Pomaganje roditeljima?!

Ja sam musko i moram dosta toga da radim po kuci ali mi pranje sudova nije problem jer imamo masinu XP. Ja inace mrzim bilo sta vezano za prljavstinu i perem samo kad moram. Usisavanje i peglanje i nije neki problem. Ja sam 13 samo da znate. Imam polensku alergiju pa neradim nista u basti. Ja se slazem da su ciscenje i kuvanje zenski poslovi osim ako zivis sam. Tako je bilo od prvog coveka i tako je sada i u mnogo razvijenijim zemljama. Zene prave haos od kulture koju smo mi muski zasnovali na pivu i tv-u.
Znate zasto je NASA poslala zenu u svemir?
Zato sto masina za sudove i masina za pranje vesa zauzimaju mnogo vise prostora.
:roll:
Mali, ajd idi gledaj crtani.
........moza...mada mnoge osobe koje ja znam dobiju nasledstvo, udaju se za nekog isto tako money,money...i eto....:roll:
Ma samo nek oni ne radi, bole me :lol: njihova stvar, kao što je i moja to što ću jednom morati da naučim da kuvam više od dva-tri jela.
 
Danas mi dosla jedna baba sa mora i njoj su bas majstori juce zavrsili krecenje i sad zena stara i umorna od putovanja pa se ja ponudila da joj pomognem.... Ceo dan ja sam provela kod nje, crkla sam ! Msm jedno je kad se nekome ponudis kao pomoc a drugo kad taj neko misli da si njegov rob. :confused:
 
Danas mi dosla jedna baba sa mora i njoj su bas majstori juce zavrsili krecenje i sad zena stara i umorna od putovanja pa se ja ponudila da joj pomognem.... Ceo dan ja sam provela kod nje, crkla sam ! Msm jedno je kad se nekome ponudis kao pomoc a drugo kad taj neko misli da si njegov rob. :confused:

jadna.
baba :thumbdown:

srecom, mene moji ne gnjave... ali pomazem bakama, ponekad... :mrgreen:
 
Ja sam musko i moram dosta toga da radim po kuci ali mi pranje sudova nije problem jer imamo masinu XP. Ja inace mrzim bilo sta vezano za prljavstinu i perem samo kad moram. Usisavanje i peglanje i nije neki problem. Ja sam 13 samo da znate. Imam polensku alergiju pa neradim nista u basti. Ja se slazem da su ciscenje i kuvanje zenski poslovi osim ako zivis sam. Tako je bilo od prvog coveka i tako je sada i u mnogo razvijenijim zemljama. Zene prave haos od kulture koju smo mi muski zasnovali na pivu i tv-u.
Znate zasto je NASA poslala zenu u svemir?
Zato sto masina za sudove i masina za pranje vesa zauzimaju mnogo vise prostora.

:rotf::rotf::dash::dash:
neki ljudi umeju da me nasmeju... :D
 
Ja sam musko i moram dosta toga da radim po kuci ali mi pranje sudova nije problem jer imamo masinu XP. Ja inace mrzim bilo sta vezano za prljavstinu i perem samo kad moram. Usisavanje i peglanje i nije neki problem. Ja sam 13 samo da znate. Imam polensku alergiju pa neradim nista u basti. Ja se slazem da su ciscenje i kuvanje zenski poslovi osim ako zivis sam. Tako je bilo od prvog coveka i tako je sada i u mnogo razvijenijim zemljama. Zene prave haos od kulture koju smo mi muski zasnovali na pivu i tv-u.
Znate zasto je NASA poslala zenu u svemir?
Zato sto masina za sudove i masina za pranje vesa zauzimaju mnogo vise prostora.

Daj chovek nemoj da si shovinista!:thumbdown::thumbdown:
Prvo porasti malo pa tje ti poneshto biti jasno!

Shto se zena tiche sa njima se da preziveti, ali bez njih je veooooooooooma dosadno!

I ako ti u trinaest godina josh mislish da zene nisu jednake mushkima znash kad tjesh da imash devojku...

:rtfm::rtfm:
 
E pa jaimam cetrnaest godina i pomazem mami koliko god mogu. Inace tu mi je i baka mada ona kao sto rekoh je sad baka i nije vise toliko mlada. Tata i brat rade po ceo dan, a mama trenutno na bolivanu pa svasta radim.
1)Perem sudove
2)Usisavam sve prostorije
3)Brisem prasinu
4)POmazem oko rucka i kolaca(a ponekad i sama napravim neku jednostavnu tortu)
5)Rasklanjam stvari

DAlje nema potrebe navoditi. Uglevnom radim skoro SVE.
 
Ja sam musko i moram dosta toga da radim po kuci ali mi pranje sudova nije problem jer imamo masinu XP. Ja inace mrzim bilo sta vezano za prljavstinu i perem samo kad moram. Usisavanje i peglanje i nije neki problem. Ja sam 13 samo da znate. Imam polensku alergiju pa neradim nista u basti. Ja se slazem da su ciscenje i kuvanje zenski poslovi osim ako zivis sam. Tako je bilo od prvog coveka i tako je sada i u mnogo razvijenijim zemljama. Zene prave haos od kulture koju smo mi muski zasnovali na pivu i tv-u.
Znate zasto je NASA poslala zenu u svemir?
Zato sto masina za sudove i masina za pranje vesa zauzimaju mnogo vise prostora.

Ako su zenski poslovi KUVANJE i CISCENJE koji su muski? MOzda da bace djubre ili da ociste supu je li?
 
Ja roditeljima pomazhem uglavnom kad je subota, npr. obrishem prashinu, nekad idem u kupovinu sa mamom, rasklonim stvari (shto se inache podrazumeva;))...
Kad je letnji raspust, onda sam stalno prepodne sama kući osim vikendom, i tokom radnih dana operem sudove.Za ostalo sam neprevazidjena lenchuga:lol:
 
Ja pomazem. Pre smo imali neku zenu koja dodje jednom nedeljno, ili jednom u 2 nedelje da pomogne mami ali odavno vec ne dolazi pa sve radimo same. Dakle sve, sve, sve radim po kuci. Medjutim, poshto sam ja vishe zaduzena za obaveze van kuce, mama se brine o chistoci. Ja uvek sredim svoju sobu, sudove- kuhinju, vesh, spremim haos i sl, a mama dnevnu i svoju sobu. Zivimo u vecem stanu tako da je to dobar posao. Evo, upravo mi mama sredjuje sobu. :mrgreen: Kuca nam je bolesna pa ja blejim s njom.
Svakako, imam dosta obaveza oko kuce al me to ne smara...
 

Back
Top