POBEDA SRBIJE: Zbog Ruskog veta spreceno izglasavanje rezolucije o Srebrenici!

Jel ti poznaješ nekog ko se se svetio? I kako je to moguće da se neka rulja sveti zarobljenicima pored mase vojnika, vojne policije, bezbednosnih službi? Ja nisam čuo da je neko išao da se sveti za svoje poginule, a znao bih sigurno.
Među ubicama iz Srebrenice su 2 Hrvata, 1 Slovenac, 1 musliman, 1 Grk..Pa, koga su oni svetili?

Znam Srbina koji se svetio ...Najzapadnija Republika Srpska

Deformisao se ! Hrvati su mu brata nabili na kolac i pekli živog na ražnju ! On ga je pronašao, ali nije uspeo da ga spase sa svojom jedinicom

To je delo Zapadnog nahuškavanja , to se planira da bi stranu protiv koje se bore ispala iz normale.
 
Znam Srbina koji se svetio ...Najzapadnija Republika Srpska

Deformisao se ! Hrvati su mu brata nabili na kolac i pekli živog na ražnju ! On ga je pronašao, ali nije uspeo da ga spase sa svojom jedinicom

To je delo Zapadnog nahuškavanja , to se planira da bi stranu protiv koje se bore ispala iz normale.

Mislio sam na Srebrenicu. Što se tiče Hrvata, tu nikad ne bih imao pimedbi.
 
Да, потпуно си у праву..... ја сам 2 х одустао од одласка на ратиште:

1. зато што сам схватио да су сви четнички-монархистички настројени добровољци "погинули" тако
што им је пуцано У ЛЕЂА.........

2. када сам схватио да тадашњи режим организује СВЕ ЏЕПАРОШЕ И ЛОПОВЕ ПО БЕОГРАДУ - који
организовано иду на терен У ПЉАЧКУ..........

Мислим да НИЈЕ ПОСТОЈАЛА НАРЕДБА О СТРЕЉАЊУ ЗАРОБЉЕНИКА - АЛИ СУ, ШТО ЈЕ ПОТПУНО НОРМАЛНО, СТРЕЉАНИ СВИ КОЈИ СУ БИЛИ ПОД ОРУЖЈЕМ......... а сада се покушава прогласити ДА СУ БИЛИ У ПИТАЊУ ЦИВИЛИ ШТО ЈЕ ОДВРАТНА ЛОЈАВА МУСЛИМАНСКА ЛАЖ........


Сигуран сам да грешиш. Већина њих који су били под оружјем се пробила до својих. Стрељани су заробљеници од којих већина није имала ни оружје нити униформе. Без обзира на све, нико нема право да убија заробљенике. Још један моменат, они турци који су имали нечисту савест нису ни помишљали на предају, они су бежали. Ови који су се предавали вероватно су већином били невини.
 
A mozda su 3000 Muslimana setala ulicom i ono mozda slucajno pala na neki kamen i tako
mozda 3000 Muslimana poginulo..

Mozda..

Kako te nije sramota da negiras jedan zlocin i da pises "mozda"?
Jeste se desio i to treba priznati, ali genocid nije

А можда су имали и оружје у рукама и били у униформама...
 
А можда су имали и оружје у рукама и били у униформама...

A mozda ima ona kamera sto je snimala sve gde se vidi kako Srpska vojska odvaja zene i decu u posebne autobuse dok muskarci ostaju iza one zice...
Naprimer mozda je to nas zakljucak da su ti Muslimani pobijeni i nisu imali oruzje..
 
ti bi da nas nasankaš. da se mlatimo umesto bugara.
pravi srpski stav mora uvek biti pravedan i logičkii utemeljen. razborit.

eeeeeeeeeeeeeeeeee, kad budeš imao takve. onda ćemo te da pofalimo.

Mnogo volim Srpske zene...eto pofali me...
Beogradjanke su zakon...:lol:

- - - - - - - - - -

Kako je moguće da pojedince bh sudovi i sud u Hagu osuđuju za "genocid" a komandanta te jedinice kojoj su pripadali niko ne traži?
Šta više, isti taj slobodno ide u Hag i svedoči protiv srpskih oficira?

Pusti ti EU i Mudzahedine sto nemaju dusu i sto zele da ubijaju Srbe...to je druga prica...

Pricamo da Srbi priznaju svoj zlocin jer je to pravedno...A ne "oni ne priznaju necu ni ja"

Pa zar vi niste pravosalvci? Treba traziti oprostaj iako druga strana negira svoje zlocine,
oni su muslimani covece,
oni veruju u Muhameda sto siluje zensku decu od 9 godina ,kako od primitivnog naroda ti trazis pravdu?
 
Сигуран сам да грешиш. Већина њих који су били под оружјем се пробила до својих. Стрељани су заробљеници од којих већина није имала ни оружје нити униформе. Без обзира на све, нико нема право да убија заробљенике. Још један моменат, они турци који су имали нечисту савест нису ни помишљали на предају, они су бежали. Ови који су се предавали вероватно су већином били невини.

Na tom regionu su ratovali i ljudi iz tog kraja i vrlo se dobro poznaju ...Ratovalo se sa dojucerasnjim prijateljima komsijama doslovce ..Mnoge zle krvi je bilo a ona kad pocne kraja nema ..Mnogima je otac brat djed preklan i sl i tu je zenuto moralisati nekom
 

Back
Top