Политичка превирања из дана у дан "Ништа нас не сме изненадити "

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.412
ауторска тема

Када сам после избора присуствовала разговору о резултатима избора , једна чланица ДС је поносно рекла како је Заветницима одзвонило и како су највећи губитници на изборима .."Они су прошлост , нема од њих више ништа" то су биле њене речи ..сад гледам кандидате на изборе локалне и видим да су Заветници у владајућој коалицији и вероватно ће победити , ДС тешко да ће добити неку велику подршку , видим да су се распали са својим колационим партнерима а Нестровић који је био највеће изненађење ће бити највећи губитник .

Невероватно како се промени све за неколико месеци и то из корена ..

Од највећих губитника Заветника до владајуће колације и од највећег изнеђења и успеха Несторвића до највећег губитника .

Ништа нас не сме изненадити
 
Можда Двери добију неке веће гласове јер су остали сами у националоној опозцији , можда то буде веће изненађење
Него да те питам ја нешто...
Шта ради Иван Ивановић ,Челник Покрета"НАШИ" у твом Аранђеловцу,како је Он и за кога ће да глаСА?
тИ ЊЕГА ПИТАЈ...
Кога ти Иван препоручи,њега заокружи.
Позд..
 
Ako bi samo bojkotovali Đilas, Ponoš i Dabrica to ne bi bila šteta nego i donekle prednost opoziciji. Pravi hendikep je što se Miloš odlučio na bojkot i njegovi birači ili neće izaći ili će glasati za desne opcije u vidu Nestora i onih što ne mogu preko cenzusa. Zato nema neke šanse u BG osim u slučaju da Savo bljesne ali male su šanse za to.
 
Ako bi samo bojkotovali Đilas, Ponoš i Dabrica to ne bi bila šteta nego i donekle prednost opoziciji. Pravi hendikep je što se Miloš odlučio na bojkot i njegovi birači ili neće izaći ili će glasati za desne opcije u vidu Nestora i onih što ne mogu preko cenzusa. Zato nema neke šanse u BG osim u slučaju da Savo bljesne ali male su šanse za to.

Заиста невероватно колико се ствари променило за само пар месеци , тако и подршка неким странкама ..Милош не излази а његови бирачи неће гласати за Нестровића и даље тврдим да ништа неће добити , ако буде паметан Нестровић , обзиром да је изгубио неповратно , боље му је да се спакује и оде у СНС или ДВЕРИ , али ми делује да ће пре код неког дела опозције западне .

Изгледа да је Нестровић био прозападни играч
 
Znao sam da će se ta Zmijica uvući u SNS i ujesti ga za srce.
Ta snaha iz šume Striborove jedino može biti na čelu ministarstva crne magije.

То је паметан потез , само тако може да настави да се бори за српске интересе , ако буде у владајућој коалицији .
 
Tako je.

Ja ne znam zasto dezurne srpske patriote na Krsti sada hejtuju Zavetnike?

To sto Milica otvoreno deli vrednosti Sluzbe, dok ste svi vi closet Udbasi, ne treba da pravi neku veliku razliku izmedju vas i nje, u tom vrednosnom smislu.

I vi, kao i ona, volite Sluzbu, pa je volite.

Ne folirajte se.

Милица је овим поступком , приступањем владајућој колацији , доказала своју политичку зрелост за разлику од других који су и даље не само да су политички незрели , него и емотивно и социјално и сваком смислу.

Наравно да ће да буде део владајуће колације и да је успела да неуспех превори у победу .свако ко одбија да буде део владајуће колације значи да једноставно нема интересовања за бољитак Србије и то значи да му је интересовање само да сруши уставни поредак .
 

Back
Top