Pokloni za razne namene

I moja prva koju sam pravila :)
A ideju sam pokupila sa YouTube-a još prošle godine.
Nije neka pompezna jer mi je bilo u interesu da više dam u kešu, nego da sve uložim u diaper cake, kako se zapadnjački zove torta od pelena :lol:
 
Ovako je izgledala kad je predata kome je i namenjena
KIF_0139-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako bi to naši ljudi prihvatili, svi se oduševe kada vide, svi hoće, ali kada im kažeš cenu...
Oni odlepršaju sa svim onim lepim rečima hvale...
U TC Ušće izlaže jedna ženica, cena je 4000 din, samo pelene, sa 3 trake i 1 mašnom.Ne znam da li proda ijednu...
I ja za sada uživam praveći ih za meni drage ljude...
 
Ne znam kako bi to naši ljudi prihvatili, svi se oduševe kada vide, svi hoće, ali kada im kažeš cenu...
Oni odlepršaju sa svim onim lepim rečima hvale...
U TC Ušće izlaže jedna ženica, cena je 4000 din, samo pelene, sa 3 trake i 1 mašnom.Ne znam da li proda ijednu...
I ja za sada uživam praveći ih za meni drage ljude...

Ma sve je do reklame...i upakovano g... da se reklamira našlo bi put do kupca...
Ali reklama je skupa. Mislim na reklame u emisijama. Čini mi se kad se reklamira na taj način da ljudi imaju više poverenja, nego spot od 30 sec ili minut, koji proleti u toku flma ili u reklamnom bloku između dve emisije.

A u pravu si za cenu :)
 
to je tako kod nas,a ako bi mi nekad ustrebala pomoc prijatelja,mada su mi kod svih prijatelja i rodbine vec zakmecali klinci eto mene.Ko nam je kriv kad smo svestrane samo ne znam sto je to cucalo bar u meni,trebalo je da se udam da bi mi proradile vijuge za kreativnost.
 
Bolje ikad da prorade, nego nikad. ne treba biti pasivan, barem ja nisam, sve sam probala da radim i još uvek me sve zanima.Kako sam ovo rekla, ispade da imam 69 godina...:hahaha:

A kada se udaš, prorade ti mnoge vijuge, a kreativnost naročito :zcepanje:

Slobodno se javi pa dodji da pravimo pampers.:bye:
 
Ma sve je do reklame...i upakovano g... da se reklamira našlo bi put do kupca...
Ali reklama je skupa. Mislim na reklame u emisijama. Čini mi se kad se reklamira na taj način da ljudi imaju više poverenja, nego spot od 30 sec ili minut, koji proleti u toku flma ili u reklamnom bloku između dve emisije.

A u pravu si za cenu :)

I ti si u pravu za reklame u filmovima, ja dobijem ospice kada ih vidim, pa obično ustanem i odem do onog mesta gde car ide peške.:rumenko:
Ali opet ti nekako udju u uši, i ne možeš a da ih ne čuješ.
A te reklame na TV-u mogu da plate samo veliki brendovi, i "biznismeni", a ja sam daleko od toga...:besna:
 
e sad sam se setila,porodila nam se koleginica i valjda cemo obici bebu pre nego sto prohoda,kako to obicno biva,a koleginice sa posla neki dan razgledale forum i jedna me pita za tortu sa pampersom:"je li majke ti a sta je ono?"Ja sam sva vazna objasnila kako je to sad hit poneti nekome za babine,pa mogla bih naravno da se napravim malo vazna pred njima,kad budemo isli na babine.Hvala na pozivu.
 

Back
Top