Quantcast

"Pogledaj u sutra" - Cveta Majtanovic

PopTrash

Obećava
Poruka
99
.pissbottleman:
@pop strash ... ma u toj skoli nema cega nema....a tek sta ce biti....(al' sam ovo genijalno sastavio, svaka mi cast...)
A ti si nisi nase godiste...iz nase smene.....zar nisi rekla da si isla sa Svetom u razred?

P.S. ja sam bio poslednji u dnevniku..... yeah....
Nisam rekla da sam isla sa Cvetom :lol: u razred. :? Jesam vase godiste, ali sam isla sa '85-im, jer sam krenula ranije u skolu. (Super, sad mogu da napisem i ime i prezime, definitivno svi znaju ko sam! :lol: )

Btw, rodjendan mi je prekosutra (u nedelju), nemojte da se neko ne seti! :lol:

PopTrash

Obećava
Poruka
99
Ma zezam se za rodjendan, ne bih se ljutila ni da moja mama zaboravi! :lol: Jedino Cveta nece zaboraviti, vec 5 dana unazad mi ga cestita po manje-vise 8 puta svakog dana! :lol:

Sto se majice tice, narucujem dva komada. Bolje da bude neka tamnija boja, onda ta fluorescentno zelena bolje dolazi do izrazaja.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
.pissbottleman:
Pazi to ja skidah jos pre...ima na sajtu gooooomila pesama sa raznih koncerata , ja sam skinuo tridesetak....pazi na dial-up ///sat,sat i pol po pesmi...pa ti vidi....a jos da ti ne pricam kad mi se na 98% prekine....

Ne znam da l je jos uvek u funkciji al' www.f4kin-up.net .... il' je mozda sa .com....
Com je,moraću da detaljno pregledam...
Ja mislio da ostavim komp noćas da skida neki koncert PJ-a,daj neki predlog.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
PopTrash:
Nadam se da si nasao dobrovoljca, inace... :evil:
:(
Nisam još uvek,al' ima vremena do sutra uveče.:D
Valjda ti je neko rekao da volim folklor, pa se nadam da si i to spremio.
Rekla mi je Cveta lično!:lol:
Ili sam malo lupetao po običaju,ko će sad da se seti.:D

ps

Srećan rođendan
:D

I nek ti se sve želje ostvare.:D

pps

U poslednje vreme stalno neki rođendani na forumu...otpadoše mi ruke od torti i poklona.:lol:

ppps

Umalo da zaboravim poklon!:D