"Pogledaj u sutra" - Cveta Majtanovic

As promised.:D

free7jr.png

getmemy3ci.png

gotitall3je.png

onegoalonepassion7hi.png

onenameonelegend1nj.png

purepower1cx.png

playit3jn.png

neverdie9pv.png




I dosta je bilo slogana.
 
:lol:

Nego,kad je Zoki doneo neki oskrnavljeni rad likovnjari da mu oceni i ona ga samo pogleda i kaze: " Pa sta je ovo?kako te nije sramota? idi tamo na mesto i sedi u bure!!! "
I posle dvadesetak minuta,ona predaje lekciju i postavi pitanje...i sad Zoki da se iskupi digne dva prsta i krene nesto da kaze, a ona - "Cuti ti si u buretu !!! "
Mi smo umirali...tako smo ga zezali za to....

A psihologicarka ni sama zena nije svesna koliko je luda....a mene je iz nekog razloga bas njakala...verovatno zato sto sam i ja nju....stalno sam nesto dobacivao,i ona se zbog toga nervirala kao mrmot.... posle je kad god cuje neku pricu gledala u mene i smirivala me.... ja sedim,cutim, sastavljam tikete u miru,ovi joj ispred nosa pricaju,u prvoj klupi ispred nje.ali ne,ona mene smiruje....

Najbolje mi je bilo kad tako skroz smirena predaje lekciju i odjednom poludi i pocne da urla na nas zacrveni se,pocne da skida one marame sto je stalno nosila,izgubi vazduh,mase rukama,divlja...i onda isto tako odjednom mirno nastavi da predaje lekciju....i tako hiljadu puta po casu...u proseku...
 
Da,da idemo...opasne prozivke su pocele !!!!
Ajmo Milivoje !!!! Treba da se cisti....a meni opet ne radi grejanje jer sam u nekom nezgo.... ma nema veze provalite ovaj trip....

Pravopis


Nsiam vreovoao da zpavrao mgou rzmaueti ovo sto ctaim.


Zaavljhuujci nobniecoj mcoi ljdksuog mgzoa,pemra irtazsiavnjima nucainka sa Kmbreidza,njie vzano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rcei,jdieno je btino da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu.Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozbira na ovu oloknost,tkest mzeote ctiati bez pobrelma.Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne ctia savko slvoo pnaooosb,vec rcei psmraota kao cleniu.Oavj preomecaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.
A uevk ste msilili da je pavrpois vzaan...
 
wow...koliko strana o cveti :D
jel mogu i ja da se prikljucim fan clubu?
_________________________________________________________________
Well I never pray,but tonight I'm on my knees, yeah.
I need to hear some sounds that recognise the pain in me, yeah.
I let the melody shine, let it cleanse my mind , I feel free now.
But the airwaves are clean and there's nobody singing to me now.
 
Banshee:
wow...koliko strana o cveti :D
jel mogu i ja da se prikljucim fan clubu?
_________________________________________________________________
Well I never pray,but tonight I'm on my knees, yeah.
I need to hear some sounds that recognise the pain in me, yeah.
I let the melody shine, let it cleanse my mind , I feel free now.
But the airwaves are clean and there's nobody singing to me now.


Narafski da zesmo...uvek su pozeljni novi clanovi...samo moras da odlucis na ciju ces stranu da stanes...a repu ces da zasluzis vremenom...
 
.pissbottleman:
Narafski da zesmo...uvek su pozeljni novi clanovi...samo moras da odlucis na ciju ces stranu da stanes...a repu ces da zasluzis vremenom...
au....pa ovde i strane postoje :shock:
a ja se tako naivno prikljucila temi :roll:
jel to klub ljubitelja i klub mrzitelja....:D
________________________________________________________
Well I never pray,but tonight I'm on my knees, yeah.
I need to hear some sounds that recognise the pain in me, yeah.
I let the melody shine, let it cleanse my mind , I feel free now.
But the airwaves are clean and there's nobody singing to me now.
 
@Elvin
Hvala! :lol: Sad cu da joj zatrpam mail! :razz:

@.piss
Evo i Cvetina reakcija na latinjarin vic (vrlo slicna mojoj): "Hahahahahahahahaha, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahahahahahahaha, tacno sam je zamislila kako to sve izgovara, hahaha!!! :lol: :lol: :lol: "

Sto se tice likovnjare, ja sam bila prva u dnevniku i na svakom, ali SVAKOM, casu sam odgovarala! "Je l' ima dobrovoljaca?" Naravno, nema, ko jos likovno uci! "Dobro, onda idemo redom!" I tako ja odgovaram (po nekoliko puta istu lekciju!) i na kraju mi uopste ne da ocenu. A inace, jednom mi je dala, i sad, naravno, na sledecem casu nece opet mene, nego ide dalje i prozove sledecu, a nje nema. A ta je uvek kasnila, i pojavljuje se posle 15 minuta i mi joj kazemo da ju je prozvala, a ona ce: "I??? Sta sam dobila???" :shock: :lol: A da, jedna je jednom, na temu Borba protiv narkomanije, donela rad koji su predstavljale samo isecene umrlice iz nekih novina! (Otprilike na njima nije bio niko mladji od 70 :lol: , ali nema veze, penzici su se predozirali!) Nikada necu zaboraviti likovnjarinu facu dok je to gledala: "Ju... Verice... pa ovo je... grozno..." :lol: :lol:

A da, latinjara! Zju, kad ti prica iznad glave pa pljune... :shock: I onda se jos izvini! :lol:

A psihologicarku hitno treba na neko lecenje poslati! (Necu sad da ti pricam sta se sve pricalo o njenom braku, nije bas za net, ali je smehotresno! :lol: ) Ja na njenim casovima nikad nisam mogla da se suzdrzavam od smeha, i jednom ("u jednom trenutku" :lol: ), kad smo radili onaj neki upitnik za profesionalnu orjentaciju, pa kad je tacno 9 puta ponovila jedno isto (nesto za prepariranje i stavljenje koze!), ja sam pocela da se tresem od smeha i ona je skontala! E, kad je histerija provalila iz nje! :shock: "XXXXXX (ovo je moje ime :lol: ), STA JE SMESNO???!!! JESAM JA SMESNA???!!! JE L' MOJA KOSA SMESNA???!!!" Kad je rekla to za kosu (a onaj repic joj je skakutao sve vreme dok je urlala), ja nisam mogla da se obuzdam i smejala sam se na sav glas, a onda je poceo i ceo razred...

A znas kad je Fritz hteo da joj cestita rodjendan? :lol: Ona je valjda tako malo istraumirama sto se tice dodira sa muskarcima i covek joj je pruzio ruku i hteo da je privuce da je poljubi, a ona je vrisnula i krenula da bezi po zbornici uz uzvike: "Kolega, sta to radite?!" , k'o da bi je napastvovao tamo pred zilion ljudi! A koraci su joj toliki da ucionicu predje u nepuna tri!

A tek scene kad su opljackali sekretaricu! :lol: Joj, i ta zena je prica za sebe, ali ne mogu sad, smoricu sve!

Ako neko od njih ovo cita, uopste im nece biti tesko da me prepoznaju! (Dovoljno bi im bilo samo ovo da dobro znam Cvetu i da nisam iz njene smene, a kamoli jos gomila ovih drugih stvari! :lol: )
 
hvala,necu vise nikad tata :D
demon obmanjivac je hteo da me zavara ali ja sam se pravilno uhvatila za repu :lol:
___________________________________________________________
Well I never pray,but tonight I'm on my knees, yeah.
I need to hear some sounds that recognise the pain in me, yeah.
I let the melody shine, let it cleanse my mind , I feel free now.
But the airwaves are clean and there's nobody singing to me now.
 
Elvin:
Nas je ova toliko vređala kad smo odgovarali,da je ceo društveni smer 2 godine,potpisao peticiju za njenu smenu( :lol: ),pa su je poslali na razgovor sa psihologom ili čak psihijatrom zaboravio sam.:lol:
Naravno posle se vratila i...možeš da zamisliš šta nam je radila.:lol:

joj,izverdjala je i mene :lol: kada se na nekoga okomi,jadan on!Nisam joj videla muza,ali oni koji su videli kazu da je nizi od nje za glavu :lol:
 
PopTrash:
Jos jedan pozdrav i izrazi odusevljenja za Elvina zbog slogana. :lol: (Ja sam bas k'o postar!)

Ček' malo,sviđa se i Cveti?
Jee,sačuvaću stranu na kojoj je tvoj post i neću je obrisati nikad,nikad,nikad!:lol:
Čak i ako budem formatirao hard!:D
Šta da kažem crvenim ispred monitora usplahiren kao mlada šiparica!:lol:
Sad moram da smislim još nešto,mada ne znam da li mogu da prevaziđem minuli rad,biće napeto.:lol:
Pozdravi Cvetu,tek sada ne mogu da dočekam te šampite,krempite i repu,brojim dane.:D
 
Elvin:
Ček' malo,sviđa se i Cveti?
Jee,sačuvaću stranu na kojoj je tvoj post i neću je obrisati nikad,nikad,nikad!:lol:
Čak i ako budem formatirao hard!:D
Šta da kažem crvenim ispred monitora usplahiren kao mlada šiparica!:lol:
Sad moram da smislim još nešto,mada ne znam da li mogu da prevaziđem minuli rad,biće napeto.:lol:
Pozdravi Cvetu,tek sada ne mogu da dočekam te šampite,krempite i repu,brojim dane.:D
Pa da, svidja joj se. :lol: Ja predlazem da istampas tu stranu u nekoliko stotina primeraka, a kad budemo isli na te krempite i repu, mozes da poneses da dobijes autogram. :lol:

S nestrpljenjem iscekujemo to "jos nesto"! :lol:
 

Back
Top