Počeli i kao psi

To je glupiranje za drustvene mreze i lajkove da bi stekli zaradu.
Nije stvarno vec ljudi nasedaju.
Glupiranje za lak novac i samo novac...

Gledam sto manje da posecujem drustvene mreze jer sve vise vremenom postaju zlo.
Samo neke nakaradne stvari i lazi na tonu i one edukativne takodje izcasene i lose kopirane.

Nekad cemu smo se rugali i smejali sad je postalo normalno za svakoga i nesvesno smo toprihvatili tipa bio sam tu i tu i jeo to i to i slika, za sve slika i opis kao da smo mnogo vazni i zivimo neki san...
 
Poslednja izmena:
To je glupiranje za drustvene mreze i lajkove da bi stekli zaradu.
Nije stvarno vec ljudi nasedaju.
Glupiranje za lak novac i samo novac...

Gledam sto manje da posecujem drustvene mreze jer sve vise vremenom postaju zlo.
Samo neke nakaradne stvari i lazi na tonu i one edukativne takodje izcasene i lose kopirane.

Nekad cemu smo se rugali i smejali sad je postalo normalno za svakoga i nesvesno smo toprihvatili tipa bio sam tu i tu i jeo to i to i slika, za sve slika i opis kao da smo mnogo vazni i zivimo neki san...
Dobro, ali znaš li ti za preterivanje?
Ima ljudi koji se igraju (Za šta? Za prvljavštinu od novca.), ali ima i onih koji preteraju.
Pada li ti na pamet lepa žena koja je htela da bude mačka pa se operisala ko zna koliko puta da bi završila kao nakaza?
Ni sama nemam društvene mreže, ali za toliko znam.
 
Dobro, ali znaš li ti za preterivanje?
Ima ljudi koji se igraju (Za šta? Za prvljavštinu od novca.), ali ima i onih koji preteraju.
Ni sama nemam društvene mreže, ali za toliko .

Ne verujem da je to uradila...
Vec sam reko da se u svemu preteruje tj u objavama i videima drustvenih mreza zarad novca tako da ne moram da se ponavljam jos i naglasavam jasnije.

A ako je stvarno to ucinila jbg njen problem i glupost zato sto je bez mozga i takve ljude stvarno ne treba zaliti i reci tipa "jbg prirodna selekcija".
 

Back
Top