poljubac...

Ja bih predlozio moderatorima da zabrane 'Anonymous' poruke... Da izbegnemo razne padavicare...

Takodje, mogla bi i neka verifikacija godina da se uvede... Ovo ipak nije forum za osobe sa 14 godina...

Poz.
 
A shta... vi ovde imate vise nivoa 'vlasti'? ... ccc... Pa koliko znam, phpBB dozvoljava da se setuju neki forumi koji za ciju pretragu, unos i citanje morate biti registrovani...

Sta je sa trendom decentralizacije? :D

Poz.
 
A da nize vlasti predloze visim vlastima da samo registrovani mogu da postuju, a neregistrovani samo da citaju ? Mozda ce potrajati uvodjenje mere ali na kraju necemo morati slusati svasta... a ?
 
Hm ne znam zasto ali ova "Princeza sa posla" mi djeluje nekako sexualno nezadovoljenom...
Valjda zato sto kad se god prica o nekoj temi:) ona je tu nesto uradila ili se njoj nesto slicno desilo isl.Al' nema veze:) sam ti pisi Princezice kad imas o cemu:P
cao
 
Heh, Nikola tebi je smijesno kad joj ogulis bradu, ali da to dozivis na svojoj kozi, ne znam bas da li bi se smijao... :roll: :lol:
Nije bas ugodan osjecaj, kad ujutro pod rukom osjetis hrapavu, crvenu, iziritiranu kozu... Jos ako je toliko oguljeno da se i krasta napravi preko toga, bude prava fantazija... :roll: :roll: :roll: :? :? :?
Jest...bila i oguljena i crvena i krastava i još zezancije od kolega i koleginica...Ni puder nije pomogao :sad2:
 

Back
Top