Pomaganje roditeljima?!

Ja pomažem svojim roditeljima a i oni meni više nego ja njima.
Poštujem ja njih, a i oni mene, i imaju potpuno povjerenje u mene...
I kad mi nešto poželim da imam, ako nisu u mogućnosti da kupe dogovorimo se da ja skupim dio novca, oni daju dio i tako da dođemo do željene stvari.
Imam stvarno dobre starce, samo što mi nisu poklanjali dovoljno ljubavi kroz život, jer njihov život se svodi na rad. (rad je stvorio čovjeka kako reče jedan čika)

Slicna stvar:D
 
Ja volim da cistim, nikada mi to nije predstavljalo neki problem. Takode volim i oko vrta da pomazem, ali da kopam, e pa to vec ne mogu, jer mi je smor zesci! Ali volim da onako plevim oko biljcica, da ih zalivam i sve to. Razlog:mesecno za sredivanje dobijam 60 evra, shto je prilicno lepa sumica!

E a to da mushkarac je gej ako ne znam cisti ili je uredan, ja te mushkarce zovem trudnim meckama, ne smeju da se segnu da obrishu zbog bebe. E a zar nije normalnije da neko voli da bude u cistom, em je prakticno i zdravije, a ne u nekom svinjcu gde je svega i svacega. Nego je to nash balkanski mentalitet, ako se razlikujesh odmah si *****, tetkica ili koja vec glupost!
 
Poslednja izmena:
Ja volim da cistim, nikada mi to nije predstavljalo neki problem. Takode volim i oko vrta da pomazem, ali da kopam, e pa to vec ne mogu, jer mi je smor zesci! Ali volim da onako plevim oko biljcica, da ih zalivam i sve to. Razlog:mesecno za sredivanje dobijam 60 evra, shto je prilicno lepa sumica!

E a to da mushkarac je gej ako ne znam cisti ili je uredan, ja te mushkarce zovem trudnim meckama, ne smeju da se segnu da obrishu zbog bebe. E a zar nije normalnije da neko voli da bude u cistom, em je prakticno i zdravije, a ne u nekom svinjcu gde je svega i svacega. Nego je to nash balkanski mentalitet, ako se razlikujesh odmah si *****, tetkica ili koja vec glupost!

Nisam tako bash bukvalno mislila,ali zashto kad imamo 3 zenske u kucji da i mushki josh chiste,kad i sve to aljkavo rade!?
 
Ja redovno sređujem svoju sobi, namještam krevete, mijenjam posteljinu, usisavam, brišem prašinu, čistim tepih, monitor, računar, raspoređujem kablove...
Jedino majka opere prozore, a moram i to da naučim :P

Limune, udaj se za mene??Ovaj, pa khmmmm....Nisam baš ponosna, ali ne snalazim se najbolje u kući, tj. ne znam ni usisivač da držim kako treba, a kuhinju da ni ne pominjem.Znam samo jaja da ispržim i to mi obavezno zagore....Moram da se popravljam, al' nemam pojma kako.Prosto mi neke stvari ne idu ma koliko se trudila....
 
Ja volim da cistim, nikada mi to nije predstavljalo neki problem. Takode volim i oko vrta da pomazem, ali da kopam, e pa to vec ne mogu, jer mi je smor zesci! Ali volim da onako plevim oko biljcica, da ih zalivam i sve to. Razlog:mesecno za sredivanje dobijam 60 evra, shto je prilicno lepa sumica!

E a to da mushkarac je gej ako ne znam cisti ili je uredan, ja te mushkarce zovem trudnim meckama, ne smeju da se segnu da obrishu zbog bebe. E a zar nije normalnije da neko voli da bude u cistom, em je prakticno i zdravije, a ne u nekom svinjcu gde je svega i svacega. Nego je to nash balkanski mentalitet, ako se razlikujesh odmah si *****, tetkica ili koja vec glupost!

E, a i ti bi mogao da se udaš za mene....Ma mogli bi obojica ili da se ženite, kako vam već odgovara....svejedno.....
 
Limune, udaj se za mene??Ovaj, pa khmmmm....Nisam baš ponosna, ali ne snalazim se najbolje u kući, tj. ne znam ni usisivač da držim kako treba, a kuhinju da ni ne pominjem.Znam samo jaja da ispržim i to mi obavezno zagore....Moram da se popravljam, al' nemam pojma kako.Prosto mi neke stvari ne idu ma koliko se trudila....

nemas radne navike ***....navikavaj se....
ja inace pomazem....sve po malo....
 

Back
Top