Poljupci...

• Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
S_K_V_O:
kako kakva?
pa ista ko ta tvoja bivša.. :lol:
nežni poljupci, nežno balavljenje, nežni poremećaji uredno očešljnih trepavica...
što reče pera, ne volim da mi neko čačka oko očiju pa to ti je...
Hehe jedan mp3 predlog za tebe: Pusti pusti modu :lol:

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta,
Opeglana nocu, opeglana danju.
Cipelice, bluzice, kompletici, sesiri,
Bas je glupo biti zaljubljen u damu.

Pomalo si kao dunja sa ormara,
Mirises bezveze i nocu i danju,
Viklercici, cesljici, pomadice, parfemi,
Bas je glupo biti zaljubljen u damu.

Kud bi' s tobom osim u teatar –
Za setanje visoka ti peta,
Za plesanje haljina ti smeta.
Pusti, pusti modu,
pusti, pusti modu...

Kud bi covek sa tobom kad si toliko oci nasminkala. :lol:

S_K_V_O:
a pa ne mogu gryphonu, to je mala tajna.
samo za one koje govore skandinavske jezike. :lol:

ok iluzionisto, ubedio si me :)
videću jednom da se zapijem, opustim i u potpunosti uživim u poljubac u kapak
izgleda da ne znam kakav užitak propuštam :D

Zeki ti zeki. :P To ide u kompletu... Ne pojedinačno... Samo deo celokupnog utiska. ;)

dobro de ljudi...evo svečano obećavam...
sledećeg momka koji bude sa mnom puštam da me ljubi gde poželi...da me rasčupa, izgužva, umaže, oznoji :D...sve ću bre da ga pustim...u kompletu! :D
je l' sad ok? :lol:

S_K_V_O:
sledećeg momka koji bude sa mnom puštam da me ljubi gde poželi...da me rasčupa, izgužva, umaže, oznoji :D...sve ću bre da ga pustim...u kompletu! :D
Oket. Pazi sta si rekla. Pa neko ce valjda objaviti to sve direkt na forumu, pa da citamo posle... naslov "Maskara po zidovima". :lol:

S_K_V_O:

Šaljivdžija si ti, vidim ja. :D

iluzionista:
Ja volim da ljubim očne kapke... :) Volim eskimski poljubac pomešan sa povremenim izazivanjem njenih usana... Volim da joj ljubim vrat... A najviše volim da joj laganom prihvatim bradu rukom naslonivši dlan na njen obraz i onda je lagano ljubim od brade do čela... Ne preskačuči nijedan deo njenog lica...

Naravno volim i french kiss... Zavisi od raspoloženja...
E, ti si moj covek! :-D Sve nam je to zajednicko! :)

Ja ljubim onako kako volim da mene ljube.

Ponekad imam cudni trip da ga nateram da se ne pomera (mada mi je tesko da ga ubedim), a onda ja da izazivam… Menjam intenzitet, iznenada... Treba osetiti, osluskivati.. Obozavam njegov vrat… A usi niko ne pominje? Volim kad znam da se on jezi od mog toplog daha… Brrrrrrrrrr! Volim da se tek blago doticemo usnama.

(e, ubicu vas, on je opet u crnoj gori, a meni nesto doslo…)

Volim da cmokcem njegove ocne kapke, nezno, nezno… To mi je nekako… Kao da je detence! :)

Francuski, naravno…

SVE SVE SVE!

Mrzim da se sa rukama na radi nista u tim trenucima – mora se stalno biti aktivan! Ako nista drugo, onda maziti kosu, ili dodirivati njegova prsa, osetiti blizinu njegovog tela. A-joj, sto ja volim da se ljubim!!! Mogla bih to ponekad, stvarno, do sutra.

A meni je kriticna desna strana vrata i rame. A joj… Ne znam sta se desava, ali to je tolika koncentracija osetljivosti, da to nije normalno, bukvalno se najezim u sekundi. Cula sam da je sa mnogim zenama tako?

Snezna_kraljica:

Ja ljubim onako kako volim da mene ljube.

Ponekad imam cudni trip da ga nateram da se ne pomera (mada mi je tesko da ga ubedim), a onda ja da izazivam… Menjam intenzitet, iznenada... Treba osetiti, osluskivati.. Obozavam njegov vrat… A usi niko ne pominje? Volim kad znam da se on jezi od mog toplog daha… Brrrrrrrrrr! Volim da se tek blago doticemo usnama.

(e, ubicu vas, on je opet u crnoj gori, a meni nesto doslo…)

Volim da cmokcem njegove ocne kapke, nezno, nezno… To mi je nekako… Kao da je detence! :)

Francuski, naravno…

SVE SVE SVE!

Mrzim da se sa rukama na radi nista u tim trenucima – mora se stalno biti aktivan! Ako nista drugo, onda maziti kosu, ili dodirivati njegova prsa, osetiti blizinu njegovog tela. A-joj, sto ja volim da se ljubim!!! Mogla bih to ponekad, stvarno, do sutra.

A meni je kriticna desna strana vrata i rame. A joj… Ne znam sta se desava, ali to je tolika koncentracija osetljivosti, da to nije normalno, bukvalno se najezim u sekundi. Cula sam da je sa mnogim zenama tako?

Ti si bas naprona s tim poljupcima. Dobro da te taj tvoj trpi. :smile:

Волим да прелазим уснама преко њеног стомачића...или рецимо потез од препона па све до врха кука са једне стране. Само што је некада то голица страшно кад није довољно опуштена. Или рецимо врат, испод ува...

Палило ме је да мене љуби по врату...али ме то у задње време толико голица, готово смета...да не знам шта ми је...:???:

Vako. Preskachem sva standardna mesta (da ne duzhim) i dodajem da volim donjom usnom da joj predjem uzduzh finih obrva. Zatim iza donjeg dela uveta i nizhe po vratnoj zhili gde je najosetljivije. Volim kada mi riba sisa vrat, MLJAC!
Super mi je da ljubim i lagano grizem guzu, ali i sredinu ramena. Zanimljive su mi i njene trepavice tj. ochi, jer su tople i golicaju, ali mnogima to nije pa izbegavam. Chesto poljubim i ribicu pa mi ispuni neke xtra zhelje :lol:

Snezna_kraljica:

Pa ja ti rekoh da bi ti bila idealna žena za mene. :P Ali 'ebi ga kad sam tek treći na listi... :lol: Ako neće da te ženi ono tvoje momče, slobodno se javi. :lol:

P.S. Čak imam i malo crnogorske krvi. :P

Volim kad mi mladic ljubi ramena,pogotovo ledjni deo,koji mi je jako osetliv u tim trenucima,da me cak i strasno golica,a nisam bas nigde golicljiva :lol::lol::lol::lol:
Inace volim decka da poljubim u nosic,trepavice,i da ga golicam trepavicama hahaha
Ljubim ga svuda,pa gde osetim da mu se dopada i da mu prija.......:p

Back