Podrška Predragu Konu

Као и сакупљању истог...

Свет и живот је такав да и ђубре кад и кад затреба .... а.к.а. буде корисно ... некој сврси сходно ...

( Et vitam mundi, qui tales sunt, et sicut quisquilias cum necesse sit utilis aka .... ... Igitur rem aliquam in ... . )
 
Poslednja izmena:
Kaže - "pogodila ga mišljenja na društvenim mrežama"
Znate koliko mene zabole šta ko misli?
Ne na mreži nego i ovako kad znam da nešto ispravno radim a da se vodi "kampanja protiv mene"
Samo otvoriš novu e-mail adresu i opet si na Krsti.

Ne mogu shvatim čoveka koji se prodao WHO-u (SZO prim.S.M.) da ga "pogadja nečije mišljenje"?
Ima šta je bitnije od moralnih hipoteza - a to je ipak život.
Medjutim WHO (SZO) je licemerna PRIVATNA organizacija koja će grip da leči živom.
Napravi frku pa naplati.
Svako sa pola grama mozga mora da drži tu organizaciju na oprezu jer je leglo visokoobrazovanih hohštaplera koji se zaista razumeju ali im je PROFIT BITNIJI
Napravili svoj mali Raj na zemlji pa rade šta hoće i nad kime hoće

Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude ali oni su ionako protiv higijene istorijski.

Ne vidim da se vodi kampanja za smenjivanje struke ali se vodi kampanja protiv Vučića jer bi neki da budu na njegovom mestu zbog zaobilaženja zakona zarad imovne koristi

Od mene toliko za ovaj virus iz američke laboratorije koji se oteo kontroli a ne smeju da kažu
Pa sa svabama nema surovanja ni u ovakvoj situaciji
 
Полазиш од погешних предпоставки о 'сељачкој логици' ....

Рецимо 'Срби воле да се суде ' .. што није тачно .. Адвокати и судови намерно продужавају процесе да би сву имовину парничара узели

и потрошли у судцком процесу.

Тендециозно постављање 'праве' почетне предпоставке ... 'логичару' ( као што си ти , односно 'твој' тип надобудних надувених 'мапетњаковића' )

служи да 'докаже', подкрепи наоко 'валидном аргументацијом' ( уствари лапрдавим квазилогичарским ораторством )

и постигне жељени резутат .

Ti si ocigledan dokaz da iza svakog komplesa "superiornosti" lezi hronicni osecaj manje vrednosti.
Uzgred bolje bi bilo da upotrebljavas vise srpskih reci da bi te bolje razumeli.
I nemoj da se stidis svog porekla.
;)
 
Ti si ocigledan dokaz da iza svakog komplesa "superiornosti" lezi hronicni osecaj manje vrednosti.
Uzgred bolje bi bilo da upotrebljavas vise srpskih reci da bi te bolje razumeli.
I nemoj da se stidis svog porekla.
;)

Наметање коплекаса .. рецимо кривице .. је позната метода упрaваљања ...

Наметања односа родитељ - дете саговорницама/има је још један од метода управњања

Метод 'добронамерних савета '.. који спеди или претходи методу 'чврсте руке '.. је још један од метода ...

Хвала на свим анализама .. и слободно обиђи све моје коментаре .. сигурно ћеш наћи вољније и прикјемчивије твојој 'добронамерној' ''помоћи '
 
Poslednja izmena:
Sve je to ista Svetska Kujna, nego tada nisu imali kapaciteta za finansijsko ucenjivanje robova i dodatno pljačkanje kroz poreze i vakcine koje predlaže WHO iz budžeta pod hitno. Nemaju dokaxa da au zemlje primaoci BSŽ vakcine koliko toliko imunije od onih koje su tu vakcinu ukinule ali imaju dokaze koliko će meseci da traje što je jako interesantno. Plus živom leče grip jer je dokazano šta živa radi.

Dobar procenat populacije je "u sistemu" tako da mi ovozemaljski prašinari možemo samo da kažemo:"Bogu hvala i na ovom prelepom danu - živ sam" :pop:

Ovde se valjda prica o Konu ili te ne zanimaju svinjske vakcine i uzasnom maznjavanju para od jadne
Srbadije? Nego , aj nastavi o Bil Gejtsu, Srbe zanima samo jamerika, sopstveni svinjci ih ne zanimaju.
 
Koliko ja vidim Srbi ce postati veci amerikanci i od amerikanaca...
Samo sto to ne smem javno da napisem, mnogo su osetljivi, tako da tu dokazni materijal ne donosi nista, metafizika nista, cak bi bilo gore nego usadjeni program antititoizma, antidrustvenosti i anti socijalizma....ovo poslednje je jos ljudima i najjasnije, cista ideoloska borba i uvaljivanje pokvarenih jaja, ali prva dva procesa im nisu jasna...
 
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Ministar policije Nebojša Stefanović reagovao je na ovaj snimak koji se proširio društvenim mrežama, rečima je da to nije slika policije kakvu želimo

Ljudi naguze narod, postave seljacke odnose kao pravilo i onda ocekuju da sve to funkcionise....
Sva sreca te su ljudi bez jaja, inace bi vec bilo nestalih vojnika i policajaca...

A ne znam ko a da je zdravog razuma , a takvih je malo , moze da vidi ovo kao resenje za neseoske sredine...za seoske je jos i prihvatljivo...i tu lezi jedan od motiva, koji bi javno izrecen bio istog trenutka od botova preveden na teoriju zavere, a uopste nije...zacudo nije mnogo ni stetan po srpski narod, taj jedan motiv...
i nema veze sa epidemijom, to je samo koriscenje ove situacije..

Zamisli da je privedeni pljunuo ovom policajcu u oko...to bar nije tesko , a policajac ima otkriveno oba oka...
Sutra bi bilo , ubijen mladic, napao policajca (pravno gledano sve se moze nategnuti, ali ovo je vanredna situacija pa pravo i ne vazi...)
 
Јесте, и зато ја улажем свој капитал у спалионицу, са Французима, да грејемо Београд! :zurka:

Прво. Онај зарез горе пре И не треба .

Друго . Мени пре 14 година нису дали да уложим у ветрењаче са Швабама за Војвођански пројек'т ' Жањимо Кошаву ' .
 
Потребан је, због стила и мелодике говора; мали орнамент у језику.
А Кошаву лови сам, кои ће ти швабензи, узми лову сам!

Ха... Треба ? Ма ово је јавно место .. Шта уметничка слобода .. мелодига ово оно ... декор вез ...

Апроо лова кошаве .. знач ли ти пошто је једна ветрењача .. клот .. а да не причамо силн едовзоле .. атести ... тендери ....

извођење прикњучење .....
 
Ovo nije borba struke i kriznog štaba... Kon jakim rečima zahvalio Рatrijarhu
IZVOR: Mediji petak, 17. 4. 2020.|

Član Republičkog kriznog štaba i epidemiolog Predrag Kon zahvalio je danas patrijarhu Irineju što je podržao napore zdravstvenih radnika i pozvao vernike da, prihvatajući uputstva medicinske struke, predstojeći Vaskrs proslave u svojim domovima.
142130_kon-irinej_iff.jpg

Predrag Kon/Patrijarh Irinej

- Izuzetno sam zahvalan Njegovoj svetosti, patrijarhu Irineju. Izjava koju je dao je jako važna u ovom trenutku. Ovo nije borba struke, kriznog štaba, ovo je borba svih u Srbiji, naroda, države, pravoslavnog naroda i ostalih vera - naveo je Kon gostujući na televiziji N1.

Kako je dodao, posredi je specifična situacija, "u kojoj moramo da se uzajamno razumemo i budemo zajedno".
 

Back
Top