Pogreshne osobe?

Jesam........ludo sam bila kao mlada zaljubljena u jednog pogresnog.Mnogo se napatila i namucila zbog te ljubavi.......2 godine,zaista je puno bio stariji od mene,ja sam ga bas,bas volela........ali taj covek nije bio za mene definitivno.Mnogo mi je bola naneo,u tim da tako kazem 'neznim godinama'.
Mislim da sam ga i u jednom periodu zivota mrzela,a opet sam ga volela.Mada,kada je nastradao bilo mi je uzasno tesko,iako sam tada dugo vec bila sa jednim drugim.A bilo mi je zao........sto nisam stigla da mu kazem....da mi ipak idalje nedostaje....posle svega.
 
Emily_Bg:
Jesam........ludo sam bila kao mlada zaljubljena u jednog pogresnog.Mnogo se napatila i namucila zbog te ljubavi.......2 godine,zaista je puno bio stariji od mene,ja sam ga bas,bas volela........ali taj covek nije bio za mene definitivno.Mnogo mi je bola naneo,u tim da tako kazem 'neznim godinama'.
Mislim da sam ga i u jednom periodu zivota mrzela,a opet sam ga volela.Mada,kada je nastradao bilo mi je uzasno tesko,iako sam tada dugo vec bila sa jednim drugim.A bilo mi je zao........sto nisam stigla da mu kazem....da mi ipak idalje nedostaje....posle svega.

Uffffff, sorry...strasno... :cry:
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu? Koliko je trajalo? Da li ste bili kivni na sebe kada su se vashe predpostavke ispostavile kao tachne?
PA NAKON PAR DANA VEZE,lako se vidi ko je za koga i kako ce to zavrsiti,.
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu? Koliko je trajalo? Da li ste bili kivni na sebe kada su se vashe predpostavke ispostavile kao tachne?

trajalo nekih dva meseca, desilo se samo jednom...još uvek sam kivna na sebe i mnogo bih volela da se ta dva meseca ne sećam..
 
chika_doktor:
haustor mi je oduvijek bio fuj fujova kao i trenutna retardirana romantika...romantika nije e danas se volimo a sutra cu ti malo razbiti glavu i pokkarati 67 riba...za mene je to vise trajna kategorija

Cini mi se da nisi uhvatio kontekst. Postovala je Gazdarica deo iz te pesme, pa sam se ja nadovezala, pa je neko pitao koja je pesma u pitanju. Koya je samo pomogao osobi koja je pitala.
Pesma inace nema veze nikakve sa romantikom, vec sa samoubistvom (procitaj pazljivije text)...ako cesh bash u detalje....I vrlo je mrachna... :wink:
Ali nema veze doco..pozdrav za tebe... :)
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu? Koliko je trajalo? Da li ste bili kivni na sebe kada su se vashe predpostavke ispostavile kao tachne?


Sta bi? :shock:
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu? Koliko je trajalo? Da li ste bili kivni na sebe kada su se vashe predpostavke ispostavile kao tachne?

Ne postoje pogresne osobe ( kao sto neko vec napisa )......nikada mi se nije desilo, da znam da neka osoba nije za mene.....ali mi se desilo da se ludo zaljubim, i jako zavolim...da bi nakon par godina mozda spustila loptu i shvatila, da je "problem" tesko premostiv....
Iako sam ustvari znala za taj "problem" koji i nije bio problem niti je sad neki ali..jedno je teorija, sasvim drugo praksa....

Mislim, da nema nista gore od toga kad u vezi nema nekih strasnih trzavica, problema i postoji ljubav...a ti moras dalje da nastavis sam...zivot je ponekad jedno veliko s*anje....

Juhej.....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_49.gif
 
Emily_Bg:
Jesam........ludo sam bila kao mlada zaljubljena u jednog pogresnog.Mnogo se napatila i namucila zbog te ljubavi.......2 godine,zaista je puno bio stariji od mene,ja sam ga bas,bas volela........ali taj covek nije bio za mene definitivno.Mnogo mi je bola naneo,u tim da tako kazem 'neznim godinama'.
Mislim da sam ga i u jednom periodu zivota mrzela,a opet sam ga volela.Mada,kada je nastradao bilo mi je uzasno tesko,iako sam tada dugo vec bila sa jednim drugim.A bilo mi je zao........sto nisam stigla da mu kazem....da mi ipak idalje nedostaje....posle svega.

Poznata ma ta prica...dozivela....samo sto je medju zivima...hvala bogu.... ;)
 

Back
Top