Pohvalite se III

haos
kakvih sve dogodovstina imam sa tih trazenja posla to je sou
toliko olosa ima da je to strasno

pre neki dan sam stigla do ulice u kojoj je studio, da bi dok sam koracala ulicom dobila poruku ajde dodji u 11 na sastanku sam, a bilo 10 min do 8, u 8 zakazan razgovor
zamisli
ja zovem ne javlja se kurrvetina, kakav bre sastanak u 8 ujutru ona moze da ima, takva je vrsta posla nema sastanaka tako rano, spava bre garant
ja joj napisem jedno kulturno napusavanje, na sta vam lici ovaj neprofesionalizam da 10 min pred dogovoreni sastanak vi otkazujete, i kakvo je ovo ophodjenje bez persiranja, naucite da se ponasate i da persirate, a ja da vam dolazim ponovo ne pada mi napamet, sa ovakvim ponasanjem radnika nikad naci necete...i posaljem....mars bre, boze koliko olosa ima strasno...
Па добро, можда те тестирала за рад на кратком повоцу.
Ајд тамо, ајд овамо, и немој да ми засладиш кафу... све је добро док се на вријеме покажу
 
Па добро, можда те тестирала за рад на кратком повоцу.
Ајд тамо, ајд овамо, и немој да ми засладиш кафу... све је добро док се на вријеме покажу

ja da radim ocu sve sto kazes, dokle god sa postovanjem kazes
a za takve olose imam resenje po kratkom postupku
kad je ustala oko podneva odgovorila mi nesto u fazonu pa dobro ti nadji bolje ako mislis da mozes....jos ce i da se raspravlja hbt...samo sam se nasmejala i obrisala
seljancuro pa nismo mi ovce cuvale zajedo pa da se preko plota svadjamo ...i to oce da bude poslodavac
sta se desilo sa profesionalizmom

a davno jos, mladjana sam bila, dozivela sam da me na razgovru jedna krava pita sta sam u horoskopu, ja kazem zbunjeno, a ona mrtva ladna tefteri u notes pored mog imena, pita jel znas podznak, reko ne, ja to ne pratim
nije me zvala da radim, vrv nam se ne poklapaju astroloske karte :pop:
 
idi u dupe
ozenjen covek bre
ma ovo je svaleraska profesija znam ja to, kapiram ja da se on kresse po sokaci kad skljoca modele, dok zena cuca decu kuci
nije to sigurna sam, stvarno mu treba neko da zna posao, lepo smo caskali, ko drugari

a kako ti nije bilo jasno sto te zaposlio a nemas ni jednu kvalifikaciju za to radno mesto :huh: stvarno nisi ocekivala to?
to ko da sam ja juce otisla i rekla znate ja drzim na automatik modu i slikam kompaktnim aparatom, a on se odusevi i primi me...pa sou

- - - - - - - - - -



:zag: hvala

- - - - - - - - - -

sad drzite fige da probni rad prodje sve ok, inace cu sve da vas banujem :lol:
pa naravno da sam znala,al sam i znala da od mene nece to da dobije
al on nije u startu znao:lol:
 
to je i on reko
pazi sta se desilo
posle onog izjebavanja sa vezistom u onoj firmi za retusiranje, ja popickim, inace oglasa za ovu vrstu posla nema, jer u ovoj bransi sve ide na koga znas...
freelens mi nije dovoljan, ocu jos, sto zbog samog posla i usavrsavanja sto zbog para bre
jel nema oglasa jel ocete na poznanstvo, pa mamicu vam
uvatim zaredjam sve poznate foto firme, i svima posaljem mail, ono forma kao propratno pismo, dodatak cv i portfolio...
ocekujuci da se nista desiti nece, ali jednostavno sam morala, vise mi je sve dopizelo bre
da bi bio heben moras da se naguzis, jel tako, ajde da se naguzim
ako nece muhamed bregu, breg ce muhamedu, ja sam taj breg
to bilo za vikend sad
juce me zove ovaj, kaze primio sam vas mail, jel se znamo mi, reko ne, kaze pa ja trazim radnicu, i bas sam pustio buvu okolo ovih dana dal neko zna nekoga, pa sam zato pomislio da vam je neko reko
reko ne, ja mu kazem otvoreno tako i tako
ajde dodjite na razgovor
odlazim ja kaze on da li mi verujes da sam mail citao 20 puta, ja kaze nisam mogao da verujem, nikad mi se ovako neko nije pojavio, obicno je povuci potegni da nadjes osoblje
ja mu kazem ovo za muhameda i brega on se smeje, kaze ja ne verujem kako smo se poklopili, kaze sudbina, bas kad ja trazim eto vas s neba :lol:
sedeli smo sat i po caskali ko da se znamo sto godina o svemu i svacemu
kaze on meni na kraju, vidi 80 posto ocu tebe, ali da te ne lazem obecao sam prijatelju da cu mu sa cerkom obaviti razgovor, i sa bivsom radnicom koja bi da se vrati ona je dobro radila, zvacu te sutra da ti javim
ja se tu razocaram, reko ma nema sanse onda, il ce vezistikinju il ce da ide na siguricu sa bivsom
eto ga malo pre zove ajde od sutra probni :lol:

jutros me zove jos jedan sto sam mu isto poslala mail kad i ovom, da odem na razgovor...otici cu...al mi je ovaj bitniji jer je jaca firma postoji decenijama, znam tu firmu, onaj drugi mi je nepoznat

- - - - - - - - - -



prva si mi na spisku :ortakinje:

Bravo Metlice, svaka cast, tako se to radi!!!! :klap:

Nek ti je sa srecom!!!
 
idi u dupe
ozenjen covek bre
ma ovo je svaleraska profesija znam ja to, kapiram ja da se on kresse po sokaci kad skljoca modele, dok zena cuca decu kuci
nije to sigurna sam, stvarno mu treba neko da zna posao, lepo smo caskali, ko drugari

a kako ti nije bilo jasno sto te zaposlio a nemas ni jednu kvalifikaciju za to radno mesto :huh: stvarno nisi ocekivala to?
to ko da sam ja juce otisla i rekla znate ja drzim na automatik modu i slikam kompaktnim aparatom, a on se odusevi i primi me...pa sou

- - - - - - - - - -



:zag: hvala

- - - - - - - - - -

sad drzite fige da probni rad prodje sve ok, inace cu sve da vas banujem :lol:

Чекај, бре, дете, јел' то сад значи да преподне нећеш да се дружиш са нама :evil:
 
Čestitam svima koji su dobili posao, nije to lako ostvariti danas u Srbiji. :klap:

Ja posao već imam, ali mogu da se pohvalim da sam danas naučio skil brisanja guze levom rukom!:D
Ambidexterity mi se podigao za jedan poen.:mrgreen:
 
Hvalim se da je Dušan potpisao ugovor na neodređeno. :vatromet:

E pa super
Ovo je takoreci egzotika u srb
Ja u rl znam samo jednu osobu koja je dobila ovo....de mi zivimo hbt
Nemam pojma sta ti dete radi al sta god da je neka je nesto sto voli, sve ostalo je lakse onda :ok:

- - - - - - - - - -

Bravo Metlice, svaka cast, tako se to radi!!!! :klap:

Nek ti je sa srecom!!!

:cmok: Hvala srce

Kakvo vam je vreme sad, bese si kukala na -20 jel pocela da se dize malo temp?
Ovde bije kosava, minus je i veje sneg, takoreci mozemo da vam odrzimo predavanje kako se to radi :lol:

- - - - - - - - - -

omg ))))))))))))))))))))))))))).
ispalo mi jedno oko od muke

Iskopaj drugo, simetrije radi :)
 

Back
Top