Pojačani osjećaj usamljenosti nakon duljeg vremena provedenog s više ljudi

Udaljili z og svađe vezano za jednog prijatelja koji nije iz ovog grada, ali je došao prije nekoliko dana

A značili su, dosta smo se zbližili
Moje mišljenje...da ste toliko bili bliski, jedna svadja nije mogla da vas odvoji. Možda ste samo sa tvoje strane bili bliski, a oni nisu delili to mišljenje, pa su svadju iskoristili kao povod, a uzrok je možda dublji.
 
Moje mišljenje...da ste toliko bili bliski, jedna svadja nije mogla da vas odvoji. Možda ste samo sa tvoje strane bili bliski, a oni nisu delili to mišljenje, pa su svadju iskoristili kao povod, a uzrok je možda dublji.
Pa i to.

Očito sam ja bio naivni optimist, jer moguće je da su se čekale neke greške, pa da imaju opravdanje da se udalje
 
Ne bih rekla da si naivni optimista, jer ljudi često vide nečega čega nema u odnosima sa drugima. Ako si ti takav, ne mora da znači da su i oni
Ja sam neko vrijeme bio pesimističan, i onda kad se vratio optimizam, nekako mi se veoma naglo pojačalo samopouzdanje, zato nekako i boli miris pesimizma, ili njegov povratak
 
@Maeeeestro Kako bi ti definisao reč "prijateljstvo"? Zašto je tebi toliko važno prijateljstvo?

Pitam jer vidim da se mnoge tvoje teme odnose na prijateljstvo.
Prijateljstvo - ljudsko ponašanje, svjesnost da netko želi biti čovjek prema meni, i da jest čovjek prema meni, obostrano pomaganje jest logično, ali ja u nekim slučajevima više pomažem, nego što drugi pomažu meni,ali dto
 
Koliko ima smisla,, popravljati" neke odnose? I to one odnose koji su i inače bili promjenjivi, ali došlo je do nekog razdoblja prejakih razlika?
Neko veče sedim i pomislim iz dosade da pošaljem poruku osobi koju sam volela najviše na svetu... ali ona mene nije.
Noć je prošla, a ujutro sam osetila potrebu da izbrišem svako postojanje te poruke, tog obraćanja, iako sam samo pitala: "Kako si?". Da izbrišem i deaktiviram i poslednju društvenu mrežu gde sam imala konekcije sa tom osobom.
Nisam proveravala da li mi je odgovorio, moj inbox je ostao netaknut i nepročitan zauvek.
Osećam se bolje... Nema više ničega što nas veže. Konačno je gotovo!
Nema platformi na kojima se pratimo više.
Konačno mogu da krenem dalje!
 
Neko veče sedim i pomislim iz dosade da pošaljem poruku osobi koju sam volela najviše na svetu... ali ona mene nije.
Noć je prošla, a ujutro sam osetila potrebu da izbrišem svako postojanje te poruke, tog obraćanja, iako sam samo pitala: "Kako si?". Da izbrišem i deaktiviram i poslednju društvenu mrežu gde sam imala konekcije sa tom osobom.
Nisam proveravala da li mi je odgovorio, moj inbox je ostao netaknut i nepročitan zauvek.
Osećam se bolje... Nema više ničega što nas veže. Konačno je gotovo!
Nema platformi na kojima se pratimo više.
Konačno mogu da krenem dalje!
To je vrlo vjerojatno bolno, to kad više nema povezanosti
 

Back
Top