Полиција захтева да се Кирби јавно извини!

Ovo cak nije ni uvreda , ovo je pisanje po jednom narodu.

Pa naravno da je "pisanje" kad u Srbiju salju trecerazredan kadar koji ne ume da sastavi recenicu, mada mozda to i namerno cini.

- - - - - - - - - -

Americki ambasador nas sve uvredio a Vucic i cela vlada Srbije CUTE

Jos ga i "tumace".

Ali interesantno je da se ni ostale politicke partije ne oglasavaju. Da li je moguce da su bas svi tolike ulizice?
 
Poslednja izmena:
Не ћуте.
Вучић је одржао још једну у низу безбројних конференција за медије и рекао да се слаже од речи до речи са Кирбијем.

Тачно! Ево са сајта СНС-оваца
https://www.sns.org.rs/novosti/vesti/vucic-piloti-nisu-krivi-oni-su-herojiСлажем се с Кирбијем, ми јесмо у шизофреној ситуацији Вучић је изјавио да је сагласан с изјавом америчког амбасадора Мајкла Кирбија да је Србија у шизофреној ситуацији те да српски премијер треба да помири "емоционално добар однос грађана Србије према Русији и њихову жељу да живе као у Европи".
Вучић је, одговарајући на питања новинара на прес конференцији у Влади Србије, негирао да је Кирби рекао да су Срби шизофрен народ, већ је, како је навео, рекао да се налазимо у "помало шизофреној ситуацији где имамо емоционално добар однос према Русима, док с друге стране желимо да живимо као у Европи"."Сагласан сам са сваком речју коју је јуче изговорио, осим са оним лепим речима које је о мени изговорио. Увек више волим да слушам Б92 и Н1 када о мени говоре, него када говори Мајкл Криби. Кирби много лепо говори у односу на њих", рекао је Вучић.

****************************
.....................
 
Pa naravno da je "pisanje" kad u Srbiju salju trecerazredan kadar koji ne ume da sastavi recenicu, mada mozda to i namerno cini.

- - - - - - - - - -



Jos ga i "tumace".
Pa on je lepo sastavio recenicu i rekao sta misli o ljudima u zemlji Srbiji. On je zasigurno neki trecerazredni, ali mi imamo minsitra za spoLne poslove
koji je prvorazredan politicar, ali eto, on se ne javlja.

Kao da ne postoji.
Ruzic hoce da ga smeni, partija pala na 7%, peihodi spali na nulu, sve je preuzeo Vucic.


na kraju ce mu pakt sa vucicem okoncati politicku karijeru, bas kao sto je i dinkari.
 
Тачно! Ево са сајта СНС-оваца
https://www.sns.org.rs/novosti/vesti/vucic-piloti-nisu-krivi-oni-su-herojiСлажем се с Кирбијем, ми јесмо у шизофреној ситуацији Вучић је изјавио да је сагласан с изјавом америчког амбасадора Мајкла Кирбија да је Србија у шизофреној ситуацији те да српски премијер треба да помири "емоционално добар однос грађана Србије према Русији и њихову жељу да живе као у Европи".
Вучић је, одговарајући на питања новинара на прес конференцији у Влади Србије, негирао да је Кирби рекао да су Срби шизофрен народ, већ је, како је навео, рекао да се налазимо у "помало шизофреној ситуацији где имамо емоционално добар однос према Русима, док с друге стране желимо да живимо као у Европи"."Сагласан сам са сваком речју коју је јуче изговорио, осим са оним лепим речима које је о мени изговорио. Увек више волим да слушам Б92 и Н1 када о мени говоре, него када говори Мајкл Криби. Кирби много лепо говори у односу на њих", рекао је Вучић.

****************************
.....................

Pa ne, on ga prvo "tumaci" da bi umanjio znacaj njegovih reci, a posle se kao slaze s njim. Sta tu ima i da se slozi? Kao da su sve zemlje okrenute EU bas "svim srcem" okrenute, pa smo mi neki izuzetak? Samo ga pravda bezveze...

Pa on je lepo sastavio recenicu i rekao sta misli o ljudima u zemlji Srbiji. On je zasigurno neki trecerazredni, ali mi imamo minsitra za spoLne poslove
koji je prvorazredan politicar, ali eto, on se ne javlja.

Kao da ne postoji.
Ruzic hoce da ga smeni, partija pala na 7%, peihodi spali na nulu, sve je preuzeo Vucic.


na kraju ce mu pakt sa vucicem okoncati politicku karijeru, bas kao sto je i dinkari.

Ma neka rade sta hoce, nije me briga za njihovu polularnost koju ionako mere svaki dan kao neka baba bore umesto da shvate bice ovog naroda.
 
Премијер је изјавио да је сагласан са изјавом америчког амбасадора Мајкла Кирбија да је Србија у шизофреној ситуацији те да српски премијер треба да помири „емоционално добар однос грађана Србије према Русији и њихову жељу да живе као у Европи“.

Вучић је, одговарајући на питања новинара на прес конференцији у Влади Србије, негирао да је Кирби рекао да су Срби шизофрен народ, већ је, како је навео, рекао да се налазимо у „помало шизофреној ситуацији где имамо емоционално добар однос према Русима, док с друге стране желимо да живимо као у Европи“.

Сагласан сам са сваком речју коју је јуче изговорио, осим са оним лепим речима које је о мени изговорио“, рекао је Вучић.

Б92, РТС
********************************

Ето, и Вучић сматра да смо шизофрени попут оног усисивача.
Сад је ред да синдикат полиције затражи и да се Вучић извини.


Мјок, није Вучић ни чуо то с чим је, наводно, сагласан, он је чуо само оне 'лепе речи', с којима, наводно, није сагласан. :lol:

Јаоооо, земљо Србијооооо....
 
Kako, bre?

Pa mora da nisu nesto dobro razumeli...

Ja sam bas slusao kako je Premijer demantovao tu dezinformaciju i tvrdi da je gospodin Kirbi rekao da su Srbi u "sizofrenoj situaciji" :rtfm:


А ја сам слушала оригинал говор амбасадора шарлатана на Б92 истог дана. Што се мене тиче, премијер може да дуби на трепавицама, код мене неће проћи његове лажи јер сам видела својим очима и чула својим ушима шта је рекао гос'н усисивач.
Осим ако сам помало шизофренична, те ми се причинило? :evil:
 
I ja imam isto misljenje da su vecina malo shiznuli, a pri tome ne mislim na antisocijalizaciju i desocijalizaciju, to su ipak samo tegobe u odnosu na ovo sto Kirbi prica a i ja mislim.
A kad mislim, velike su sanse i da moze da se dokaze, samo sto kosta dokazivati nedokazanima, mnogo vise nego sto bi kostalo dokazivati normalnima, a i to puno kosta.
Prosecan IQ je pao, to se jos nekako nategnuto moze i dokazati, a da je javni IQ drasticno pao, to se ne moze dokazati ljudima odavde pa da si Bog.

Pre ovoga treba znati da je problem emotivizacije Balkana vec poznati problem i bilo je vise kongresa u Srbiji tim povodom.
Delimicno posledica rata, delimicno posledica antikomunizma a delimicno posledica tranzicije u kapitalizam.
Ovo u sredini je neophodno iz ugla stranih obavestajnih sluzbi zbog plasticnog oblikovanja naroda, da se ne javi memorija materijala.

U nauci i drustvenim naukama vec postoji 3 ili 4 fenomena koji nose ime po Balkanu ili delovima Balkana.Jer ovde su se prakticno testirale i ispoljile najprimarnije i najosnovnije reakcije i tokovi, koji su mogli dobri stratezi i da predvide, ali ucenjaci uvek vole da budu Napoleoni posle bitke.
Tako smo postali igraliste socioloskih i psiholoskih nauka sveta. Kazem u mnozini posto tu spadaju analiticke, destruktivne, razvojne i manipulativne tehnike, a to su razlicite nauke.
 
Na Novostima kazu da je Kirbi rekao da su Srbi pomalo sizofreni

Znaci nije rekao da smo u sizofrenoj situaciji, kako Vucic spinuje, vec da smo SIZOFRENICARI

Тачно, тако је рекао - ја сам га лично чуо ..... проблем је у томе ШТО ЈЕ СНИМАК НЕТРАГОМ НЕСТАО.......:per:
 
Policija zahteva da se Kirbi javno izvini

BEOGRAD- Sindikat Zaposlenih Policije u svom saopštenju najoštrije osuđuje izjavu američkog ambasadora Majkla Kirbija koji je u medijima naveo da su „Srbi su pomalo šizofreničari“.


Ambasador SAD Majkl Kirbi (prinskrin Jutjub)


U sindikatu kažu da ovakva izjava ambasadora Amerike ponižava sve građane Srbije, ponižava sve profesije u Srbiji počev od Predsednika RS, Vlade, zaposlene u svim ministarstvima ( Policije, Zdravstva, Pravosuđa, Prosvete, Vojske, sve zaposlene u javnim preduzećima, sve građane koji su bez zapošljenja, svako dete).

Rukovodstvo sindikata napominje da je nasuprot izjavi ambasodara Amerike, srpska nacija izuzetno zdrava i izuzetno pametna, da zna šta hoće i šta želi, navodi se u saopštenju.

Policajci pozivaju ambasadora Amerike Majkla Kirbija da se zbog ovakve izjave izvini javno celokupnom Srpskom stanovništvu, kao i sve nadležne institucije da nam se priključe i sve medije i zatraže izvinjenjnje u cilju zaštite Srpske nacije.

Izvor: Pravda
http://www.pravda.rs/2015/04/05/policija-zahteva-da-se-kirbi-javno-izvini/
**************************************************************************************************************************************

Не сећам се да је раније полицијски синдикат коментарисао политичка дешавања ни коментаре разних окупационих представника. Ово је, мислим, први пут.
Изгледа ми да је незадовољство толико велико у народу, да ни међу полицијом више нема стрпљења и толеранције на немешање у политику, па је овај догађај само "прелио препуну чашу".
Не би ме чудило и да полиција откаже послушност окупационом режиму у Београду чији је саставни део амбасада САД
.

Opet se slinavi neša qrči.
 
Ja sad ne umem da sebi objasnim zbog čega tolika povika na ambasadora Kirbija a ne recimo na one koji su mu svojim potpisom dopustili da uđe u državu .

U ameriku ne može da uđe niko ko laje ili je lajao ili ima nameru da laje protiv države .......meni je to pošteno .....idi u pizdu materinu pa tamo laj koliko 'oćeš .

Dakle zašto se svi amabasadori pre ulaska ne provere u smislu jel poznaju i priznaju naše granice ....koliko poznaju rezolucije UN , koliko poznaju Helsinški dogovor ....i u tom smislu .
Dakle pošalješ papir sa tim i sličnim pitanjima i čekaš odgovor ......kada neki amabasador prvi put promeni svoje mišljenje i ti promeniš svoje i povučeš potpis .
 

Back
Top