Pogreshne osobe?

Jao jao kako smo osetljive. Vas yebe to sto ste odyebane bile zato sad smatrate da su to pogresne osobe. Zene zapamtite da pi,ca koja se ne trudi ne bude dugo glavna i jedina jednoj kiti.
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu?
ne mozes da se vezes za pogresnu osobu.
mozes da se vezes za tripcinu o osobi.
ili za ono sto je u toj osobi pravo za tebe (ma koliko ti bilo glupo to sebi da priznas).
 
SANDRINAbg:
Pa iskustvo vise...to, jel' mi drago :smile:

A ovo prvo...pa na njega se odnosi pesmica :
...svaka ti je dala,
a ja sam te za'ebala,
prema tome...ko te 'ebe..."
:mrgreen:


A ti mu nisi dala? Pa pazi ne moraju sve zene dati. Neke su bolje za torbanje neke su dobre za ici na kafu s njima ili pivo.

Ne mozes u svemu biti najbolji.
 
rastamann:
Koliko ste puta bili sigurni da je neko pogreshna osoba za vas i da od toga ne moze da se izrodi nishta, ali ste se ipak vezali sa istu? Koliko je trajalo? Da li ste bili kivni na sebe kada su se vashe predpostavke ispostavile kao tachne?
Tako nikad. Jer nisam nikad mogao da podnesem da u startu vidim da ce nesto da bude konfliktno i da pokusam da ignorisem i nastavim. Neke razlike su nepremostive i cim vidim u startu da je tako, nema dalje, uopste necu da razmisljam, jer znam da ce pre ili kasnije neminovno da pukne ili postane beskonacna agonija. Da mi zbog takvih gluposti opada kosa, to mi ne treba.
Najvise sto mogu da prihvatim u takvom odnosu je druzenje u krevetu, ostalo me ne zanima.
Tek kad iz serije prvih kontakta ni ne naslucujem nikakvu nepremostivu prepreku, onda mogu da razmisljam o nekoj vezi.

Al' sam bio par puta, u obrnutoj situaciji. Da za osobe koje su mi se isprva cinile kao neki totalno drugi svet, se kroz dublji kontakt ispostavi da smo mnogo blizi nego sto mislimo. Ovo su bile mnogo interesantnije situacije. Teraju te na postavljanje nekih pitanja i ruse predrasude.
 
sinnke:
Ma sta me briga sto tebe mrzi, zelim znati.

Brzo napisi jer nemam vremena da dugo jos budem na forumu.

Pa vec sam o tome pisala...covek ima drugarice vestice, koje su mi zagorcavale zivot, a kako su prijatelji tvoje najbolje ogledalo , iliti , s kim si, takav si , k'o rekoh, bolje da ja uhvatim put pod noge i nestanem... :?

Kako rekoh, ostalo je istorija... :confused:
 
SANDRINAbg:
Pa vec sam o tome pisala...covek ima drugarice vestice, koje su mi zagorcavale zivot, a kako su prijatelji tvoje najbolje ogledalo , iliti , s kim si, takav si , k'o rekoh, bolje da ja uhvatim put pod noge i nestanem... :?

Kako rekoh, ostalo je istorija... :confused:

E sad ti znas da je on pao pod uticaj prijatelja. Filozofiranje ubija svaku car seksa i veze.

I sta i da je maznuo prijateljicu vesticu pa dodje tebi jos divlji s kitom zacaranom koja nikad ne pada i bude tvrda kao kamen.
 
sinnke:
E sad ti znas da je on pao pod uticaj prijatelja. Filozofiranje ubija svaku car seksa i veze.

I sta i da je maznuo prijateljicu vesticu pa dodje tebi jos divlji s kitom zacaranom koja nikad ne pada i bude tvrda kao kamen.

Ma zabole me...i pa to...meni takav ne treba ...nek' mu se razbije u toj njegovoj drugarici...tako mu i treba...i nemoj da me nerviras ... :twisted:

necu da pricam o Onn-njemu... :-?
 
Шта значи погрешан? Онај који није прави?

Не верујем ни у праве, ни у погрешне. Ако ми је било лепо са неком особом, толико да се емотивно вежем, онда није било ничег погрешног у томе.

То што се нешто распадне после одређеног времена, не значи да није ваљало никада.
 
HOCE LI NEKO DA KAZE VISE O KOJOJ PESMI SE RADI?...SVI CITIRATE ISTU PESMU I STVARNO SU STIHOVI DA SE najezis...ko je to napisao ili bar postujte celu pesmu da ne guglam ako je vec imate....
a sto se tice teme...bio sa pogresnom...i bio pogresan...u stvari onda je mislila da sam pogresan...a sad me kumi da se vratim...imam posla sa labilnom osobom ...
 
ALTEC:
HOCE LI NEKO DA KAZE VISE O KOJOJ PESMI SE RADI?...SVI CITIRATE ISTU PESMU I STVARNO SU STIHOVI DA SE najezis...ko je to napisao ili bar postujte celu pesmu da ne guglam ako je vec imate....
a sto se tice teme...bio sa pogresnom...i bio pogresan...u stvari onda je mislila da sam pogresan...a sad me kumi da se vratim...imam posla sa labilnom osobom ...


Haustor - Sal od svile

Jezimo se zato shto je pesma bash bash mracna...tj. tekst pesme...A inace je jako dobra..:)
 

Back
Top