Полиција захтева да се Кирби јавно извини!

Dakle zašto se svi amabasadori pre ulaska ne provere u smislu jel poznaju i priznaju naše granice ....koliko poznaju rezolucije UN , koliko poznaju Helsinški dogovor ....i u tom smislu .
Dakle pošalješ papir sa tim i sličnim pitanjima i čekaš odgovor ......kada neki amabasador prvi put promeni svoje mišljenje i ti promeniš svoje i povučeš potpis .

Хех... када би се такав приницип применио и на наше кадрове који су у дипломатији, ми не да не би смо имали амбасадоре, него ни петог и шестог секретара.
Пуно наших дипломата не зна ни један страни језик !
 
jel se corava sisa izvinula?

А коме? Министарство иностраних послова је то које је требало да реагује. То се није десило, шта више онај који командује министру иностраних послова се сагласио са усисивачем, тако да само министарство не види потребу да реагује и успротиви се команданту који је признао да је припадник шизофрене сорте

Синдикат полиције је за амбасадора потпуно небитан орган на чија прозивања није уопште дужан да одговара. Не би ме чудило да он заправо затражи извињење и лупи нове пацке овим нашим корисним идиотима на власти због таквог захтева синдиката
 
А коме? Министарство иностраних послова је то које је требало да реагује. То се није десило, шта више онај који командује министру иностраних послова се сагласио са усисивачем, тако да само министарство не види потребу да реагује.

Синдикат полиције је за амбасадора потпуно небитан орган на чија прозивања није уопште дужан да одговара. Не би ме чудило да он заправо затражи извињење и лупи нове пацке овим нашим корисним идиотима на власти због таквог захтева синдиката

od njegove uvrede narodu srpskom samo je gore ono ligavo acino uvlacenje i objasnjavanje sta je doticni time mislio.... sutra ce na zavrstanje usiju da ide... ti da ispravljas americkog ambasadora i tumacis njegov diplomatski nastup :lol:
 
od njegove uvrede narodu srpskom samo je gore ono ligavo acino uvlacenje i objasnjavanje sta je doticni time mislio.... sutra ce na zavrstanje usiju da ide... ti da ispravljas americkog ambasadora i tumacis njegov diplomatski nastup :lol:

У последње време ацек се превише пута бавио тумачењима шта је неко стварно рекао или урадио (усррао), па чак и сопствена дела. Преузео је улогу тоалет папира

Узгред, нешто је форум брљао, па се не види порука коју сам оставио на другој теми, да је онај текст Жељка Цвијановића чији си линк оставио одличан и заслужује да се појави на некој посећенијој теми и продискутује
 
I ja imam isto misljenje da su vecina malo shiznuli, a pri tome ne mislim na antisocijalizaciju i desocijalizaciju, to su ipak samo tegobe u odnosu na ovo sto Kirbi prica a i ja mislim.
A kad mislim, velike su sanse i da moze da se dokaze, samo sto kosta dokazivati nedokazanima, mnogo vise nego sto bi kostalo dokazivati normalnima, a i to puno kosta.
Prosecan IQ je pao, to se jos nekako nategnuto moze i dokazati, a da je javni IQ drasticno pao, to se ne moze dokazati ljudima odavde pa da si Bog.

Pre ovoga treba znati da je problem emotivizacije Balkana vec poznati problem i bilo je vise kongresa u Srbiji tim povodom.
Delimicno posledica rata, delimicno posledica antikomunizma a delimicno posledica tranzicije u kapitalizam.
Ovo u sredini je neophodno iz ugla stranih obavestajnih sluzbi zbog plasticnog oblikovanja naroda, da se ne javi memorija materijala.

U nauci i drustvenim naukama vec postoji 3 ili 4 fenomena koji nose ime po Balkanu ili delovima Balkana.Jer ovde su se prakticno testirale i ispoljile najprimarnije i najosnovnije reakcije i tokovi, koji su mogli dobri stratezi i da predvide, ali ucenjaci uvek vole da budu Napoleoni posle bitke.
Tako smo postali igraliste socioloskih i psiholoskih nauka sveta. Kazem u mnozini posto tu spadaju analiticke, destruktivne, razvojne i manipulativne tehnike, a to su razlicite nauke.


Замор материјала, да, могло би се и тако рећи.
 
У последње време ацек се превише пута бавио тумачењима шта је неко стварно рекао или урадио (усррао), па чак и сопствена дела. Преузео је улогу тоалет папира

Узгред, нешто је форум брљао, па се не види порука коју сам оставио на другој теми, да је онај текст Жељка Цвијановића чији си линк оставио одличан и заслужује да се појави на некој посећенијој теми и продискутује

pa to ovde pricam dugo, jer sve sto nam rade samo vodi ka tome... ne znam na koji blef bi nato okupirao ovu jadnu zemlju ako ne kao faktor mira posto se pokrljamo medjusobno a oni udju da zavedu mir ko u iraku...samo ne mogu da podele narod pa to ti je, pokusao bota sa dve srbije, pa ovaj danas, a pre svih vuk.... svi su oni njihovi eksponenti i imaju krv na rukama bili fini, duhoviti ili gedze ko ovi danas....
 
А коме? Министарство иностраних послова је то које је требало да реагује. То се није десило, шта више онај који командује министру иностраних послова се сагласио са усисивачем, тако да само министарство не види потребу да реагује и успротиви се команданту који је признао да је припадник шизофрене сорте

Синдикат полиције је за амбасадора потпуно небитан орган на чија прозивања није уопште дужан да одговара. Не би ме чудило да он заправо затражи извињење и лупи нове пацке овим нашим корисним идиотима на власти због таквог захтева синдиката


Баш то хтедох и ја да питам.

Прикладније питање би било - има ли Срба у влади Србије? :think:
 
pa to ovde pricam dugo, jer sve sto nam rade samo vodi ka tome... ne znam na koji blef bi nato okupirao ovu jadnu zemlju ako ne kao faktor mira posto se pokrljamo medjusobno a oni udju da zavedu mir ko u iraku...samo ne mogu da podele narod pa to ti je, pokusao bota sa dve srbije, pa ovaj danas, a pre svih vuk.... svi su oni njihovi eksponenti i imaju krv na rukama bili fini, duhoviti ili gedze ko ovi danas....

Да, а сада су кренули са опробаним кечевима из рукава. Паљењима застава, већ се умешали навијачи, тако је почело и пре двадесет и кусур година.

Ми смо мислили да је Шешељ пуштен да би испровоцирао власт, заправо сада се назире која је улога. Само да видимо како ће се одвијати следећи чин хашке представе
 
Да, а сада су кренули са опробаним кечевима из рукава. Паљењима застава, већ се умешали навијачи, тако је почело и пре двадесет и кусур година.

Ми смо мислили да је Шешељ пуштен да би испровоцирао власт, заправо сада се назире која је улога. Само да видимо како ће се одвијати следећи чин хашке представе

uzmi chips kokice pivo sok scotch rakiju ili sta vec preferiras i samo prati pozoriste... i gledaj kako se raja lozi i strasno navija....dok je ovaca bice i sisanja
 
Баш то хтедох и ја да питам.

Прикладније питање би било - има ли Срба у влади Србије? :think:

Руски амбасадор је тада лепо поставио питање и наишао на бурну реакцију. Данас нас јенки усисивач назове шизофреничарима, а онај наш то прихвати као комплимент

- - - - - - - - - -

uzmi chips kokice pivo sok scotch rakiju ili sta vec preferiras i samo prati pozoriste... i gledaj kako se raja lozi i strasno navija....dok je ovaca bice i sisanja

Бојим се да су овце сада измучене, превише пута шишане, слабо храњене, ново руно слабо нарасло, а и то што је нарасло је лошег квалитета. Још мало па клање
 
pa to ovde pricam dugo, jer sve sto nam rade samo vodi ka tome... ne znam na koji blef bi nato okupirao ovu jadnu zemlju ako ne kao faktor mira posto se pokrljamo medjusobno a oni udju da zavedu mir ko u iraku...samo ne mogu da podele narod pa to ti je, pokusao bota sa dve srbije, pa ovaj danas, a pre svih vuk.... svi su oni njihovi eksponenti i imaju krv na rukama bili fini, duhoviti ili gedze ko ovi danas....

nemoj mi vređaš komšije fin i pošten svet .....mislim gedže :)

Što se tiče pizdarija ....pa ja ne verujem baš u to jer se radi o običnim pičkicama a ne nekim koji bi se stvarno borili za svoje ideale , mislim ono lopovluk , krađe , prisvajanje tuđe imovine / mada je to sve isto ali čisto da pomisle da su svestrani :hahaha: / .
Nama treba dva pametna Srbina da vode državu i sve bi bilo u redu .
 

Back
Top