Podignuta optuznica za ubistvo Brisa Tatona

Svako ubistvo je strasno, ali nasa drzava operise na nivou funkcionalnosti jedne prosecne mesne zajednice. U svakoj drzavi u svetu se dogadjaju nemila ubistva stranih drzavljana, samo smo mi u nasem podrepastvu, od toga napravili cin nacionalne zalosti.
Sta reci, kad predsednik, umesto obespravljenih, u svom kabinetu prima holivudske glumce (nebitno koliko su simpaticni).
 
Svako ubistvo je strasno, ali nasa drzava operise na nivou funkcionalnosti jedne prosecne mesne zajednice. U svakoj drzavi u svetu se dogadjaju nemila ubistva stranih drzavljana, samo smo mi u nasem podrepastvu, od toga napravili cin nacionalne zalosti.
Sta reci, kad predsednik, umesto obespravljenih, u svom kabinetu prima holivudske glumce (nebitno koliko su simpaticni).

Nije bitno sto smo to pretvorili u cin nacionalne zalosti, nego da se takve stvari vise ne ponavljaju, da se (hasisarska) omladina obuzda i nagna na rad i prave vrednosti, a ne da ubijaju strance, na sta to lici?!
 
Drasticne kazne ovima kao i Urosu Misicu moraju pokolebati buduce psihopate da vise ne rade ovako nesto?!
Будуће психопате никада неће одвратити било какве казне.
Ове казне ће бити посипање пепелом у циљу промене имиџа грађана Србије...пардон, само Београда, остали су добри.
Висина казне нигде никада није одвратила било ког психопату да почини злочин. Зато што се ради о психопати који нема баш пуно везе са реалношћу па тако ни са висинама казни.
Много већи ефекат би био да држава поради на томе да млади добију посао од кога ће моћи да живе, да оснују породице и тако то. И да иду на утакмице са малим заставицама у рукама које ће да одложе само после доброг фудбалског потеза који треба наградити заслуженим али не и прејаким аплаузом.
Е, сад, мене јако и веома интересује чему овај знак питања на крају твоје декларативне реченице? Ниси сигуран да ће драстичне казне имати ефекта или се омакло?
 
Aha, po hitnom postupku.

Ubiti Srbina nije strasno u Srbiji, to ti je negde na sredini izmedju mucenja kera i ubistva pravog coveka, tj. zapadnog Evropljanina, po tezini kazne.

Ubistvo Panića je mnogo teži zločin od ubistva Tatona.U slučaju Tatona izvršioci su huligani kakvih ima u celom svetu pa i u tradicionalno naprednim i demokratskim državama a i sam Bog zna da li je smrt bila obuhvaćena umišljajem.
Mladi Panič je direktna žrtva države Srbije tačnije njene policije,naravno ne prva što zločin čini još težim .Država je propustila da zabrani policiji preteranu i nepotrebnu upotrebu sile i učinila sve da neposrednog izvršioca zaštiti,potpuno ignorišući zakonske obaveze povodom ubistva.
 
Ubistvo Panića je mnogo teži zločin od ubistva Tatona.U slučaju Tatona izvršioci su huligani kakvih ima u celom svetu pa i u tradicionalno naprednim i demokratskim državama a i sam Bog zna da li je smrt bila obuhvaćena umišljajem.
Mladi Panič je direktna žrtva države Srbije tačnije njene policije,naravno ne prva što zločin čini još težim .Država je propustila da zabrani policiji preteranu i nepotrebnu upotrebu sile i učinila sve da neposrednog izvršioca zaštiti,potpuno ignorišući zakonske obaveze povodom ubistva.

nije ovo tema o panicu nego o nekom patonu
 

Back
Top