Poljupci...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Takođe volim i male varijacije french kissa... Jednom sam uzeo gutljaj vina i iznenada je poljubio puštajući da se vino sliva među našim jezicima... Pijenje vina sa njenih usana... Mmm...

A, da... I čokolada... :D
 
obozavam da ga poljubim u vratni dio kicme...to mjesto mi je tako sexy....a on me obazava ljubiti po ledjima....to mi je turn on button.....mada ne mogu bas nista da uporedim sa poljupcem u usta....to je ipak izvor i njeznosti i strasti i ljubavi i svih emocija...
 
iluzionista:
Pa ja ti rekoh da bi ti bila idealna žena za mene. :P Ali 'ebi ga kad sam tek treći na listi... :lol: Ako neće da te ženi ono tvoje momče, slobodno se javi. :lol:
P.S. Čak imam i malo crnogorske krvi. :P
Pa pazi.. Ako prizna$ da ima$ dvoje male dece i zhenu, avtomacki dobija$ toliko bodova da izbija$ na chelo liste + crnogorska veza.. eeeeee :wink:
 
Snezna_kraljica:
E, ti si moj covek! :-D Sve nam je to zajednicko! :)

Ja ljubim onako kako volim da mene ljube.

Ponekad imam cudni trip da ga nateram da se ne pomera (mada mi je tesko da ga ubedim), a onda ja da izazivam… Menjam intenzitet, iznenada... Treba osetiti, osluskivati.. Obozavam njegov vrat… A usi niko ne pominje? Volim kad znam da se on jezi od mog toplog daha… Brrrrrrrrrr! Volim da se tek blago doticemo usnama.

(e, ubicu vas, on je opet u crnoj gori, a meni nesto doslo…)

Volim da cmokcem njegove ocne kapke, nezno, nezno… To mi je nekako… Kao da je detence! :)

Francuski, naravno…

SVE SVE SVE!

Mrzim da se sa rukama na radi nista u tim trenucima – mora se stalno biti aktivan! Ako nista drugo, onda maziti kosu, ili dodirivati njegova prsa, osetiti blizinu njegovog tela. A-joj, sto ja volim da se ljubim!!! Mogla bih to ponekad, stvarno, do sutra.

A meni je kriticna desna strana vrata i rame. A joj… Ne znam sta se desava, ali to je tolika koncentracija osetljivosti, da to nije normalno, bukvalno se najezim u sekundi. Cula sam da je sa mnogim zenama tako?
PA BILA SI TAKO AUTENTICNA DA SAM VEC POCEO DA SE PALIM, ( VIDIM DA TI JE BILO SUPER SA TIM C-GORCEM) ZELIM DA I U BUDUCE S TIM TIPOM DOZIVIS TAKVE MOMENTE......ALI NEMOJ TO DA TE CUJE BETI I NJOJ SLICNE.
 
Peta W.:
i unutrashnju stranu ruku... :wink:

Znam da je offtopic... Ali mene užasno napaljuje kada me nežno grebucka svojim dugačkim noktima po unutrašnjoj strani ruku (ako ne misliš na dlanove)... Naravno i po leđima... Ali to nije ni važno da bude nežno...

A sad nazad na temu... Volim da se igram njenim prstima (ruke)... Na to me je navukla bivša...
icon_redface.gif
Na vrhovima prstiju se nalazi veliki broj nervnih završetaka tako da pretpostavljam da i jeste uzbuđujuće kad ih neko licka i sisa...
 
iluzionista:
Volim da se igram njenim prstima (ruke)... Na to me je navukla bivša... :oops: Na vrhovima prstiju se nalazi veliki broj nervnih završetaka tako da pretpostavljam da i jeste uzbuđujuće kad ih neko licka i sisa...
Probijas se na drugo mesto, buduci da Crnogorac nema takve navike, a ja to obozavam. :-?
 
Poljubac je nesto lepo,vazno,vlazno,osecajno.... a gde ?...Po celom telu ....pocetak ugao usana ...
lagano prelazimo na usne gornju, ,donju usnu,izmedju usana ... i polako se stapamo u nesto intenzivno...
usta puna njega ....mmmm....ako ga volis - crem dela crem....
 
iluzionista:
Ljubimo se na različite načine... Ljubimo različita mesta partnerkinog (partnerovog) tela... Ljubimo se uglavnom usnama, ali i na druge načine... Napr... Eskimski poljubac... Koji su vam poljupci omiljeni?


Po vratu, ramenima, usnama, ledjima, stomaku, poljubac u dlan, u obraz...ma obozavam poljupce!
 

Slične teme


Back
Top