Ključni dokaz teroriste da je lažan ISIS je podignuta leva ruka sa prstom prema Bogu

U redu je.
Evo još 3 dana i ruska čizma ponosno gazi Lavovom.
Zaebali su se Rusčići, nisu Ukri raspali Čečeni da ih možeš kupiti predimenzioniranom džamijom.
Rusija nema potrebe da kupuje naciste već da ih uništi i odvoji od zdravog tkiva.Zaboravio si da ste pre Putina u Ukrajini došli na vlast nasiljem i zločinom?
 
Rusija nema potrebe da kupuje naciste već da ih uništi i odvoji od zdravog tkiva.Zaboravio si da ste pre Putina u Ukrajini došli na vlast nasiljem i zločinom?
Misliš na ruski Berkut koji je tada rokao po civilima?
Ti si uvjeren da Ukrajinci danas ne podržavaju Zelenskog. Da je takao, SVO bi zaista trajao 3 dana. Isto kao da ja mislim da Rusi ustvari ne podržavaju Putina. Glupo ti je to
 
Misliš na ruski Berkut koji je tada rokao po civilima?
Ti si uvjeren da Ukrajinci danas ne podržavaju Zelenskog. Da je takao, SVO bi zaista trajao 3 dana. Isto kao da ja mislim da Rusi ustvari ne podržavaju Putina. Glupo ti je to
Ti se ponašaš kao hrvati prema JNA.Jednostavno ste od mržnje jako ograničen narod.
 
Onda je to Putinova maskirovka.
Ako je u stanju pobiti svojih 300.000 vojnika, svašta je u stanju.
Nešto sam skeptičan prema teoriji insajd džob. Valjda bi onda napravili da to odrade neki Ukrajinci pa kao njih hvatali i prikazivali. Teorija po kojoj su znali da će biti napad ali pustili kao Izrael mi deluje verovatnija.
 

Back
Top