lazu, na Skadru, Vučijem dolu uvjek su dolazili Srbi iz Boke da ratuju dok je bila Crna Gora srpska i to su istorijske činjenice koje nije teško provjeriti.

A to što veliš da je Srbija naša država u pravu si, ali velika Srbija u koju je nekad i bila Boka...preživjeli smo razne okupacije, pa će i ova dukljanska proći milom ili silom. Mnoge su vojske ovuda dolazile ali su sve otišle krvavijeh gaća junačino....
 
Pa nesrećo, Njegoš je baš pisao tim "đed" jezikom :hahaha:


Његош је језик на ком је писао називао српским, а не црногорским и сам за себе је говорио да је србин. Није он једини славни србин из Црне Горе, ту су још и Карађорђе Петровић и Вук Караџић који су пореклом одатле. И да не заборавим Радована Караџића кога жута власт издаде и предаде у Хаг!
 
Његош је језик на ком је писао називао српским, а не црногорским и сам за себе је говорио да је србин. Није он једини славни србин из Црне Горе, ту су још и Карађорђе Петровић и Вук Караџић који су пореклом одатле. И да не заборавим Радована Караџића кога жута власт издаде и предаде у Хаг!

Zaboravio si i Šljivančanina koji polomi ustaše u Vukovaru, Arkana, Gišku, Belog...komndanta 63.padobranske Gorana Ostojića, koji pogibe herojski na Juničkim planinama ma Kosmetu braneći srpski narod...bilo ih je mnoooogooo.Ne mogu se prebrojati vjeruj mi na riječ...
 
Poslednja izmena:
U Anadoliju mozes ti da odes jer si sigurno veci Turcin od mene.
Hajde cobanine odabi ovce te cekaju.


А ти чобане изгледа читаш српску ћирилицу! Сад ти мени објасни како један муџос чита српски језик? Теби више приличи нешто овако:Bosnalı Türkler bok !
 
А ти чобане изгледа читаш српску ћирилицу! Сад ти мени објасни како један муџос чита српски језик? Теби више приличи нешто овако:Bosnalı Türkler bok !


Vidis kako znas Turski jos da priznas da si rasto uz turski melos,jeo turske kolace,baklave,urmasice,pio turske cajeve itd itd
Kod tebe Mashala svega turskog ima,dok je toga Elhamdulilah svima :)
 
Његош је језик на ком је писао називао српским, а не црногорским и сам за себе је говорио да је србин. Није он једини славни србин из Црне Горе, ту су још и Карађорђе Петровић и Вук Караџић који су пореклом одатле. И да не заборавим Радована Караџића кога жута власт издаде и предаде у Хаг!

Dosta sam čuo od tebe, kad vidim koga smatraš slavnim Srbinom iz CG, dovoljno mi je :roll:
 
Čitaj istoriju pa ćeš viđeti đe su Srbi iz Boke ratovali za Crnu Goru. Rođeni brat mojeg đada pogibe na Mojkovcu u pvom svjetskom. Na Carevom Lazu, na Skadru, Vučijem dolu uvjek su dolazili Srbi iz Boke da ratuju dok je bila Crna Gora srpska i to su istorijske činjenice koje nije teško provjeriti.

A to što veliš da je Srbija naša država u pravu si, ali velika Srbija u koju je nekad i bila Boka...preživjeli smo razne okupacije, pa će i ova dukljanska proći milom ili silom. Mnoge su vojske ovuda dolazile ali su sve otišle krvavijeh gaća junačino....
Nijesam čuo da su tvoji igda tražili ujedinjenje sa Srbijom, no s Crnom Gorom.
Opet, ako je ko iz Boke i ratova, ratova je u našu vojsku, pod krstaš barjak crnogorski, a ne nekakav srbski.
Jer, Crna je Gora vazda bila crnogorska, nigda srbska. Nemanjići jesu okupirali našu državu i držali je neko vrijeme, ali tad se nije zvala Crna Gora. Doduše nije ni Srbije bilo. Poslije su joj nađeli to ime.
Od kako je Crna Gora, nigda nije bila srbska, samo je bila okupirana pred kraj PSR da bi ubrzo zajedno sa Srbijom nestala u novu državu. Duže smo mi Crnogorci držali vlast u Srbiju, no nijeste smjeli dić glavu te nijeste ni viđeli. I danas nad vama vladamo. Znam da cvilite pod našom diktaturom, ali to vi je osveta za sva zla što ste ni nanijeli.
Srbija nigda nije nastavala u Boku, samo je neko vrijeme boravila turistički, pa tu tradiciju danas Srblji održavaju. Koliko ste junačni i slobodarski zbori vaša robska povijest. Dizali ste glavu sam kad vi s Cetinja podviknu.
 
Његош је језик на ком је писао називао српским, а не црногорским и сам за себе је говорио да је србин. Није он једини славни србин из Црне Горе, ту су још и Карађорђе Петровић и Вук Караџић који су пореклом одатле. И да не заборавим Радована Караџића кога жута власт издаде и предаде у Хаг!
Ajde, ne lažite. Njegoš nigda nije za se reka e je Srbin. A, ni jezik kojijem je pisa nije zva srbskijem. To su poturili bečki špijun i srbski agenti, na istome zadatku.
 

Back
Top